Skocz do zawartości31 online   IP: samp.ls-stories.pl

 • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
 • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
 • 2. Zainstaluj pobrany instalator
 • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
 • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

DEJWuS


  Informacje


 • Ostatnio: Ukryte
 • Grupa: Gracz
 • Posty: 264
 • Płeć:
  Mężczyzna Mężczyzna
 • Odwiedzin: 33278
 • Rejestracja: 15 paź 2016

  Trofea


 •     


O mnie


bfzHEWN.png

 

Toshiya Kai urodzony 1987 roku w Tokyo. Jego rodzina od zawsze była zamieszana w sprawy japońskiej mafii. Nazwisko Kai budzi strach w samej Japonii, za sprawą jego przodków, którzy od zawsze działali przy Yakuzie. Sam Toshiya dostał się do yakuzy już w wieku 12 lat, mordując brutalnie swojego ojca, który w planach miał wystawić swoją grupę japońskiemu departamentowi. Zaimponował on tym jednemu z lokalnych przywódców klanu Sumiyoshi-Kai, Sadayoshi'emu Sumiyoshi.

 

Część grupy Sumiyoshi Kai pod opieką Sadayoshiego miała trafić do Los Santos. Przywódca dobierając ludzi do "misji" nie zapomniał o młodym Azjacie i bez wahania zaufał jego lojalności. Zabrał go do Los Santos robiąc z niego swoją prawą rękę w interesach już w wieku 17 lat. Grupa za zadanie miała rozprowadzać nielegalną broń po gangach South Central. Toshiya świetnie wpasował się w swoją role i wykorzystując zapotrzebowanie w bardzo szybkim tempie zarobił wiele tysięcy dolarów dla siebie oraz swojej grupy. Pogoń za pieniędzmi wpakowała go jednak w poważne kłopoty, został on poważnie postrzelony dokonując jeden z wielu transakcji. Tak poznał właśnie swoją przyszłą żone, Kasumi Kai, która pracowała wtedy jako ratowniczka medyczna w Los Santos Fire Departament. Tylko dzięki tej kobiecie, Toshiya uszedł z życiem. Po przebudzeniu się ze kilkudniowej śpiączki skontaktował się z kobietą i już po pierwszym miesiącu znajomości pobrali się. Kobieta doskonale wiedziała czym Toshiya zajmuje się "zawodowo" i bardzo jej to przeszkadzało. Toshiya obiecywał zmianę, jednakże był on zawsze lojalny wobec Yakuzy i cały czas działał dla grupy Sumiyoshi Kai i wykonywał dla grupy często brutalne zadania, porwania czy tortury...

 

...do czasu tragicznej śmierci Sadayoshiego, który miał zaburzenia psychiczne. Boss popełnił samobójstwo udając się na komisariat z shotgunem w ręce i strzelając do funcjonariuszy. Po tym zajściu cała grupa Sumiyoshi została odesłana do Japonii.

 

 To właśnie wtedy Toshiya razem z Kasumi zostali sami w Los Santos i próbowali rozpocząć "legalne" życie. Toshiya zainwestował w biznes oraz nieruchomości, które przynosiły mu bardzo dużo dochodów. Żył w dobrych kontaktach z burmistrzem miasta Fabienem Boscorelli, z którym podjął się współpracy i razem z pozostałościami grupy Sumiyoshi założył grupe ochroniarską Sakura, pełniąc funkcje prywatnej ochrony burmistrza i ważnych osobistości Los Santos/obiektów.
 

dTW8znw.jpg

Toshiya dorobił się sporego majątku, stając się przez pewien okres czasu najbogatszym mieszkańcem Los Santos.

 

Niestety Toshiya po jakimś czasie był zmęczony tym życiem, nuda doskwierała, zaczął wydawać sporo pieniędzy na szybkie samochody oraz prezenty dla swojej żony. Szukając nieco adrenaliny spotkał pewnego czasu grupą zmotoryzowaną, z którą po cichu zaczął się spotykać. Różne zloty, wyścigi - spodobało mu się i wkręcił w to nawet swoją żone, której również zaczęło smakować 'nielegalne' życie. Przez pewien czas to było jego życie, ścigał się, szkoląc swoje umiejętności w jeździe ale wszystko ma swój koniec...

 

...do 27 letniego już azjaty odezwał się sam boss YAKUZY, który kazał natychmiastowo sprowadzić go do Japonii. Toshiya razem z żoną znikneli z miasta na okres kilku tygodni.
 

5HDnyB1.jpg

Toshiya został ściągniety z prostym celem - Los Santos przynosiło yakuzie sporo dochodów i trzeba było o to zadbać. Takie zlecenie dostał Toshiya. Przez te kilka tygodni był szkolony, aby powołać prowadzeniu własnej grupy. Kasumi nieświadome została wciągnieta w sprawy japońskiej mafii, nie mogła się już wycofać - została nauczona posługiwania się kataną oraz bronią palną, zostając jedną z bardziej skutecznych kobiet.

 

Azjata pod opiekę dostał grupę Kyodo Kai. Wrócił do Los Santos sprowadzając do swojego klanu dzień w dzień nowych azjatów. Grupa cały czas się rozrasta, stając się powoli jedną z najbardziej niebezpiecznych w Los Santos. Niebezpiecznych dlatego, że jej ludzie są nieuchwytni, każdy prowadzi swoje legalne działalności. Kyodo Kai pod dowództwem Toshiya działa w legalnych interesach, przeplatając wszystko z nielegalnymi i robiąc na swoich szemranych biznesach niesamowite pieniądze.

G2n6j78.png

 

Wszystko musi mieć swój koniec. Toshiya musiał odsunąć się od pełnionej funkcji, był spalony. Całą organizacje Kyodo Kai postawnowił powierzyć swojemu najwierniejszemu przyjacielowi, Sam Yoshida. To był największy błąd w jego życiu. Po niespełna trzech miesiącach klan Kyodo Kai przez głupie decyzje Yoshidy został wyłapany, Toshiya mimo, że odsunięty był od grupy od jakiegoś czasu również został z nią powiązany. Azjata poświęcił wszystko, żonę, przyjaciół, swój majątek tylko po to by został całkowicie anonimowy.

 

Azjata ukrywał się przez pewien okres, jednak nie jest głupi. Wiedział, że prędzej czy później będzie musiał wyjść z nory. Postanowił oddać się w ręce policji, tylko po to, żeby zostało zapamiętane to w jego aktach.

Pięć lat, tyle odsiedział Toshiya skazany na dożywocie, wychodząc finalnie na wolność za dobre sprawowanie i brak odpowiednich dowodów, żeby nie przychylić się do jego prośby. Kosztowało go to praktycznie cały majątek. Przekupił sędziów, adwokatów, prokuratorów. Teraz na wolności bez grosza na koncie próbuje wrócić do gry odnawiając stare kontakty i budować swoje imperium od zera, działając sam.

 

G2n6j78.png

Po niespełna trzech dniach do azjaty, niczym szczury z podziemia zaczeli odzywać się starzy członkowie, najwiersniejsi, którzy cały czas czekali na swojego bossa. Toshiya bez zastanowienia porzucił samodzielne życie i postanowił wrócić do tego co robi najlepiej czyli zarządzać ludźmi. Kyodo Kai oficjalnie wraca do Los Santos. Azjata razem z grupką najwierniejszych osób sprowadza nowe twarze próbując odbudować niegdyś imprerium i przejąć miasto jak za starych czasów.

 


752
5748 SP Doświadczony gracz
Konto Premium

Ostatnio byliCopyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.