Skocz do zawartości


200 online   IP: samp.ls-stories.pl


 • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
 • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
 • 2. Zainstaluj pobrany instalator
 • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
 • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

Market, Pershing Square? Sprawdź i wypowiedz się


 • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Lokacja (252 głosów)

Która opcja bardziej Ci odpowiada?

 1. Zostajemy na Pershing Square - jeszcze bardziej zmienimy tę dzielnicę za pomocą modeli 3D (43 głosów [17.06%] - Zobacz)

  Procent z głosów: 17.06%

 2. Powracamy na Market - dzielnica zostanie zmodyfikowana za pomocą modeli 3D (209 głosów [82.94%] - Zobacz)

  Procent z głosów: 82.94%

Głosuj

#1

Napisano 16 listopad 2019 - 12:10

bluur
bluur

  It happnd in Flatbush

 • Główny Administrator
 • 1797 postów

Dyskusja na temat zmian w mieście


Da się to zauważyć od zawsze, że na ls-stories gra nieco więcej osób, które lubią wiązać postacie z przestępczością lub po prostu bardziej wolą mieszkac na wschodniej części Los Santos - bo dzieje się tam więcej, a na naszym serwerze nie trzeba godzinami stać w biznesie aby zarobić. Jest wolna rozgrywka, prosta i przyjemna - dlatego stąd się to wzięło, że dzielnica Idlewood stała się sercem firm, biznesów. Aktualne centrum miasta - Pershing Square jest w mniejszym stopniu przez Was odwiedzane. Kontrolowanie tego nie jest proste, od miesięcy próbujemy robić małe kroki w tym kierunku ale idzie to zbyt mozolnie. Tworzymy dyskusję na temat zmian. Powiedzcie co Wy sądzicie na temat tego co zamieścimy poniżej.


rgOMdPr.png

 

 

Pershing Square - zostajemy?

 

Ta dzielnica oraz spawn nie zostały kiedyś wybrane przypadkowo. Wokół spawnu znajdują się najważniejsze lokacje a dojazd w każde miejsce nie jest problemem. Jesteśmy przy tym miejscu już dosyć długo i pomyśleliśmy by je lepiej przebudować lub zmienić na nowe, przy tym ograniczyć ilość biznesów na Idlewood - by zwiększyć ilość osób w centrum miasta. Kolokwialnie mówiąc, w planie jest przesiew Idlewood. Wiemy o tym, że I-wood to centrum rozgrywki dla organizacji przestępczych ale ostatnio też cywili, którzy wystawiają tam swoje auta na sprzedaż i robią auto-handel, co nie powinno mieć w ogóle miejsca ponieważ mamy od tego bardzo dobry system aukcji gdzie samochodów codziennie pojawia się sporo. Zezwoliliśmy  niedawno na zamieszczanie testowo w grze ogłoszeń na pojazdach aby pobudzić nieco bardziej handel pojazdami między graczami jednak będziemy starali wrócić do poprzedniej formy - ale nie w tym rzecz tutaj, nie będę zmieniał tematu.

 

 

 

Market - wielki powrót?

 

W międzyczasie zaczęliśmy pracę nad nową lokalizacją na centrum miasta (a w zasadzie starą, bo ls-stories przy swoich początkach mieściło centrum właśnie tam), Market, które zostało w pełni przerobione za pomocą modeli 3D i dostosowane do rozgrywki w tamtym miejscu. Prace cały czas trwają, lokalizacja wydaje się bardzo przyjemna tym bardziej z nowym wizerunkiem, prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.

Co jest wówczas dużym plusem? Wasze komputery bardziej odpoczną, ponieważ odległość od Idlewood jest nieco większa, wówczas inne obiekty w waszym GTA nie będą przetrzymywane w tle. Następnym jest spora ilość miejsca na firmy oraz jak widać na screenie - mnóstwo miejsc parkingowych (to dopiero projekt alpha, zajdzie tu jeszcze sporo zmian). Oczywiście firmy zostałyby przeniesione, więc właściciele nie musieliby się o to martwić.

 

 

sdTQ7UL.png

 

FaiwyK7.png

 

A2eJjBU.png

 

Mały sneak peek - Market zostanie przerobione całkowicie za pomocą modeli 3D, jesteśmy gotowi to wprowadzić

 

 

 

 

Market vs Pershing Square - głosujemy!

 

A może chcielibyście zostać przy Pershing Square? Podobnie jak Market, zostałoby ono wymodelowane na nowo - jednak tamta lokalizacja nie do końca nas przekonuje, ze względu na infrastrukturę która znajduje się dookoła i przemodelowanie Pershing Square może okazać się niewypałem chociażby ze względu tego, że obok znajduje się autostrada i wysokie wieżowce.

 

 

 

Kwestia Idlewood

 

Idlewood - w obu przypadkach i tak będziemy zmuszeni zniwelować ilość biznesów na Idlewood. Chcemy, by na Idlewood wrócił "stary klimat" wschodniej części Los Santos. A domyślamy się, że ilość biznesów, które są na wyciągnięcie ręki i są zdecydowanie bliżej siebie, niż na Pershing jedynie przekonuje graczy do grania tam, a nie w centrum miasta. 
Co wtedy z biznesami? Chcemy zrobić selekcje aktywnych/nieaktywnych biznesów - te nieaktywne zostałyby usunięte, a pozostałe przeniesione do nowego centrum. Na Idlewood zredukowalibyśmy ich ilość oraz opiekun wprowadziłby odpowiednie restrykcje wobec tej kwestii.

 

 

 

Bardzo liczymy na Wasze komentarze - nie na temat Idlewood, ponieważ tę kwestię zaczniemy niedługo wprowadzać, tylko na temat Market oraz Pershing Square. [Posty nie na temat będą ukrywane!] Czy Twoim zdaniem powinniśmy zostać w aktualnym miejscu i wymodelować część dzielnicy, czy przenieść rozgrywkę na dzielnicę Market, której zalążek modyfikacji widziecie na screenach.#2

Napisano 16 listopad 2019 - 12:11

M1K1
M1K1

 • Zbanowany
 • 76 postów

:wow:  :wow:  :wow:  :wow:


Market > Pershing Square


Użytkownik M1K1 edytował ten post 16 listopad 2019 - 12:13


#3

Napisano 16 listopad 2019 - 12:17

Peterburgersqua
Peterburgersqua

  Świat jest okrągły a ludzie pieprzą się po kątach.

 • Gracz
 • 288 postów

Market ciekawa opcja, wiele osób się tam wychowało ;-D.#4

Napisano 16 listopad 2019 - 12:20

Djuk
Djuk

  Potężny Gracz

 • Gracz
 • 100 postów

Mimo wszystko market ma swój niepowtarzalny klimat.#5

Napisano 16 listopad 2019 - 12:21

lencu4
lencu4

  Wiaderko Faworki

 • Gracz
 • 932 postów

Od zawsze byłem serduszkiem za Marketem i nigdy nie byłem zwolennikiem zmiany tego miejsca na Pershing, choć chętnie zobaczyłbym plan przebudowy aktualnego centrum, być może wtedy bym zdanie zmienił.#6

Napisano 16 listopad 2019 - 12:22

Seven
Seven

  Monarch to the kingdom of the dead.

 • GameMaster
 • 112 postów

Obie dzielnice są naprawdę fajnie. Jednak wymodelowanie Pershing w okolicy, gdzie jest ogromna autostrada oraz wieżowce jest ciężkie bo otoczenie będzie psuło generalny wygląd Pershing.

Market jest większe oraz posiada więcej opcji. Szpital, który bez problemu lepiej posłuży dla LSRC niż ten który jest teraz. Spawn, który nie będzie na środku drogi tylko w metrze. Po za tym, sporo miejsca do parkowania i świetnie wymodelowane budynki, które według mnie prezentują się o wiele lepiej, niżeli te które są na Pershing. #7

Napisano 16 listopad 2019 - 12:26

LordHagen
LordHagen

  Starszy Antyperspirant

 • Gracz
 • 489 postów

Żeby Idlewood działało trzeba by było je zbombardować, za za Market.#8

Napisano 16 listopad 2019 - 12:27

Kondzio
Kondzio

  DnK TEAM

 • Gracz
 • 336 postów

Na tym Peshing i tak się nic nie dzieje, Market jest bardziej zrobione pod centrum, praktycznie każdy serwer ma tam center, no ale - jestem za market :D#9

Napisano 16 listopad 2019 - 12:27

mrtn
mrtn

  Naczelnik.

 • Gracz
 • 239 postów

Market jest o wiele lepszy jest więcej miejsca na biznesy i tam lepiej się siedziało, a na obecnym ciasno i nie pasuje w ogóle do centrum. #10

Napisano 16 listopad 2019 - 12:27

Marteł
Marteł
 • Moderator
 • 103 postów

Ja tam jestem serduszkiem za Market, jest więcej plusów niż minusów takiej zmiany. Wymodelowany Market będzie bombą, już na tych zdjęciach widać powiew świeżości, fakt - można wymodelować Pershing, ale tam otoczenie jest raczej średnie. Być może dzięki takiej zmianie rozgrywka przeniesie się na całe miasto a nie tylko w jeden wyznaczony okrąg.#11

Napisano 16 listopad 2019 - 12:28

n0v
n0v
 • Gracz
 • 109 postów
Chciałbym zobaczyć nowy Market, usunięcie biznesów z Idle = więcej miejsca do parkowania IMO

#12

Napisano 16 listopad 2019 - 12:30

Fapkimo
Fapkimo
 • Gracz
 • 26 postów

Serduchem za market, ta dzielnica od zawsze kojarzy mi się z centrum więc nie mógłbym zagłosować inaczej. :)#13

Napisano 16 listopad 2019 - 12:31

Lecram
Lecram
 • Gracz
 • 188 postów
Market według mnie jest o wiele lepsze plus komputery nie będą obciążone przez wszystkie auta na idle.
Szpital odrazu pod ręką, pomogłoby to LSRC. Market jest większe od Pershing przez co może tam być więcej biznesów oraz miejsca do gry dla cywilów.
Spawnem mogłaby zostać stacja Market.
Co do idlewood też się zgadzam, wywalić mało aktywne biznesy a resztę przenieść do Market.

Użytkownik Lecram edytował ten post 16 listopad 2019 - 12:44Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.