Skocz do zawartości199 online   IP: samp.ls-stories.pl

 • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
 • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
 • 2. Zainstaluj pobrany instalator
 • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
 • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

001 San News Articles | Zmiany kadrowe, nowa szata graficzna


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1

Napisano 02 grudzień 2019 - 00:17

Ola
Ola

 • Moderator
 • 691 postów

j6pUHs9.gif

 

Artykuł napisany przez Larria Levasseur, 2 grudnia 2019r.

 

Pierwszy artykuł zamieszczony na stronie sannews.com po dwutygodniowej przerwie przyniósł wiele zmian - rozpoczynając od nowej szaty graficznej, po gruntowne zmiany kadrowe, kończąc na planowanej zmianie lokalizacji. Przybliżmy sytuację w artykule.

 

18 Listopada 2019 roku strona sannews.com przestała funkcjonować - radiostacja potrzebowała zmian, które zmusiły do wstrzymania działalności firmy. Nową szatę graficzną widać w naszych artykułach, na głównej stronie w sekcji zamówień audycji, rekrutacji czy nowo-powstałej ramówki. Z dniem 27 Listopada 2019 roku współpracę na stanowisku Chief Executive Officer zakończyła Paige Waterson - związana była z San News przez trzy miesiące. Prosto z Paryża przybyła 28-letnia Larrisa Levasseur, będąca w zarządzie Francuskiego oddziału firmy Apple. Na konferencji prasowej zapowiedziała ogromne zmiany oraz podniesienie działalności radia z dna, na same wyżyny. Nowa Chief Executive Officer przede wszystkim stawia na kreatywność, zaangażowanie i rozwój. Przypominamy, że dwa lata temu prowadziła w Los Santos oficjalną premierę iPhone X. Jesteśmy zachwyceni widząc nadchodzące zmiany, które powoli realizuje Levasseur. Wspomnieliśmy w nagłówku o planowanej zmianie lokalizacji. Nowa Dyrektor zapowiedziała inwestycję w biuro radiostacji San News. Możliwe, że już w grudniu zobaczymy odświeżone wnętrze, nowsze modele samochodów służbowych jak i lepszy sprzęt dla pracowników radia. Warto również wspomnieć o zaprzestaniu działalności tak zwanej plotkary.

 

A Ty, czytelniku - jak oceniasz nową szatę graficzną i dotychczasowe zmiany w działaniu radiostacji San News? Zostaw swój feedback!

 

Kilka słów od autora:

 

Rozpoczynamy nową erę w działalności San News. Potrzebujemy czasu na zbudowanie tego, co było niemożliwe dotychczas. Wierzymy w sukces.

 

** Pod artykułem można zostawić anonimowy wpis. **#2

Napisano 02 grudzień 2019 - 09:31

Pasikovsky
Pasikovsky

  Prezydent Socjalistycznej Republiki Wietnamu

 • Gracz
 • 544 postów

** Tiffany wyczaiła wtopę już w pierwszym akapicie, w którym przedstawiona jest autorka. Zmęczona organizowanym eventem poszła spać. **
Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.