Skocz do zawartości13 online   IP: samp.ls-stories.pl

 • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
 • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
 • 2. Zainstaluj pobrany instalator
 • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
 • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

Marteł


Napisane tematy

Zwierzęta i aktorzy w pigułce.

22 wrzesień 2019 - 19:21

Jako, że wyszła nam cudowna aktualizacja a w niej fantastycznie psiaki (i kot) oraz aktorzy spisałam Wam poradnik. Żeby nie było, że skopiowałam tekst z aktualizacji - w gruncie rzeczy większość na temat botów sama napisałam - tutaj jest wszyściutko prostym językiem.

 

 

Jak zdobyć swoje zwierzątko?
To bardzo proste, na ten moment zwierzę możemy kupić w 24/7 jako przedmiot do użycia. Zwierzaka aktywujemy w swoim budynku klikając dwa razy na przedmiot “Zwierzak” uprzednio ustawiając się w miejscu gdzie nasz piesek ma stać.

 

Gdy już użyjemy Zwierzaka powinien pojawić się on przed nami. Aby rozpocząć edycję zwierzaka należy ustać na przeciw niego i wpisać komendę /asel i pojawi się nam informacja o klawiszu H, który otwiera okienko edytora zwierzaka.

 

 

WpPVoJa.png

lv9TxBn.png

 

 

Jak widać edytor jest całkiem rozbudowany, o swojego pupila należy dbać i go regularnie karmić, ponieważ jego zadowolenie będzie spadać.

 

Edycja zwierzaka - co i jak?

 

Zadowolenie zwierzaka: 0%
Zwierzęta będą zadowolone po tym, jak je nakarmimy. W sklepach 24/7 jest opcja kupienia mokrej i suchej karmy dla naszego pupila. Każde jednorazowe karmienie dodaje 40% zadowolenia, a co godzinę spada 5%. Zwierzaka nie da się przekarmić, pochłonie tyle jedzenia ile mu dacie.

 

SB01KIz.png

 

 

 

P9EUg22.png

 

 

Zakończ edycję tego zwierzaka
Gdy już ustawicie wszystkie opcje dotyczące waszego zwierza kończycie edycję właśnie tym przyciskiem.

 

Zmień wygląd zwierzaka
W trybie edycji dostępnych jest jedenaście wariantów wyglądu dla waszego pupila, po wybraniu rasy należy zrespawnować zwierzaka by zaktualizować jego wygląd. Dostępne rasy na screenie poniżej. Wśród piesków znalazł się również jeden kot.

 

 

QKKy4Au.png

Zmień imię zwierzaka
Możecie nadać imię dla swojego psiaka (lub kota!) - po dwukrotnym kliknięciu w tę opcję pojawia się okienko, w którym należy wpisać nazwę. Imię wyświetla się nad pieskiem i można je zmienić w dowolnym momencie.

 

 

 

GV7XZuO.png

k0RBK7Z.png

 

 

Dezaktywuj nick 3D swojego zwierzaka
Opcja pozwalająca ukryć imię zwierzaka, które wyświetla się nad nim. Przydatne do robienia screenów czy filmów, gdzie nie zawsze możemy wcisnąć F10. Aby przywrócić pupilowi wyświetlaną nazwę należy ustawić ją na nowo opcją Zmień imię zwierzaka.

 

Zmień postawę zwierzaka
Wasz zwierzak może mieć różne pozy! Może stać, siedzieć, leżeć na boku i się bujać. Opcja nie wymaga odświeżenia, są to po prostu animacje, więc tak jak w przypadku siedzenia czy spania nie będą one idealnie dopasowane. Po zrespawnowaniu zwierzaka poza się nie zmienia.

 

 

AZccF4A.png

Ukryj tymczasowo zwierzaka
Jeżeli z jakichś powodów chcecie pozbyć się chwilowo swojego pupila, na przykład odegrać, że Wam uciekł czy jest z kimś na spacerze to możecie użyć właśnie tej opcji! Ukrywacie zwierzęcego aktora, a przywrócić go możecie opcją “Zrespawnuj zwierzaka”

 

 

 

qDzSVr9.png

 

 

Zrespawnuj zwierzaka
Wspomniana wcześniej opcja pozwalająca nam na odświeżenie wyglądu zwierzęcia czy przywróceniu go po ukryciu.

 

Zmień pozycję zwierzaka
Możecie dowolnie przestawiać swoje zwierzę po całym budynku, z podłogi na kanapę, z kanapy do wanny, z wanny na łóżko - to już zależy od Was. Po kliknięciu opcji przeniesienia zwierzaka, należy ustawić się w nowym miejscu i kliknąć H. Zwierzak po chwili powinien zmienić pozycję z zapisaną animacją. Po przeniesieniu zwierzaka przenosi również Waszą postać do przodu, więc może zdarzyć się tak, że pojawicie się poza teksturami. Po przeniesieniu zwierzaczka możecie dalej go edytować lub edycję zakończyć.

 

 

amokKEe.png

VFIkJqN.png

 

 

Usuń permanentnie zwierzaka
Jeżeli z jakiegoś powodu chcecie usunąć trwale swojego zwierzęcego aktora to właśnie w ten sposób. Po kliknięciu w ostatnią opcję pojawi się Wam okienko, w którym musicie wpisać “potwierdzam”. Gdy już to zrobicie zwierzak znika bezpowrotnie, dlatego warto przemyśleć czy chcecie go usuwać czy może tylko ukryć.

 

 

LeA7ZmK.png

Twój własny aktor w budynku!

Zwierzęta to nie jedyna nowość. Koniec z prośbami do ekipy o ustawienie aktora w budynku pod projekt IC czy do codziennej gry - od dzisiaj możecie tworzyć i edytować ich sami! Skąd wziąć aktora? Podobnie jak w przypadku zwierząt kupujemy przedmiot w 24/7 i używamy go w naszym budynku stojąc w miejscu, w którym ma się pojawić nasz bot.

 

 

Edytor aktora w pigułce
Edytor człowieczego aktora jest nieco bardziej rozbudowany niż ten zwierzęcy, znajdziemy jednak wiele wspólnych elementów. Aby zacząć edytować aktora należy wpisać komendę /asel i patrząc na skina wcisnąć H.

 

 

tzmG2Nr.png

 

 

Człowieczych aktorów nie trzeba zadowalać i o nich dbać, pełnią funkcję ozdoby, wypełnienia i dodatku do wnętrza.

 

Zakończ edycję tego aktora
Tak jak w przypadku edycji psów - po kliknięciu kończymy edycję naszego aktora.

 

Zmień ubranie aktora
Macie możliwość ustawienia sobie dowolnego wyglądu waszego aktora, oczywiście z wyjątkami! W klubie nocnym możecie postawić kuso ubrane dziewczyny, ale policjantów na służbie, medyków czy strażaków już niekoniecznie. Jeżeli podacie ID niedostępnego skina wyskoczy Wam okienko informujące o tym. Dostępne są skiny zarówno te z oryginalnej gry jak i dodane przez nas, więc jest w czym wybierać. Po wyborze skina należy zrespawnować aktora.

 

WxCyrgY.png
ZilEgsf.png

 

 

Zmień płeć aktora
Możecie wybrać płeć swojego aktora - kobietę lub mężczyznę. Od tego wyboru będzie zależało to, jaki głos aktor będzie miał.

 

 

8p8VhTH.png

 

 

Zmień tryb interakcji

Tryb interakcji definiuje przeznaczenie waszego aktora - możecie to zauważyć na przykładzie przechodniów i postaci interaktywnych od lat na ls-stories, na przykład w urzędzie czy banku. Do waszej dyspozycji będą tylko podstawowe.

 • Brak interakcji oznacza, że postać nie zareaguje w żaden sposób po naciśnięciu Y.
 • Rozmówca miastowy - posiada dialogi rozmowy dopasowane do ,,mieszczuchów"
 • Rozmówca ze wschodniego Los Santos - posiada dialogi bardziej pasujące do wschodniej części Los Santos
 • Pomocnik biznesowy jest niedostępny, uprzedzając pytania raczej nie chcemy tego wprowadzać ale być może w przyszłości zostanie to udostępnione pod pewnymi warunkami.
 • Pomocnik biznesowy - dlaczego w trybie ograniczonym? Ponieważ pozwala wyłącznie na powitanie przychodzących osób do firmy, nie służy jako sztuczny gracz, który ich obsłuży przez /podaj a uprzedzając pytania raczej nie chcemy właśnie tego wprowadzać ale być może w przyszłości zostanie to udostępnione pod pewnymi warunkami.

Tl60ufn.png

 

Zmień imię aktora
Tak jak w przypadku zwierzaka naszemu człowieczemu aktorowi możemy dać imię, imię i nazwisko lub po prostu ksywkę. Po kliknięciu w tę opcję pojawi się okienko do wpisania imienia - po uzupełnieniu zapisujemy i napis 3d pojawia się nad jego głową. Imię w każdej chwili można zmienić, należy to robić z głową, bo za głupie nazwy możecie stracić aktora.

 

 

 

UwsukFm.png

Dezaktywuj nick 3D aktora
Tak jak ze zwierzętami - ukrywamy nick aktora, który wyświetla się nad głową. Przywrócić go można poprzez ponowne nazwanie naszego bota.

 

 

Zmień animację aktora
Aby tchnąć trochę życia w naszych aktorów przygotowaliśmy kilka podstawowych animacji, takich jak rozmowa, siedzenie, leżenie, machanie rękami czy stanie. Animacje można ładnie dopasować do mebli, być może w przyszłości pojawi się ich więcej. Animki można zmieniać bez przeładowywania postaci.

 

 

K3gZgsn.png

n8w3LDC.png

 

 

Ukryj tymczasowo aktora
Jeżeli aktor ma być jakimś dodatkiem epizodycznym, znudził Wam się, wyszedł IC czy cokolwiek innego - macie możliwość ukrycia go, dokładnie tak jak w przypadku zwierzaków. Aby go przywrócić należy użyć opcji “Zrespawnuj aktora” w okienku edycji. Imię oraz ustawiona animacja pozostają bez zmian.

 

 

2QtB69q.png

Zrespawnuj aktora
Tak samo jak w przypadku zwierząt - opcja służy do przeładowania i ponownego zrespienia naszego aktora, po zrespieniu wszystkie animacje i imiona zostają tak jak były.

 

 

Zmień pozycję aktora
Aby zmienić pozycję aktora należy ustawić się swoją postacią tak, jak chcemy by nasz aktor stał. Wybieramy opcję zmień pozycję aktora i wedle wskazówek - wciskamy literę H na klawiaturze. Postać pojawi się ustawiona tak jak chcecie i możecie dalej ją edytować.

 

 

U8Pc0XA.png

 

 

Usuń permanentnie aktora
Opcja służy do całkowitego usunięcia aktora z budynku. Przed ostateczną kasacją należy potwierdzić swoją decyzję wpisując słowo “potwierdzam” w wyskakującym okienku. Jest to zabezpieczenie przed przypadkowym usunięciem aktora.

 

 

9nw7UZx.png


04/2019 | Poprawki w Konstytucji, rozwody i immunitety.

15 wrzesień 2019 - 16:06

rmxNyCl.gif

 

#4 | Poprawki w Konstytucji, małżeństwa, rozwody i immunitety dla Radnych Miasta!

 

15.09.2019 | Ivey Wheeler | Assistant Commanding Spokeswoman

 

Burmistrz Rembert dalej działa i realizuje swoje plany - razem z Radą Miasta wcielają w życie pierwsze projekty i ustawy! W poprzednim wpisie mogliście przeczytać o inwestycji w nowe parki i miejsca rekreacji dla mieszkańców Los Santos, więcej informacji znajduje się pod tym linkiem.

 

Kilka dni temu do obywateli dotarły informacje publiczne dotyczące poprawek artykułów Konstytucji Stanu San Andreas, w której pojawiły się również nowe zapisy, dotyczące immunitetów z zakresu Kodeksu Drogowego dla Radnych Miasta oraz samego Przewodniczącego - Saula Goodmana. 

Ze względu na to, że Federal Bureau of Investigation nie funkcjonuje na ten moment w naszym mieście, poprawek doczekały się również punkty w Konstytucji, w której Biuro Śledcze było wymienione - poprawka ta nie wpływa znacząco na życie szarego obywatela.

 

f85jvIS.png

 

W przeciwieństwie do powyższych zmian w Konstytucji istotną kwestią jest zapis dotyczący małżeństwa, do tej pory słowa “dopóki śmierć nas nie rozłączy” były odbierane bardzo dosłownie, bowiem w najwyższym akcie prawnym USA widniało, że małżeństwo jest trwale wiążące, chyba że jeden z małżonków umrze lub zostanie uznany za zaginionego. Poprawka Artykułu 4, paragrafu 4 mówi o tym, że małżeństwo może zostać przerwane za porozumieniem stron podczas rozwodu. Skoro o rozwodach mowa - każdy kto nie czuje się dobrze w swoim małżeństwie i ma podstawy do jego zakończenia, może napisać wniosek zgodnie z formularzem na stronie rządu.

 

Wszystkie poprawki w Konstytucji Stanu San Andreas możecie przeczytać tutaj: Poprawki w Konstytucji Stanu San Andreas z dnia 14/09/2019.


01/2019 | Nowy Burmistrz Miasta Los Santos, zmiany wewnątrz instytucji oraz zaprzysięże...

10 wrzesień 2019 - 23:21

rmxNyCl.gif

 

 

#01 | Nowy Burmistrz Miasta Los Santos, zmiany wewnątrz instytucji oraz zaprzysiężenie.


11.09.2019 | Ivey Wheeler | Assistant Commanding Spokeswoman

 

Decyzją Gubernatora Stanu powołany został nowy Burmistrz Miasta Los Santos - James Rembert, czarnoskóry mężczyzna kończący w tym roku czterdzieści trzy lata. Urodził się w Los Santos i już od nastoletniego wieku miał powiązania z życiem politycznym, udzielając się w otwartych sesjach Rady Miasta czy gościnnym udziale w debatach. Ukończył Loyola Law School, a po zakończeniu edukacji pracował w lokalnej kancelarii jako stażysta, po zdobyciu doświadczenia otworzył własną kancelarię adwokacką, z której ostatecznie zrezygnował w wieku trzydziestu ośmiu lat na rzecz stołka radnego w Los Santos. Po dwóch latach kadencji zakończył działania w Radzie Miasta i przez jakiś czas nie pokazywał się publicznie. Zdolności przywódcze poprowadziły go na sam szczyt, gdzie objął obecne stanowisko.


hBtkMkM.jpg


Burmistrz Rembert nie próżnuje i od startu kadencji zaczął realizować swoje plany i pomysły. Pierwszą istotną kwestią jest powołanie kilku nowych departamentów, a jednym z nich jest Department of Road Service, której głównym zadaniem będzie nadzór i prace drogowe na terenie Los Santos. W tym celu Rząd nawiązał współpracę z ROAD INFRASTRUCTURE, kierowaną przez Williama Crossa, który tym samym będzie sprawował funkcję Dyrektora Road Service. O przyszłych inwestycjach, zmianach i remontach w mieście będziemy informować na bieżąco. 

 

Gubernator Stanu za porozumieniem z nowym Burmistrzem Miasta podpisał decyzję o ponownym powołaniu do życia Rady Miasta, która będzie miała wpływ na rozwój miasta, życie publiczne oraz infrastrukturę miejską. Los Santos City Council zajmować się będzie również uchwalaniem ustaw, wprowadzaniem poprawek do kodeksu karnego jak i drogowego oraz - po konsultacji z Gubernatorem - poprawami artykułów w Konstytucji San Andreas. Radzie Miasta przewodzić będzie Saul Goodman, były prokurator z Waszyngtonu, który specjalnie przeprowadził się do Los Santos by przejąć stanowisko Przewodniczącego.

Na stronie rządu pojawiła się już publiczna informacja na temat wyborów do City Council, każdy kto spełnia wymagania ma szansę spróbować swoich sił. 

Tę informację od razu skomentowała jedna z dziennikarek San News na stronie radiostacji, zarzucając Los Santos Government złamanie Konstytucji Stanu San Andreas, do zarzutów osobiście odniesie się Burmistrz Miasta podczas orędzia zorganizowanego zaraz po oficjalnym zaprzysiężeniu.
 

Uroczyste zaprzysiężenie Burmistrza Miasta odbędzie się w najbliższy czwartek (12.09) o godzinie 18:00 w Białym Domu, mieszczącym się na Verdant Bluffs.

 

73xC2Y0.png
 

Kolejną powołaną przez Burmistrza sekcją jest Department of Security, który będzie pracował pod nadzorem Rudolpha Barrada, sprawującego również funkcję Sekretarza Miasta, który swoje doświadczenie zdobywał na stanowisku Przewodniczącego Rady Miasta San Fierro oraz przedstawiciela Secret Service. Więcej informacji niebawem!

 

Nieodłącznym elementem Gabinetu Burmistrza jest sekcja medialna, odpowiadająca przede wszystkim za informowanie mieszkańców Los Santos o zmianach i wydarzeniach odbywających się z ramienia Los Santos Government. Osobą odpowiadającą za Department of Public Relations jest Hollie Thatcher, młoda i ambitna dziewczyna, przed którą stoi zadanie łącznika między głową miasta, a obywatelami Los Santos, oraz sprawuje nadzór nad artykułami wystawianymi na stronie rządu.

 

W najbliższych dniach pojawi się jeszcze więcej informacji, Burmistrz cały czas wprowadza w życie swoje założenia i już niebawem będzie widać tego efekty. Pozostaje nam życzyć Rembertowi sukcesów na stanowisku i zrealizowania wszystkich swoich celów.

 

 

 

** Komentarze pod artykułami na stronie Rządu są WYŁĄCZONE. **


Regulamin aukcji i istotne informacje.

08 wrzesień 2019 - 23:43

Zakładka AUKCJE była do tej pory jedynie narzędziem pomocniczym do wyszukiwania ofert, sprzedawania pojazdów czy przedmiotów - mało kto zwracał uwagę na treść samego ogłoszenia i zapomina, że to nadal część gry IC! Każde ogłoszenie wystawione od dnia dzisiejszego (09.09) będzie sprawdzane przez opiekunów aukcji i w przypadku łamania poniższego regulaminu - usuwane.

 

Dodatkowo dochodzi nowy typ kary - blokada aukcji, która uniemożliwia Wam wystawianie ogłoszeń i branie udziału w licytacji, nadal jednak możecie obejrzeć dane ogłoszenie.

 

REGULAMIN AUKCJI:

 1. Format ogłoszenia jest dowolny, jednak powinno ono zawierać wszystkie podstawowe informacje o wystawianym przedmiocie aukcji. W przypadku:
  a) Sprzedaży pojazdu:
  - marka auta;
  - kolor lakieru;
  - podstawowe wyposażenie (dobrze będzie je opisać, aczkolwiek screen z wyposażenia również się nada)
  - zdjęcia (dokładne zdjęcie pojazdu obejmujące tuning i wygląd felg)
  - dodatkowe informacje (notka od wystawiającego aukcję, można w niej zawrzeć krótki opis, historię auta, cokolwiek)
  b) Sprzedaży budynku:
  - rodzaj (biznesowy/garaż/mieszkalny)
  - lokalizacja
  - metraż
  - ilość mebli
  - stan (umeblowany/pusty)
  - zdjęcia
  - dodatkowe informacje
  c) Przedmiotu:
  - opis przedmiotu (co to, do czego służy, ew. zdjęcie)

 2. Ogłoszenia są elementem gry In Character, wszystkie sprawy dotyczące sprzedaży/kupna muszą być załatwiane bezpośrednio w grze.

 3. Ogłoszenie powinno być napisane w formie formalnej, tak jak spotykacie to OOC na stronach typu Allegro czy OLX.

 4. Podanie numeru kontaktowego jest obowiązkowe. Dodatkowo można wstawić adres e-mail z przekierowaniem do prywatnej wiadomości na forum, jednak treść wiadomości powinna być formalna i kręcić się wokół gry In Character. 

 5. Ogłoszenie może zostać usunięte w przypadku gdy:

- nie posiada żadnej treści;
- nie ma numeru kontaktowego/adresu e-mail
- jest napisane na odwal się

- nie posiada zdjęć (w przypadku budynków i aut)

- nie posiada istotnych informacji bądź zdjęć

- zawiera wulgaryzmy lub głupie i niepoważne teksty
- jego tytuł nie jest zgodny z treścią ogłoszenia

 1. Wielokrotne wstawianie niepoprawnych aukcji będą nie tylko usuwane, ale i karane blokadą aukcji od 3 do 7 dni.

 2. Ogłoszenie nie musi być długie, ważne aby było treściwe i zrozumiałe.

 3. Nazwa aukcji musi odzwierciedlać to co jest zawarte w treści ogłoszenia.

 4. Osoba wystawiająca ogłoszenie ma obowiązek sprzedać pojazd/budynek/przedmiot po cenie, którą inny gracz wylicytował lub cenie “kup teraz”

 5. Analogicznie - osoba, która wylicytowała przedmiot aukcji zobowiązana do kupna danej rzeczy za kwotę jaką podał/kliknął “kup teraz”.

 6. W przypadku gdy jedna ze stron nie chce wywiązać się z zakończonej aukcji, można zgłosić ten fakt opiekunowi aukcji. Karą w tym przypadku będzie blokada aukcji od 14 do 30 dni.

 7. Strony mają 3 dni na finalizację aukcji, po tym czasie można zgłosić gracza, który nie chce sprzedać/kupić przedmiotu aukcji. 

 8. W przypadku gdy obie strony dojdą do porozumienia wynik aukcji może zostać anulowany bez konsekwencji.

 9. Wszystkie niejasności i pytania należy kierować do opiekunów aukcji.

 

 

✔️ PRZYKŁADY DOBREGO OGŁOSZENIA:

Klik.

Klik.

Klik.

Klik.

Klik.

Klik.

Klik.

Klik.

 

Jak widzicie jedne są bardziej rozpisane, inne mniej, jednak wygląda to o wiele lepiej i tak stworzone ogłoszenia nie będą kasowane.


001 | Zmiany w zarządzie San News. Nowy prezes lokalnej radiostacji!

31 sierpień 2019 - 14:16

pT6MQlN.png

 

 

 

31.08.2019 | Zmiany w San News. Nowy szef lokalnej radiostacji! | Ivey Wheeler

 

To już oficjalne! Haruki Nomura został ogłoszony nowym szefem San Andreas News. Kim jest i jakie zmiany wprowadził? Zapraszam do przeczytania artykułu!

 

Nie do końca jasne są okoliczności odsunięcia od tego stanowiska Armando Delafuente, dotychczasowego dyrektora radiostacji. Za mężczyzną solidarnie podążyło kilka osób i opuściło ekipę San News nie podając bezpośredniej przyczyny, mimo wszystko działamy dalej. Jeżeli czujesz, że Twoim przeznaczeniem jest pisanie artykułów, prowadzenie kreatywnych audycji czy tworzenie fotorelacji zajrzyj do działu z rekrutacją!

 

Nowy Prezes - Haruki Nomura to trzydziestosiedmioletni mężczyzna pochodzący z Japonii, dokładniej z miasta Kyoto, w którym studiował nie tylko dziennikarstwo, ale również zarządzanie oraz administrację. Pod koniec swojego pobytu w rodzinnym mieście wykładał na uczelni - tej samej, w której ukończył swój główny kierunek - przekazując nabytą przez lata wiedzę i doświadczenie przyszłemu pokoleniu dziennikarzy. Przed objęciem stanowiska w Los Santos pełnił rolę redaktora naczelnego w jednej z radiostacji, dość popularnej w jego stronach. 

 

3MWEl37.jpg


Na ten moment Pan Nomura nie posiada swojego zastępcy, jednak bardzo prawdopodobne, że to stanowisko obejmie ktoś z poprzedniego miejsca, w którym pracował. W innym przypadku nowy prezes radiostacji wybierze osobę spośród obecnych pracowników San News.
 

Jakie zmiany zaszły do tej pory po objęciu przez mężczyznę stanowiska? Zostało zatrudnionych kilku nowych stażystów, którzy mają nadać powiew świeżości w redakcji, każdy został przydzielony do innych zadań. Dodatkowo w chwili obecnej 

został ogłoszony konkurs na nowy logotyp San Andreas News, szata graficzna potrzebuje odświeżenia, a przy okazji ambitni i niezależni graficy mają okazję się wykazać. Więcej informacji o konkursie znajduje się pod tym linkiem.

Kolejną zmianą, która nie do końca może przypaść wszystkim do gustu są ceny usług, które oferuje San News - mowa tutaj szczególnie o relacjach LIVE i prywatnych reklamach. Nomura zapewnia jednak, że kwoty nie są znacząco zwiększone, a wraz z rozwojem i powiększaniem załogi radio musi mieć z czego pokryć nadchodzące wydatki. 

 

Co do planów na przyszłość - nie zostały one jeszcze wyjawione, jak powiedział sam Nomura:

 

Nie powiem nic konkretnego, tylko tyle, że to obywatele naszego miasta będą mieli okazję zarobku z
naszej ręki.

 

Nasza redakcja będzie Was informować na bieżąco, śledźcie stronę San News oraz artykuły pisane przez naszych redaktorów, gdy tylko pojawi się więcej informacji damy Wam znać!

 

Wraz z całą redakcją San News życzymy Panu Namura samych sukcesów na nowym stanowisku.

 

 

 

** Komentarze pod artykułem są włączone. **
 Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.