Skocz do zawartości


157 online   IP: samp.ls-stories.pl


  • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#182241 Willy Chappel; podcast & talk-show

Napisane przez bluur w wczoraj, 21:42

Z ciekawości - postać ma jakieś powiązania z Dave Chappelle?
#181887 Twój najgorszy log

Napisane przez bluur w 02 grudzień 2019 - 22:33

19/04/2019 - 17:51
bluur
bluur
Nie zdal sesji zimowej
sPoints


#181421 piosenka znajomego do oceny

Napisane przez bluur w 01 grudzień 2019 - 14:09

Polski rap mi średnio siada ale to jest spoko. Fajny bit i głos. Wyluzowany vibe
#179735 Market, Pershing Square? Sprawdź i wypowiedz się

Napisane przez bluur w 25 listopad 2019 - 18:33

Większa część społeczności poparła nasz pomysł. Oficjalnie podjęliśmy decyzję przenosin kilku lokacji z Pershing Square na dzielnicę Market. Docelowo przeniesiemy tam większość obecnych biznesów i utworzymy dla was nowe centrum rozgrywki - oczywiście po naszemu, z głową! W tym momencie tworzenie budynków dla Was za pomocą komendy /drzwi w tamtym rejonie jest wyłączone. Prace nad modelowaniem dzielnicy Market już trwają. Zgodnie z krótkim obrazkowym zwiastunem w pierwszym poście, możecie spodziewać się następnych świetnie wyglądających zmian w mieście za pomocą nowych modeli 3D, które klei nasz fenomenalny rainy od paru tygodni. Więcej informacji w nadchodzącej aktualizacji :D
#179628 LSPD: Pościg za zieloną blistą [Ls-Stories.pl][#LSS]

Napisane przez bluur w 25 listopad 2019 - 10:51

Synchronizacja pojazdów jest u nas teraz wybitna  :blush:
#178737 Japońskie Państwa Podziemne (M-AFKAi) VS Administracja

Napisane przez bluur w 20 listopad 2019 - 22:57

Róbcie takie filmiki częściej bo mega są śmieszne :D


#178664 Japońskie Państwa Podziemne (M-AFKAi) VS Administracja

Napisane przez bluur w 20 listopad 2019 - 20:48
#177898 III. Zapowiedziana przerwa konserwacyjna w poniedziałek o 2:00 w nocy

Napisane przez bluur w 18 listopad 2019 - 03:16

Zapowiedziana przerwa konserwacyjna zakończona. Rozpoczęta o godzinie 02:00, zakończona o 03:10. Udało się szybko ze wszystkim co miałem zaplanowane uwinąć oraz interwencja zespołu technicznego hostingu naszego serwera dedykowanego również przebiegła pomyślnie. Miłej gry i dobranoc :D

 

ElZ6YOS.png
#177688 HIGHWAY 3 (Part 5) The Audi RS4 is back! Police chase [HD]

Napisane przez bluur w 17 listopad 2019 - 16:11

https://youtu.be/g6WjGsdTD9c?t=451

 

Na tym filmiku pokazał skilla i w najgłupszym momencie się rozbił..
#177664 Yakuzi, nikogo nie zabiła, a jednak zakazana

Napisane przez bluur w 17 listopad 2019 - 15:01

Co to za jakieś wyprzedzanie szeryfa na podwójnej ciągłej?!

 
#177319 Market, Pershing Square? Sprawdź i wypowiedz się

Napisane przez bluur w 16 listopad 2019 - 13:10

@Kenzie @HackedX3

Przejście na Market to nie jest krok wstecz, ponieważ wymodelujemy tą dzielnice i już na pierwszych screenach wygląda niesamowicie (a widać tam tylko kawałek tego co jest). Krokiem wstecz byłoby przeniesienie biznesów i nie zrobienie nic więcej
#177279 Market, Pershing Square? Sprawdź i wypowiedz się

Napisane przez bluur w 16 listopad 2019 - 12:10

Dyskusja na temat zmian w mieście


Da się to zauważyć od zawsze, że na ls-stories gra nieco więcej osób, które lubią wiązać postacie z przestępczością lub po prostu bardziej wolą mieszkac na wschodniej części Los Santos - bo dzieje się tam więcej, a na naszym serwerze nie trzeba godzinami stać w biznesie aby zarobić. Jest wolna rozgrywka, prosta i przyjemna - dlatego stąd się to wzięło, że dzielnica Idlewood stała się sercem firm, biznesów. Aktualne centrum miasta - Pershing Square jest w mniejszym stopniu przez Was odwiedzane. Kontrolowanie tego nie jest proste, od miesięcy próbujemy robić małe kroki w tym kierunku ale idzie to zbyt mozolnie. Tworzymy dyskusję na temat zmian. Powiedzcie co Wy sądzicie na temat tego co zamieścimy poniżej.


rgOMdPr.png

 

 

Pershing Square - zostajemy?

 

Ta dzielnica oraz spawn nie zostały kiedyś wybrane przypadkowo. Wokół spawnu znajdują się najważniejsze lokacje a dojazd w każde miejsce nie jest problemem. Jesteśmy przy tym miejscu już dosyć długo i pomyśleliśmy by je lepiej przebudować lub zmienić na nowe, przy tym ograniczyć ilość biznesów na Idlewood - by zwiększyć ilość osób w centrum miasta. Kolokwialnie mówiąc, w planie jest przesiew Idlewood. Wiemy o tym, że I-wood to centrum rozgrywki dla organizacji przestępczych ale ostatnio też cywili, którzy wystawiają tam swoje auta na sprzedaż i robią auto-handel, co nie powinno mieć w ogóle miejsca ponieważ mamy od tego bardzo dobry system aukcji gdzie samochodów codziennie pojawia się sporo. Zezwoliliśmy  niedawno na zamieszczanie testowo w grze ogłoszeń na pojazdach aby pobudzić nieco bardziej handel pojazdami między graczami jednak będziemy starali wrócić do poprzedniej formy - ale nie w tym rzecz tutaj, nie będę zmieniał tematu.

 

 

 

Market - wielki powrót?

 

W międzyczasie zaczęliśmy pracę nad nową lokalizacją na centrum miasta (a w zasadzie starą, bo ls-stories przy swoich początkach mieściło centrum właśnie tam), Market, które zostało w pełni przerobione za pomocą modeli 3D i dostosowane do rozgrywki w tamtym miejscu. Prace cały czas trwają, lokalizacja wydaje się bardzo przyjemna tym bardziej z nowym wizerunkiem, prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.

Co jest wówczas dużym plusem? Wasze komputery bardziej odpoczną, ponieważ odległość od Idlewood jest nieco większa, wówczas inne obiekty w waszym GTA nie będą przetrzymywane w tle. Następnym jest spora ilość miejsca na firmy oraz jak widać na screenie - mnóstwo miejsc parkingowych (to dopiero projekt alpha, zajdzie tu jeszcze sporo zmian). Oczywiście firmy zostałyby przeniesione, więc właściciele nie musieliby się o to martwić.

 

 

sdTQ7UL.png

 

FaiwyK7.png

 

A2eJjBU.png

 

Mały sneak peek - Market zostanie przerobione całkowicie za pomocą modeli 3D, jesteśmy gotowi to wprowadzić

 

 

 

 

Market vs Pershing Square - głosujemy!

 

A może chcielibyście zostać przy Pershing Square? Podobnie jak Market, zostałoby ono wymodelowane na nowo - jednak tamta lokalizacja nie do końca nas przekonuje, ze względu na infrastrukturę która znajduje się dookoła i przemodelowanie Pershing Square może okazać się niewypałem chociażby ze względu tego, że obok znajduje się autostrada i wysokie wieżowce.

 

 

 

Kwestia Idlewood

 

Idlewood - w obu przypadkach i tak będziemy zmuszeni zniwelować ilość biznesów na Idlewood. Chcemy, by na Idlewood wrócił "stary klimat" wschodniej części Los Santos. A domyślamy się, że ilość biznesów, które są na wyciągnięcie ręki i są zdecydowanie bliżej siebie, niż na Pershing jedynie przekonuje graczy do grania tam, a nie w centrum miasta. 
Co wtedy z biznesami? Chcemy zrobić selekcje aktywnych/nieaktywnych biznesów - te nieaktywne zostałyby usunięte, a pozostałe przeniesione do nowego centrum. Na Idlewood zredukowalibyśmy ich ilość oraz opiekun wprowadziłby odpowiednie restrykcje wobec tej kwestii.

 

 

 

Bardzo liczymy na Wasze komentarze - nie na temat Idlewood, ponieważ tę kwestię zaczniemy niedługo wprowadzać, tylko na temat Market oraz Pershing Square. [Posty nie na temat będą ukrywane!] Czy Twoim zdaniem powinniśmy zostać w aktualnym miejscu i wymodelować część dzielnicy, czy przenieść rozgrywkę na dzielnicę Market, której zalążek modyfikacji widziecie na screenach.
#177064 Hun Yat kupuje kampera, który rozwala się na środku ruchliwej ulicy.

Napisane przez bluur w 15 listopad 2019 - 14:53

Wystąpili: Jacyś przypadkowi ludzie i czarnuch.

xD
#176924 To czy to?

Napisane przez bluur w 14 listopad 2019 - 18:00

Nikka

 

 

Biały czy Czarny?
#176643 III. Zapowiedziana przerwa konserwacyjna w poniedziałek o 2:00 w nocy

Napisane przez bluur w 12 listopad 2019 - 22:18

Hej. Po niedzieli, tj. 17 listopada (a tak właściwie 18 listopada) o godzinie 02:00 w nocy nastąpi przerwa konserwacyjna ls-stories na około godzinę. Ostatnio zaobserwowaliśmy, że w przeciągu miesiąca zdarzyło się, że 2 razy utraciliśmy internet na 1-2 sekundy, co zgłaszaliście. Chcę się temu przyjrzeć oraz to wyeliminować, ponieważ stabilność i ciągłość rozgrywki jest dla nas na pierwszym miejscu, dlatego nie możemy pozwalać na utratę internetu nawet na sekundę. Zostaną wyłączone wszelkie nasze usługi więc gra oraz forum będą niedostępne na około godzinę. Dodatkowo zamówiłem na ten czas również interwencję zespołu technicznego OVH by przyjrzeli się naszemu serwerowi dedykowanemu czy fizycznie jest z nim wszystko w porządku + zostanie wymieniony w nim kabel Ethernet ponieważ net w naszej maszynie był ostatnio restartowany ponad 360 dni temu przeze mnie i prawdopodobnie przyda się chwilowa przerwa naszej karcie sieciowej. Przy okazji zostanie zrobione kilka rzeczy konserwacyjnych dla naszego serwera, które chciałem wykonać już od jakiegoś czasu.


Podsumowując:

Przerwa konserwacyjna 18 listopada nastąpi o godzinie 02:00 i potrwa prawdopodobnie do godziny 4:00. Zostaniecie poinformowani od razu kiedy usługi ls-stories będą ponownie dostępne.

Dziękujemy za wyrozumiałośćCopyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.