Skocz do zawartości

179 online   IP: samp.ls-stories.pl

• 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

Nowy punkt regulaminu organizacji przestępczych - propozycja

• Zamknięty Temat jest zamknięty

Napisano 03 grudzień 2019 - 10:53

KonserwaET
KonserwaET
  • Gracz
  • 157 postów

Cześć! Wychodzę z publiczną debatą do graczy LS-Stories niezależnie od przynależności i sposobu gry o dodanie punktu regulaminu organizacji przestępczych, który mógłby brzmieć w następujący sposób:

1. Gracz chowający broń w pojeździe ma CAŁKOWITY zakaz unspawn'u pojazdu przez okres...

Jest to podyktowane wieloma wydarzeniami, gdzie jako członek frakcji i aktualnie członek ZGP spotykam się z sytuacją w której muszę przerwać akcję i poprosić o przywrócenie pojazdu, co najczęściej wiąże się z magiczną wiedzą, iż ktoś może po auto przyjechać i ucieczką finalnie In-Character.

Nie chciałbym wrzucać screenshotów, aby pozostać bezstronny w dyskusji oraz nie obciążać konkretnych organizacji, osób i szargać ich opinii po zaistniałych sytuacjach. Proszę o obiektywną ocenę ze strony społeczności mojej propozycji!

Napisano 03 grudzień 2019 - 10:59

LordHagen
LordHagen

Starszy Antyperspirant

• Gracz
  • 510 postów

Cześć! Wychodzę z publiczną debatą do graczy LS-Stories niezależnie od przynależności i sposobu gry o dodanie punktu regulaminu organizacji przestępczych, który mógłby brzmieć w następujący sposób:

1. Gracz chowający broń w pojeździe ma CAŁKOWITY zakaz unspawn'u pojazdu przez okres...

Jest to podyktowane wieloma wydarzeniami, gdzie jako członek frakcji i aktualnie członek ZGP spotykam się z sytuacją w której muszę przerwać akcję i poprosić o przywrócenie pojazdu, co najczęściej wiąże się z magiczną wiedzą, iż ktoś może po auto przyjechać i ucieczką finalnie In-Character.

Nie chciałbym wrzucać screenshotów, aby pozostać bezstronny w dyskusji oraz nie obciążać konkretnych organizacji, osób i szargać ich opinii po zaistniałych sytuacjach. Proszę o obiektywną ocenę ze strony społeczności mojej propozycji!

Potwierdzam, ile razy widzę jak ktoś robi /p ak do bagażnika sru /v unspawn i elo.

Dwa razy już przyfilowałem tak ludzi i no, mieli w aucie pełen magazyn :)

Napisano 03 grudzień 2019 - 11:02

mrtn
mrtn

Naczelnik.

• Gracz
  • 244 postów

Jestem za. 
Niekiedy jedziemy wypakowani samochodem to obojętnie kto chowa do tego schowka wychodzi z samochodu i /v unspawn auta i tyle.
Na LSPD też by w pewnej mierze to pomogło, bo niekiedy to idzie sie na wkur.ać kiedy jakiś burak da unspawn pojazdu, a poźniej problem żeby auto powróciło no swoje miejsce. 

Napisano 03 grudzień 2019 - 11:14

MajinGaming
MajinGaming
  • Gracz
  • 1 postów

Potwierdzam, Jestem jak najbardziej za.

Napisano 03 grudzień 2019 - 11:32

Pasikovsky
Pasikovsky

Prezydent Socjalistycznej Republiki Wietnamu

• Gracz
  • 552 postów

To powinno dotyczyć każdego a nie tylko organizacji i wszelakich przedmiotów nielegalnych.

Napisano 03 grudzień 2019 - 11:32

KonserwaET
KonserwaET
  • Gracz
  • 157 postów

To powinno dotyczyć każdego a nie tylko organizacji i wszelakich przedmiotów nielegalnych.

Dlatego napisałem gracz a nie członek grupy przestępczej.

Napisano 03 grudzień 2019 - 11:34

Pasikovsky
Pasikovsky

Prezydent Socjalistycznej Republiki Wietnamu

• Gracz
  • 552 postów

Ale zaproponowałeś dodatnie tego punktu do regulaminu organizacji a nie regulaminu globalnego.

Napisano 03 grudzień 2019 - 11:37

ByczNoPlz
ByczNoPlz
  • Gracz
  • 24 postów
Też jestem w sumie za, sam niedawno tak zrobiłem i właśnie napisałeś o tej sytuacji.

Napisano 03 grudzień 2019 - 11:37

MILXRD
MILXRD

interesuje się wszystkim po trochu i niczym porządnie

• Helper
  • 496 postów

Najlepszą z tym incydentem miałem sytuację, jak gracz przy nas chował coś do bagażnika, po czym zanim zdążyliśmy wysiąść - odrespił auto. Nie szło go doprosić, żeby zrespił je z powrotem, bo kto go zmusi. Jak najbardziej jestem za wprowadzeniem. 

Napisano 03 grudzień 2019 - 13:17

MobileForces
MobileForces

Event Team

• Gracz
  • 130 postów

A nie lepiej narzucić blokadę skryptową unspawnu pojazdu, jeżeli coś się do niego chowa? Wierzycie w uczciwość kogoś kto był nieuczciwy dotychczas? : P

Napisano 03 grudzień 2019 - 13:26

PeGi
PeGi

ścigant i jebany egoista

• Gracz
  • 124 postów

Bez sensu, ludzie i tak nie będą się do tego stosować. Już lepiej żeby bluur narzucił skryptową blokade jak na konkurencji - np przez 15 minut po odłożeniu czegoś w schowku/bagażniku pojazdu nie można go odspawnować.

Ola, 03 grudzień 2019 - 17:24
Zamieniam jedno słowo w Twojej wypowiedzi, besos

Napisano 03 grudzień 2019 - 13:40

Mercader
Mercader

ϟϟ

• Gracz
  • 210 postów

Bardzo nie lubię takich rozwiązań gdzie gracz zamiast swobodnie grać musi na każdym kroku czytać ścianę regulaminu żeby nie dostać kary, to serwer powinien mu uniemożliwić unspawn takiego samochodu.

Bez sensu, ludzie i tak nie będą się do tego stosować. Już lepiej żeby bluur narzucił skryptową blokade jak na konkurencji - np przez 15 minut po odłożeniu czegoś w schowku/bagażniku pojazdu nie można go odspawnować.

Jestem za pod warunkiem że każdy kto kierował samochodem nie może go odspawnować przez 15 minut, żeby nie przeciążać serwera automatyczny unspawn po 2 godzinach jak jest teraz. Jeżeli będziemy mogli unspawnować samochody przy których nic nie mieszaliśmy, to osoby będą to mogły wykorzystać jeżeli zauważą gdzieś samochód który zaparkował w podejrzanym miejscu i nie został odrespiony.

Napisano 03 grudzień 2019 - 13:49

Aiter
Aiter

wiseguy from nj

• Helper
  • 130 postów

Sam pomysł jest fajny i zdecydowanie fair wobec graczy mających styczność z osobami, które praktykują w/w czynność. Jeżeli taki punkt miałby wejść w życie to zdecydowanie do głównego regulaminu serwera, a nie tylko organizacji przestępczych. Popieram również pomysł jednego z przedmówców o blokadzie unspawnu pojazdu przez parę minut. Działanie na zasadzie trzysekundowej blokady odspawnowywania auta po opuszczeniu go.

Użytkownik Aiter edytował ten post 03 grudzień 2019 - 13:51

Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.