Skocz do zawartości

36 online   IP: samp.ls-stories.pl

• 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

Nowy punkt regulaminu organizacji przestępczych - propozycja

• Zamknięty Temat jest zamknięty

Napisano 03 grudzień 2019 - 13:50

kamn
kamn
  • Gracz
  • 587 postów

Problem pojawia się też w sytuacji gdzie dany PDek widzi dosłownie jak ktoś trzyma broń w łapsku, która potem ta broń jest chowana do schowka. Pedek tak czy siak musi odgrywać /sprobuj by zauważyć, że coś do schowka jest chowane, co tworzy "logikę gta". Co w takim sytuacjach glina ma grać? "O kurde, przewidziało mi się, że ma broń, chuj z tego, że strzelał, pewnie to robił z palca, jadę dalej, bo muszę blokadę z koła zdjąć"?

Sytuacje praktycznie podobna do tej gdzie bohater GTA wjeżdża do pay'n'spray na oczach policji a ci po przemalowaniu wozu nie mogą go rozpoznać.

Użytkownik kamn edytował ten post 03 grudzień 2019 - 13:51

Napisano 03 grudzień 2019 - 14:23

KonserwaET
KonserwaET
  • Gracz
  • 154 postów

Problem pojawia się też w sytuacji gdzie dany PDek widzi dosłownie jak ktoś trzyma broń w łapsku, która potem ta broń jest chowana do schowka. Pedek tak czy siak musi odgrywać /sprobuj by zauważyć, że coś do schowka jest chowane, co tworzy "logikę gta". Co w takim sytuacjach glina ma grać? "O kurde, przewidziało mi się, że ma broń, chuj z tego, że strzelał, pewnie to robił z palca, jadę dalej, bo muszę blokadę z koła zdjąć"?
Sytuacje praktycznie podobna do tej gdzie bohater GTA wjeżdża do pay'n'spray na oczach policji a ci po przemalowaniu wozu nie mogą go rozpoznać.

W takiej sytuacji lspd ma prawo rozebrać auto IC i napieprzac p podnies aż wyjmą rzeczy i funkcjonuje to od bardzo dawna.

Napisano 03 grudzień 2019 - 14:46

kamn
kamn
  • Gracz
  • 587 postów

W takiej sytuacji lspd ma prawo rozebrać auto IC i napieprzac p podnies aż wyjmą rzeczy i funkcjonuje to od bardzo dawna.

A potem jest wielki problem, bo regulamin na takie coś nie zezwala, jest opisana wyłącznie kwestia z /sprobuj. Ba! Nawet helperki są po stronie osoby, która latała z bronią w łapie przed pedekiem, że po schowaniu broni bezwzględnie musi być pisane /sprobuj.

Napisano 03 grudzień 2019 - 15:02

k1NGSTONE
k1NGSTONE

I got hoes calling a young nigga phone.

• Support
  • 141 postów

Jestem jak najbardziej za. Domyślam się doskonale skąd pojawił się u Ciebie ten pomysł.

Napisano 03 grudzień 2019 - 15:12

ksenoX
ksenoX
  • Gracz
  • 20 postów

Ta, jak nie odspawnujesz to LSPD podbija i bez konkretnego powodu przeszukuje fury dookoła osiedla. Kategoryczne Nie.

Napisano 03 grudzień 2019 - 15:16

Areczek
Areczek

Tfu jebac

• Gracz
  • 200 postów

Ta, jak nie odspawnujesz to LSPD podbija i bez konkretnego powodu przeszukuje fury dookoła osiedla. Kategoryczne Nie.

No to nie zostawiaj fury obok osiedla bardzo proste weSmart co do pomysłu jestem za.

Napisano 03 grudzień 2019 - 15:35

ksenoX
ksenoX
  • Gracz
  • 20 postów

To gdzie mam je stawiać, w Centrum? Gram z LSPD praktycznie codziennie, ponieważ moja postać chcąc, nie chcąc często pakuje się w przypał. Wiem, jak chłopaki z LSPD grają, wiem jacy są. Mam swoje zdanie i nic tego nie zmieni. Nie wiem w jakim celu chcesz wchodzić ze mną w dyskusję.

Napisano 03 grudzień 2019 - 16:24

Kubson
Kubson

nie jestem synem legendy jak Willow ale będę legendą jak Wu-T

• Gracz
  • 18 postów

1. Gracz chowający broń w pojeździe ma CAŁKOWITY zakaz unspawn'u pojazdu przez okres...

Wystarczy po prostu skryptowo uniemożliwić odspawnowanie pojazdu przez jakiś czas po odłożeniu przedmiotów, oszczędzi to dochodzenia później czy ktoś to zrobił czy nie.

Napisano 03 grudzień 2019 - 18:20

Creatywny
Creatywny

Ten złośliwy

• Administrator
  • 801 postów

Można powiedzieć, że czytacie czasem nam w myślach. Będzie to wprowadzone przy najbliższej aktualizacji.

Postaramy się skryptowo, jeśli nie- tymczasowo jako punkt regulaminu. Chwila cierpliwości. :)

Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.