Skocz do zawartości33 online   IP: samp.ls-stories.pl

 • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
 • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
 • 2. Zainstaluj pobrany instalator
 • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
 • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#30 Branża Rozrywkowa - zmiany projektu


 • Zamknięty Temat jest zamknięty

#1

Napisano 27 marzec 2018 - 15:49

Burmistrz Los Santos
Burmistrz Los Santos

  ls-stories.pl

 • Burmistrz
 • 105 postów

LplrYjE.png

 

Branża Rozrywkowa jest projektem eksploatowanym i rozwijanym przez społeczność graczy niemalże od zawsze i staramy się podchodzić do tego z jak największą dozą kreatywności. Od dłuższego czasu wprowadzane były jednak tylko niewielkie zmiany np. w systemie wycen. Przyszedł czas, by w końcu dać Wam coś większego, coś co powinno mocno rozwinąć i urozmaicić grę serwerowego celebryty.

 

Vinewood, centralizacja rozgrywki

 

yQgurm2.png

 

Do tej pory spotkanie celebryty na mieście było stosunkowo trudne. Wytwórnie miały swoje siedziby rozsiane po całym Los Santos, a gracze przesiadywali w przeróżnych, ukrytych miejscach. Dla poprawy tej sytuacji postanowiliśmy przenieść wszystkie budynki związane z projektem na Aleję Gwiazd, by odzwierciedlić prawdziwe Vinewood. Prócz samych wytwórni powstaną w tym miejscu różne, ekskluzywne biznesy oraz miejsca do tworzenia eventów, więc będzie co robić.

 

Vinewood Walk of Fame

 

YD4ZYQv.png

 

Najbardziej rozpoznawalnym elementem Vinewood jest chodnik ozdobiony złotymi gwiazdami, na których widnieją nazwiska najwybitniejszych postaci. Otrzymanie tak prestiżowej nagrody jest bardzo trudnym zadaniem i wymaga od Was świetnej gry IC oraz dużo czasu spędzonego na rozwijaniu wirtualnego charakteru. Dodawanie nowych osób na chodnik sławy będzie poprzedzane specjalnymi galami, na których wręczane będą również inne nagrody, przykładowo statuetki.

 

Ścieżka kariery

 

pRykbQB.png

 

Po ukończeniu okresu próbnego, czy inaczej wybiciu się z najciemniejszego podziemia stajesz przed wyborem dalszego losu Twojej postaci. Underground czy mainstream? Obie ścieżki różnią się od siebie pod wieloma aspektami dlatego warto wybierać mądrze i zaplanować przyszłość swojej postaci będąc jeszcze w trakcie okresu próbnego. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w odpowiednim temacie, w dziale "Znane postacie".

 

Branża filmowa, teledyski

 

vv2Rc1N.png

 

Nie od dziś wiemy, że branża filmowa leży na naszym serwerze. Nie mamy aktywnych movie-makerów, którzy chcieliby założyć własną wytwórnię, by tworzyć teledyski czy filmy. W celu zachęcenia nowych, potencjalnych producentów filmowych zwiększyliśmy dla nich wyceny, a dopóki ten wątek nie zostanie rozwinięty to każdy z graczy branży rozrywkowej może robić sam dla siebie teledyski, reklamy itd. za co otrzyma wysoką ocenę. Pamiętajcie, że liczy się treść i ukazanie w teledysku waszej gry IC, a nie naładowanie materiału milionem efektów.

 

Wyceny

 

jTYbaAB.png

 

Ze względu na podział branży na dwie grupy (underground i mainstream), system wycen zostanie przerobiony dając przewagę czysto branżowym postaciom. Zarobki zawsze były powodem do dyskusji, ale myślę, że udało nam się w końcu znaleźć złoty środek i każdy będzie zadowolony ze swojego wynagrodzenia. W podziemiu (okres próbny) również pojawią się niewielkie zmiany w zarobkach. Szczegółowe informacje znajdziecie w temacie z zarobkami.

 

Magazyn branżowy

 

7y1p8pQ.png

 

Przez długi okres czasu nikt nie pisał materiałów o życiu gwiazd i na forum było po prostu cicho. Postanowiłem, że stworzę niewielki, anonimowy magazyn, który na swój sposób będzie opisywał wszystko co dzieje się w Branży Rozrywkowej. Motywem przewodnim będzie wyłapywanie potknięć, by jak najbardziej ośmieszyć innych, lecz "dobrego" materiału również nie powinno zabraknąć.

 

Duże wydarzenia, eventy

 

bRqxwWM.png

 

Odkąd zacząłem opiekować się branżą byłem przekonania, że eventy powinni organizować gracze, liderzy wytwórni ponieważ to w ich zakresie powinno leżeć promowanie swoich artystów i zwiększanie ich zarobków. Niestety przejechałem się na tym i nadszedł czas, by wziąć sprawy w swoje ręce. Przygotowaliśmy dla Was specjalny interior do eventów i już wkrótce powinniście ujrzeć nowy temat w oficjalnych wydarzeniach.

 

Wypożyczalnia pojazdów specjalnych i rekwizytów, studio filmowe

 

fYp5S7W.png

 

W związku z dodaniem możliwości tworzenia teledysków przez wytwórnie muzyczne przypominam o istnieniu wypożyczalni, w której możecie nie tylko nabyć pojazdy, skiny czy akcesoria, ale również wynająć interior o ogromnej powierzchni i dużej ilości mebli. W jakim celu udostępniamy taki interior? Otóż wszystkie teledyski, reklamy czy filmy muszą powstawać na serwerze new-stories, więc w tym miejscu możecie wykonać odpowiednią scenerię dla swojego materiału, której nie uzyskacie nigdzie indziej na mapie stanu San Andreas. Niżej zamieszam ciekawy przykład wykorzystania tego interioru.

 

HgNXahk.png

 

Licencje dla wytwórni

 

bbQ1QFG.png

 

Prowadzenie wytwórni czy studia fotograficznego będzie wymagać od liderów znajomości swoich podopiecznych oraz umiejętności planowania przyszłości. Wprowadzone zostaną licencje, które będą pozwalać na wydanie określonej ilości twórczości w określonym czasie. Wykupienie złej kategorii może sprawić, że firma straci pieniądze lub celebryci będą blokowani przez ustalony limit. Ten system zacznie działać od 2.04.2018r

 

Koncerty w lokalach

 

qlW5xiM.png

 

W najbliższym czasie właściciele wybranych biznesów otrzymają ode mnie propozycję stworzenia w ich interiorach niewielkich scen. Dzięki temu będziemy mogli wprowadzić ciekawy klimat w lokalach oraz urozmaicimy tym samym grę IC dla piosenkarzy i przychodzących klientów. Najbardziej interesują mnie bary i restauracje, ale jeśli ktoś będzie miał ochotę stworzyć coś takiego w np. warsztacie to nie mam nic przeciwko. Raperzy powinni odnaleźć się w takim wystroju wnętrza.

 

Pole golfowe

 

p4e3Pel.png

 

Od bardzo dawna planowałem stworzenie czegoś interesującego dla postaci z kategorii "inne" jednak zawsze coś mi przeszkadzało i odkładałem to na później. Pisząc tą aktualizację nie było mowy o kolejnych przesunięciach i tak właśnie narodziło się pole golfowe w Vinewood. Darmowy dostęp do klubu będą miały wyżej wymienione postacie oraz "gwiazdy", a pozostali celebryci otrzymają duży rabat. Wszystkie postacie, które nie należą do projektu branży będą musiały zapłacić sporą sumkę e-dolarów. Więcej o tym dowiecie się gdy wystawię odpowiedni temat.

 

Wydarzenia epizodyczne

 

AqNVXzW.png

 

Od czasu do czasu będę organizować dla Branży Rozrywkowej krótkie epizody odrywające celebrytów od ich codziennej pracy. Mam zamiar mocno urozmaicić Waszą grę IC żebyście nie ograniczali się do nudnego patrolowania miasta. Od tego mamy LSPD. Przykładem takich wydarzeń mogą być mafijne porwania czy dzikie imprezy na jachcie, ale na tym moja kreatywność się nie kończy ;) W głowie mam już pomysł na nawet kilkudniowy event.

 

Własne marki

 

PEdkW9V.png

 

Wiele osób próbowało już stworzyć własną kolekcje ubrań czy perfum w przeszłości, lecz nigdy nie utrzymywało się to zbyt długo. Zainteresowanie graczy nie było specjalnie duże, a prowadzenie takiej działalności dla większości było tylko stratą czasu. Od teraz dobrze prowadzone marki będą miały możliwość zarabiania na swoich produktach. Wkrótce pojawi się temat z informacjami o tym jak taką działalność otworzyć.

 

Kontrakty

 

cY36iNZ.png

 

W uniwersum GTA SA istnieje mnóstwo firm mniej lub bardziej znanych. Postanowiłem, że stworzę dla Was listę najciekawszych z nich i udostępnię możliwość podpisywania z nimi kontraktów. Prócz korzyści materialnych za promowanie firmy otrzymacie również możliwość rozwoju Waszej gry przez eventy podpięte pod wydarzenia epizodyczne, o których wspominałem wcześniej. Pamiętajcie, że im bardziej prestiżowa firma tym większe pieniądze, ale również ryzyko rozpoznania Waszej persony przez organizacje przestępcze.

 

Zdarzenia losowe

 

0xV6LpT.png

 

Na koniec chciałbym przypomnieć, że istnieje u nas coś takiego jak zdarzenia losowe, które z odrobiną szczęścia mogą nawet podwoić Wasze wyceny lub przynieść inne korzyści niż e-dolary. Zapraszam do korzystania i sprawdzania co takiego przyniesie Wam los. Ah, zapomniałbym... System został nieco urozmaicony i zdarzenia nie będą kończyć się tylko na losowaniu liczby. To co Wam się trafi zostanie przeniesione do gry i będzie miało rzeczywisty wpływ na rozwój Waszej postaci.

 

Podsumowanie

 

mBXIPpz.png

 

Dzisiaj wchodzimy na wyższy poziom i wspólnie tworzymy projekt lepszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dawno udostępnione Wam zaplecze zostało mocno rozwinięte i mam nadzieję, że przełoży się to na aktywniejszą oraz kreatywniejszą grę IC. Pokażcie światu new-stories, że istniejecie! Wierzę, że niedługo zamiast pojedynczych osób, cała Branża Rozrywkowa stanie się rozpoznawalna na ulicach Los Santos.#2

Napisano 27 marzec 2018 - 16:06

MaddDogg
MaddDogg

  entertaiment

 • Gracz
 • 149 postów

Kosa  :thumbup:#3

Napisano 27 marzec 2018 - 16:14

paffKoo
paffKoo

  wiadro mocy u pulnocy siema

 • Gracz
 • 21 postów

Picuś glancuś, nie?#4

Napisano 27 marzec 2018 - 16:14

Faggios
Faggios
 • Gracz
 • 334 postów

:hearteyes:#5

Napisano 27 marzec 2018 - 16:22

styfix
styfix
 • Gracz
 • 233 postów

Wspaniale!#6

Napisano 27 marzec 2018 - 16:22

Bart420
Bart420

  💸💸💸

 • Gracz
 • 102 postów
Kozak

#7

Napisano 27 marzec 2018 - 16:30

Karakanek
Karakanek

  Kurła, kiedyś to było.

 • Gracz
 • 425 postów

Nic nowego, ale czego można się spodziewać.

 

//edit.

 

sprostuję - wiedziałem o tym już dawno, a przynajmniej o połowie. Dlatego taka reakcja.


Użytkownik Karakanek edytował ten post 27 marzec 2018 - 16:38


#8

Napisano 27 marzec 2018 - 16:35

Crunchiper
Crunchiper

  Unknown

 • Gracz
 • 752 postów

Nic nowego, ale czego można się spodziewać.

:rage:#9

Napisano 27 marzec 2018 - 16:48

CFV
CFV

 • Zbanowany
 • 295 postów

dobra próba urozmaicenia rozgrywki i naprostowania wielu osób na różne ścieżki ale dopóki nie zmieni się podejście do graczy, to nawet prowadząc ich za rączkę będziesz musiał się liczyć z marnym efektem albo chwilową zajawką#10

Napisano 27 marzec 2018 - 16:52

Matisz
Matisz

  Weteran LS Stories

 • Gracz
 • 1035 postów

Gratuluję wytrwałości.#11

Napisano 27 marzec 2018 - 18:19

Martix
Martix
 • Gracz
 • 8 postów

Fajnie, fajnie.#12

Napisano 27 marzec 2018 - 18:34

tygrys
tygrys

  sprawy dot. alkoholu i miłości

 • Gracz
 • 388 postów

zawsze marzyłem o karierze w branży porno#13

Napisano 27 marzec 2018 - 19:31

Samara
Samara
 • Gracz
 • 794 postów

Daję okejkę!
Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.