Skocz do zawartości78 online   IP: samp.ls-stories.pl

 • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
 • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
 • 2. Zainstaluj pobrany instalator
 • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
 • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

Since17


Napisane tematy

MOE CAFE

11 grudzień 2019 - 21:29

logo.png?width=466&height=474

Kawiarnia założona przez jednego z tutejszych przedsiębiorców, Dwayne Deschamps po zrealizowaniu inwestycji przez urząd miasta na otwarcie nowego, zmodernizowanego centru miasta postanowił wykorzystać moment, wykupując jeden z lokali i przekazując go swojej ukochanej dziewczynie by ta mogła spełnić swoje marzenia i poprowadzić swoją kawiarnie w rodzinnym klimacie. Kawiarnia słynie z miłej atmosfery, skromnego wnętrza które nie przytłacza klientów przepychem oraz domowymi daniami, serwowanymi głównie na słodko. Można w niej spróbować wielu odmian kawy czyi innych ciepłych napoi oraz zjeść przeróżne desery, wyśmienite desery. Lokalizacja kawiarni to ścisłe centrum, lokal znajduję się na małym parkingu.

menu.png

KAWY:
 • Kawa Latte
 • Kawa Cappucino
 • Kawa Americano
 • Kawa Flat White
 • Kawa Macchiato
 • Kawa Espresso
 •  

NALEŚNIKI:

 • Naleśniki z czekoladą
 • Naleśniki z owocami
 • Naleśniki z bitą śmietaną
 • Naleśniki z dżemem
 •  

GOFRY:

 • Gofry z bitą śmietaną
 • Gofry z cukrem pudrem
 • Gofry z owocami i bitą śmietaną
 •  

CIASTA:

 • Szarlotka
 • Biszkopt z galaretką
 • Brownie
 • Piernik
 • Makowiec
 •  
 •  

NAPOJE:

 • Pepsi
 • Woda
 • Herbata 
 • Sprunk
 • Fanta

LOKALIZACJA.png

eH2hnZC.png

 

KWivSZ7.png

 

OOC.png

Kawiarenka którą prowadzę w taki związkowy sposób, IC jest to taki przytulny, rodzinny biznes w którym skupiamy się raczej na dobrej grze niż farmieniu pieniędzy, tutaj można będzie rozegrać jakąś romantyczną randkę czy wypad na kawusie z psiapsi. Nie prowadzę tego biznesu sam, więc powinno iść o wiele łatwiej z osobą która chce zadbać o przede wszystkim klimat tego miejsca. 


MOE CARS

11 grudzień 2019 - 20:12

meo_cars.png

Salon samochodowy jednego z znanych przedsiębiorców w mieście, biznes istniejący pod szyldem MOE to nie pierwsza działalność gospodarcza w Los Santos która jest promowana przez liczne grono osób utożsamiających się z tymi literami. Nowy salon samochodowy z ofertą w ogromnym przekroju, gdzie znaleźć dla siebie może coś każdy. Dwayne Deschamps czyli główny założyciel marki, osoba będąca powiązana od kilku lat z legalnymi interesami i prowadzeniem innych firm nie tylko w Los Santos postanowił otworzyć swoją kolejną działalność, poszerzając ofertę o nietuzinkowe wozy. Mężczyzna skupia się na dobrych relacja z klientami oraz pracownikami, przykuwając uwagę do najmniejszych szczegółów, dzięki czemu odnosi kolejne sukcesy. Główna siedziba firmy znajduję się w samym sercu miasta, praktycznie przy stacji metra. Lokal w środku wykonany jest w nowoczesnym, przyjemnym dla oka stylu. 

3.png

 
2.png
c7fm6nO.png
21vA2ar.png
1.png
No co mogę tutaj powiedzieć? Prowadzę już któryś biznes, wiem jak uczciwie i sumienie się do tego zabrać, jeśli już coś takiego wystawiam to mam pewność że poświęcę się temu w całości. Chce stworzyć dobry, aktywny salon w nowym centrum miasta, korzystając z dobrej lokalizacji. Nie wiele mogę tak naprawdę rozwinąć w OOC aplikacji na salon, która mówi wszystko sama przez siebie. 

 


[Instagram] Dwayne Deschamps (@DeschampSX)

02 grudzień 2019 - 10:03

0TObKak.png


brYPqOd.png


B-TOWN; BAD BOYZ BLOODS

25 listopad 2019 - 16:14

sSJXM3K.pnglstimes.png

fa9jKlE.png*źródło: wikipedia.pl

wJrera8.png
GLEN PARK, JEFFERSON, BAHAMAS; tereny od zawsze kojarzone z przestępczością, w głównej mierze odłamami gangu ulicznego BLOODS. Pod koniec roku 2019 akta policyjne zanotowany wzrost aktywności spowodowany formującą się grupą przestępczą, której na czele ma stać Bryant Wagner. Świeży pełnoletni afroamerykanin, mający pod sobą wedle zeznań grupę liczącą około 20 osób. W skład wchodzą mieszkańcy w/w terenów. Średnia wieku waha się w przedziale 16-26, wiele osób jest niepełnoletnich, w ekipie znajdują się również kobiety. Sfery komfortu odłamu B-TOWN BAD BOYZ BLOODS kończą się na drobnych przestępstwach, których celem jest zarobek finansowy oraz powiększenie swoich wpływów. To dopiero formująca się grupa przestępcza o charakterze gangu ulicznego, stąd z dnia na dzień ich możliwości są coraz większe, a grupa staje się mocniejsza.
HXyC4wq.png

 

 Życie dzieciaka z osiedla, na którym nie znajdziesz nawet sklepu spożywczego, nie może być niczym fascynującym i nie jest. Ten fakt doprowadził tutejszych chłopaków do ruszenia swoich pustych łbów. Ulica to nie tylko stereotypy, które nawciskały wam filmy dokumentalne o największych gangach, to nie codzienne zabijanie i przegryzanie kanapki wypełnionej szmalem. Dla małolata to nudny, kolejny dzień, który trzeba jakoś przetrwać. Ta sytuacja doprowadziła mieszkańców do różnej formy spędzania wolnego czasu i zajawek, które nie są niczym zaskakującym, kosz, deskorolka, hazard, graffiti? Nikogo chyba to nie zaskoczyło. Narkotyki, broń, bójki czy łamanie prawa tutaj to normalka, dobre intencje i chęci za dnia, po kilku głębszych drinkach czy mocniejszych kreskach, znikają całkowicie z pamięci młodych, gniewnych i zbuntowanych małolatów, którym społeczeństwo od zawsze próbuje wmówić że są nic nie warci. Na B-TOWN dochodzi do ostrej mieszanki warstw społecznych i wartości. Jedni chcą wyrwać się z bloku i żyć w spokoju, drudzy oddać życie za swój hood. Sa też tacy, którzy starają się nie zrzeszać z półświatkiem przestępczym i żyją na osiedlu jako zwykli mieszkańcy, nie wybierając sobie domu, w którym się wychowali.

dpyeTLR.png

OOC:

 

Since17:Po dwóch miesiącach wyczerpującej gry w MOE, gdzie postawiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko i chcieliśmy udowodnić coś innym jak i sobie, wreszcie nadszedł ten moment w którym możemy nieco odetchnąć i zagrać coś o wiele luźniejszego. Gang uliczny, znany chyba każdemu w dobrym składzie i miłej atmosferze brzmi jak cudowna gra na kolejne kilka miesięcy, nie chcieliśmy znów brnąć w organizacje która musi wszystkim dookoła udowadniać jaka jest świetna i najlepsza, tym razem podchodzimy do tego całkowicie inaczej. Pieniądze, postacie, pojazdy, budynki - to nie jest nasz priorytet, zatrzymania naszych postaci czy ich CK będą raczej codziennością, jesteśmy tego świadomi i właśnie z takim nastawieniem podchodzimy do tego. Stworzyłem również razem z Ursiakiem "SPOŁECZNOŚĆ GANGÓW" gdzie zebraliśmy wszystkich liderów takich właśnie organizacji i razem będziemy tworzyć różne podziemne wydarzenia, które przywrócą do półświatka trochę życia. Ustalamy tam również kilka zasad, których między sobą będziemy starali się trzymać aby gra i rywalizacja między gangami była jak najlepsza i nie polegała na ciągłym atakowaniu siebie i okradaniu, mamy już kilka wstępnych ustaleń i wsparcie od naszego kochanego opiekuna, Creatywnego. Chcemy aby ten gang był miejscem dla każdej osoby która chce po prostu sobie wieczorem pograć, nie martwiąc się o to czy stać go na broń, samochód, domek czy cokolwiek - liczy się totalnie luźna gierka, żadnych kłótni OOC i innych takich niesmacznych zagrywek.

 

 

Ursiak: Po przerwie od gry pionierowej w naszej organizacji MAD MOE GANG potrzebujemy trochę luzu, chillerki i etopii. Aplikujemy na gang uliczny z ekipą, która pomagała nam przy trzymaniu kolosa, jakim było nasze zgp (jednak pojawiły się roszady, jest kilka nowych osób, część starej ekipy związała się tak mocno z grą w tamtym klimacie, że pomimo zamknięcia organizacji dalej konynuują swoje epizody) Wcześniej gra opierała się na mnożeniu gotówki w wyjątkowo szybkim tempie, przejmowaliśmy legalny rynek, postacie pięły się w hierarchii społecznej z dnia na dzień. Wyszło nam to całkiem dobrze. Bloods ma być tego przeciwieństwem. Zarys naszej gry będzie mocno wzorowany na trendach sprzed kilku lat w świecie roleplay. Nie zależy nam na gotówce i codziennym zwiedzaniu Idlewood w maskach o 21:00 z tec9 za scrollu. Chcemy wrócić do korzeni. Ustawki, brawle, shotouty. Udało nam się obgadać ten temat z kilkoma osobami, które mają wpływ na teraźniejszy półświatek i większa część popiera naszą inicjatywę. W organizacji na pewno łatwo będzie o character kill postaci, kiedyś to było na porządku dziennym. Moja ekipa bardzo dobrze odróżnia grę in character od spraw out of character, stąd nie kłócimy się w takich sytuacjach i jest to dla nas jasne. Teraźniejsza moda podąża trochę w złą stronę, chcemy to naprawić i dać wzór innym, jak powinni funkcjonować. Ls-stories.pl jest teraz największym polskim serwerem roleplay, mamy duże pole do popisu.

 


MOE GYM

19 listopad 2019 - 02:24

gownojebane.png

Siłownia założona przez znaną personę w mieście; Dwayne Deschampsa. Mężczyzna ten jest właścicielem kilku innych lokali oraz kasyn w Los Santos. Dwayne znany jest z ciągłych inwestycji i rozbudowywania swojej korporacji, mężczyzna postanowił również otworzyć sieć siłowni pod szyldem "MOE". Pierwsza z siłowni ulokowana jest w samym centrum idlewood, nieopodal głównego parkingu. Mężczyzna odkupił lokal od jednego z tutejszych biznesmenów. MOE GYM to nowoczesna siłownia z wnętrzem w modernistycznym stylu. Lokal został odpowiednio przygotowany i dostosowany do panujących trendów w świecie fitnessu, zostały zakupione odpowiednie maszyny, zaopatrzono siłownie w rekomendowane suplementy diety oraz zatrudniono odpowiedni personel.

lok.png

wyuNfFe.png

 

cennik.png

-Karnet siłowy:$80.

-Karnet na lekcje personalne typu boks:$420

-Karnet na lekcje personalne typu krav-maga:$420

Karnet na lekcje personalne typu kung-fu:$420

-Suplementy:$65

-Redbull Energy:$30

-Rockstar Energy:$30

-Gatorade Sport Drink:$30

-Woda:$25

 

 

OOCCopyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.