Skocz do zawartości36 online   IP: samp.ls-stories.pl

  • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

Matisz

Ostatnio: wczoraj, 20:41

Napisane tematy

Nakarm psa z OLX 2019

wczoraj, 10:06


pies.jpg

Nakarm psa z OLX 2019

Witajcie kochani! Święta zbliżają się wielkimi krokami, nie zapominajmy o naszych czworonogich przyjaciołach, oni potrzebują naszej pomocy - zróbmy im taki mały prezent na święta, to nic nie kosztuje i zajmie kilka sekund dziennie. Za pośrednictwem aplikacji OLX w telefonie oraz mobilnej wersji strony m.olx.pl użytkownicy mogą napełniać miski zwierzaków wirtualną karmą, którą potem serwis OLX zamieni na tony rzeczywistego pokarmu. W finale akcji przedstawiciele serwisu osobiście dostarczają pokarm do potrzebujących czworonogów!
 

Jak pomóc zwierzakom?

To proste. W akcji może wziąć udział każdy, kto ma lub zainstaluje aplikację OLX albo korzysta z serwisu za pośrednictwem mobilnej wersji strony. Wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ. Następnie wybrać ogłoszenie ze zwierzakiem i kliknąć przycisk >>Nakarm<<. Z każdym kliknięciem stopniowo będzie wypełniać się ikonka kości. Jedna wypełniona kostka to w rzeczywistości aż 20 kg karmy! Klikać można raz dziennie aż do końca akcji, czyli do 18 grudnia. Warto dokarmiać te zwierzęta przy których "kostka" jest prawie zapełniona, bo tylko przy 100 procentach zostanie przekazana karma. W tamtym roku OLX przekazało ponad 2400 kg karmy, pobijmy ten wynik!

 


Mikołajki w schroniskach!

25 listopad 2019 - 21:03

mikoajki.png?width=533&height=337
Przed nami gorący, świąteczny okres - mimo, że do świąt został jeszcze ponad miesiąc. Nieco wcześniej, bo już 6 grudnia Mikołajki!
Może w tym roku warto spędzić je inaczej? Często tego dnia wręczane są drobiazgi, za kwoty około 40/50 zł, czy to w domu, w pracy czy w szkole. Nie będzie to żaden wyszukany prezent i albo trafi na półkę albo wyląduje w szufladzie. Tym czasem za 50 zł można kupić duży worek dobrej jakości karmy (co najmniej 25 procent mięsa) albo kilka puszek mokrej, która jest o wiele bardziej potrzebna w schroniskach niż kolejny bubel na Twojej półce.

W domu, w pracy w szkole, może warto zaproponować takie rozwiązanie. To żaden wstyd, a przekonując 30 osobową klasę można zakupić karmy za około 1200 zł! Takie rozwiązanie zaproponowałem już kilka lat temu w gimnazjum, i od tamtej pory za każdym razem tak obchodziliśmy Mikołajki a ta "tradycja" rozeszła się na całą szkołę, tak jak i w szkole średniej. Podobnie w domu, warto porozmawiać wcześniej i pieniądze na mikołajkowe prezenty, przeznaczyć na schronisko i zakup karmy. Ale to nie wszystko! Warto udać się do schroniska i zabrać psiaka na spacer, tym też bardzo mu pomożesz.

Czego potrzebują schroniska?

Schroniska to nie tylko psy, należy pamiętać też o naszych mniejszych futrzanych przyjaciołach - kotach. Kupując karmę, warto kupić też coś dla nich. Ale zapotrzebowanie schronisk jest o wiele większe niż karma, bo potrzeba też:
- koców, ręczników, pościeli
- misek
- zabawek dla psów i kotów
- żwirku dla kotów
A o resztę warto zapytać i zadzwonić.

W grudniu startuje akcja "NAKARM PSA Z OLX", o której również pojawi się temat!


Co wybrać? Iphone czy Android?

07 listopad 2019 - 19:52

Siema, tak jak w temacie. Mam dylemat jaki sprzęt kupić. To nie wędkarski, że wiem czego chcę. ;) Liczy się dobry aparat ( rybki trzeba czymś fotografować) i wytrzymała bateria. Jakieś propozycje?


[IC] UFC 16 - This is my Kingdom

04 listopad 2019 - 22:05

PRIXmMy.png

Po raz szesnasty [..]

[..] federacja UFC jest organizatorem gali w Los Santos. Tym razem UFC 16 - This is my Kingdom wraca do korzeni na Los Santos Forum. Podczas gali, odbędzie się loteria w której do wygrania unikatowy pojazd marki Euros. To wszystko już w najbliższą niedzielę, 10.11.2019 o godzinie 20:00.

Lokalizacja

Gala odbędzie się na stadionie Los Santos Forum, znajdującym się na East Beach.

:star: :star: Walka wieczoru :star: :star:
Walką wieczoru będzie kolejne już starcie w rywalizacji Levis vs Schackleford. Do tej pory to Tyler wychodził zwycięsko z pojedynków, jednak na UFC 15 nastąpił przełom gdy to ręka Maddoxa została wzniesiona w geście zwycięstwa.

Loteria


Podczas gali odbędzie się, wcześniej wspomniana loteria. Do wygrania unikatowy pojazd marki Euros! Koszt jednego losu to jedyne $100! Wygrany otrzyma również 50 litrowy bak.

OOC


Zmieniamy nieco formułę pojedynków. Od teraz będzie to 2 z 3 zwycięstw. Osoba, która jako pierwsza dwukrotnie pokona swojego przeciwnika, wygrywa całą walkę. Dla wszystkich, którzy tego dnia przybędą na Los Santos Forum, podczas trwania UFC czeka trofeum w profilu. Zgłaszać można się do soboty, do godziny 12:00 w tym temacie. Plakat wykonała: Saveya


010 | Więcej o San News - nie zwlekaj i dołącz do nas!

03 listopad 2019 - 10:56

G3RgQNv.png

Czym jest San News?


San News od lat funkcjonuje jako największa korporacja medialna w San Andreas. Przez nasze ręce każdego dnia przepływają setki informacji, które wymagają weryfikacji. W momencie gdy zostaną one potwierdzone, można usłyszeć je na naszej częstotliwości. Ale nasza radiostacja to nie tylko informacje, to też wywiady i relacje na żywo z najciekawszych imprez i wydarzeń. Jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś o czym powinieneś usłyszeć. W momencie gdy nie możesz nas wysłuchać w radio, najciekawsze newsy możesz przeczytać na naszej stronie internetowej.

Interesujący system premii!


Nawet $2500 do Twojej kieszeni za godzinną audycję? Tak! Tylko u nas 50 procent wynagrodzenia z audycji live trafia do Twojej kieszeni. Do tego dochodzi podstawowa wypłata, i za godzinną pracę możesz otrzymać $3300! Licząc, że tygodniowo odbywają się średnio trzy audycję LIVE, to już daje nam prawie $10.000! Rekordziści zarabiają u nas $17.000 tygodniowo. Premie przyznawane są co dwa tygodnie i ich wielkość nie jest ograniczona, ale zależy od Twojej aktywności i zaangażowania.

Flota samochodowa - i nie tylko.


Trzynaście pojazdów i helikopter - tym na dzień dzisiejszy dysponuje nasza radiostacja. Do pracy w trudnym, górzystym terenie posiadamy Ranchera, Huntleya i Sancheza. Natomiast pracę w mieście ułatwią nam pojazdy takie jak Premier, Vincent i Washington. Nieodłącznym elementem naszej pracy są News Vany i pojazdy którymi możemy transportować sprzęt - Burrito i Berkley. Do zadań specjalnych wykorzystywany jest Maverick.
sa-mp-056.png

Dołącz do nas już teraz.


To nic trudnego. Nawet jeżeli nigdy nie pracowałeś w radiostacji, nie miałeś mikrofonu w ręce nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zasilił nasze szeregi. Twoje zainteresowania to atut który możesz wykorzystać, aby podzielić się nimi na antenie z naszymi słuchaczami. Swoje podanie o pracę znajdziesz tutaj. Jeżeli pisanie podań Ci nie wychodzi, zgłoś się bezpośrednio do naszej siedziby lub zadzwoń pod numer 437-982. Pozdrawiam, dyrektor San News - Paige Waterson.Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.