Skocz do zawartości

8 online   IP: samp.ls-stories.pl

• 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#25 Przestępczość i następne rozszerzenia rozgrywki | 2.3

• Zamknięty Temat jest zamknięty

Napisano 30 grudzień 2017 - 01:27

Warwi
Warwi
  • Gracz
  • 21 postów
Dużo dobry nawet i zajebistych zmian w grze Czarni mogą się wkoncu się wykazać kradnieciem radia z auta :P

Użytkownik Warwi edytował ten post 30 grudzień 2017 - 01:28

Napisano 30 grudzień 2017 - 21:05

Tomasz
Tomasz
  • Gracz
  • 870 postów

Nie stać mnie na PUBG przez świątęczną gorączkę, więc biorę udział w konkursie.  :blush:  Mimo, że jestem administratorem i może to brzmieć mocno subiektywnie, to uważam serwer LS-Stories za centrum prawdziwej gry RolePlay, gdzie oferuje się wiele więcej contentu dla graczy niż gdziekolwiek indziej na platformie SA:MP w dziedzinie RolePlay. Gdyby się wgłębić w to, co serwer oferuje można odkryć naprawdę wiele interesujących zajęć, rzeczy do robienia, do tego ekipa jest pomocna i uważam, że jeżeli gracz nie znajdzie swojego powołania tutaj, to go nie interesuje w ogóle rozgrywka RolePlay. Liczę na to, że serwer w najbliższym czasie zyska na graczy, aby ulice Los Santos były liczniejsze.

Napisano 31 grudzień 2017 - 03:38

YoungG
YoungG
  • Gracz
  • 783 postów

Nie stać mnie na PUBG przez świątęczną gorączkę, więc biorę udział w konkursie.  :blush:  Mimo, że jestem administratorem i może to brzmieć mocno subiektywnie, to uważam serwer LS-Stories za centrum prawdziwej gry RolePlay, gdzie oferuje się wiele więcej contentu dla graczy niż gdziekolwiek indziej na platformie SA:MP w dziedzinie RolePlay. Gdyby się wgłębić w to, co serwer oferuje można odkryć naprawdę wiele interesujących zajęć, rzeczy do robienia, do tego ekipa jest pomocna i uważam, że jeżeli gracz nie znajdzie swojego powołania tutaj, to go nie interesuje w ogóle rozgrywka RolePlay. Liczę na to, że serwer w najbliższym czasie zyska na graczy, aby ulice Los Santos były liczniejsze.

Tomaszu ale żeś mi teraz zaimponował

Napisano 31 grudzień 2017 - 20:50

Kuba331
Kuba331

Naczelny kierowca RP

• Gracz
  • 33 postów

Mogłeś to napisać na jakimś innym koncie, tak zapewne wygrasz i każdy będzie pisał że "USTAWIONE" Ale ogólnie mi się podoba.  :clap:

Napisano 02 styczeń 2018 - 18:32

KabusieK
KabusieK

Rak

• Gracz
  • 5 postów

Fajne, fajne. Gram tu bo wchodzą szybko aktualizację i jest miła atmosfera. Mam nadzieję że zostanę tu na długo jak na reszcie projektów.

Napisano 03 styczeń 2018 - 08:40

JaszczuR
JaszczuR
  • Gracz
  • 18 postów
Świetnie, warto zainteresować się gra przestępcza na serwerze z takimi systemami

Napisano 03 styczeń 2018 - 20:35

verit
verit

ora et labora

• Gracz
  • 66 postów

Piękne  :hearteyes:

Napisano 04 styczeń 2018 - 16:54

Zgredu
Zgredu

Bożq człowiek

• Gracz
  • 58 postów

Sztos

Napisano 04 styczeń 2018 - 19:59

Pawloo
Pawloo

Mr. Anderson, welcome back. We missed you

• Gracz
  • 171 postów

Świetne

Napisano 05 styczeń 2018 - 15:34

Proxton
Proxton

Troche czasu stałem obok

• Gracz
  • 69 postów

Super, strasznie mi się podoba to że postacie mogą upadać po trafieniu ich, dzięki temu Glock będzie na równi z jego droższymi rówieśnikami, np. Deagle co dodaje wielkiego realizmu w grze :D

Napisano 06 styczeń 2018 - 16:30

Neutralny
Neutralny
  • Gracz
  • 2 postów

Bardzo ładnie się prezentuję wszystko mam na myśli sam skrypt oraz Forum, pozdrawiam ciepło.

Napisano 06 styczeń 2018 - 17:47

Paweu1412
Paweu1412

Mistrz tej ceremonii

• Gracz
  • 48 postów

Serwer jest bardzo miły i przyjazny dla wszystkich osób - tych, którzy mieli styczność z RolePlay i tych, którym jest to kompletnie obce. Podoba mi się ,,pomocna dłoń", którą wystawiacie do wszystkich graczy. Dokładacie wszelkich starań i precyzji do tworzonych przez Was skryptów. Jesteście otwarci na wszelkie propozycje, oby tak dalej! :)

Użytkownik Naczelny edytował ten post 06 styczeń 2018 - 17:48

Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.