Skocz do zawartości199 online   IP: samp.ls-stories.pl

 • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
 • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
 • 2. Zainstaluj pobrany instalator
 • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
 • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

Wielkie otwarcie Exotic Club - przebijemy nasz dotychczasowy rekord graczy online?


#1

Napisano 08 październik 2019 - 22:01

ColinZ
ColinZ
 • Gracz
 • 466 postów

Hiho!
 
Sezon letnich imprez za nami i każdy, kto brał kiedykolwiek w nich udział wie jak świetny niosą za sobą klimat. Jest to coś, do czego w chłodne, jesienne czy zimowe wieczory (czyli tak jak teraz) wraca się do nich myślami. Mamy solidne zaplecze, by więc móc coś z tego wykrzesać, więc z tej okazji chcielibyśmy zapowiedzieć powrót projektu, który w porównaniu do pierwszych naszych założeń obecnie przerósł wszelkie wyobrażenia. Mieliśmy do niego usiąść na chwilę, a w rezultacie pracujemy nad nim już pół roku.  :hmm: Jesteście ciekawi? Zapraszamy do lektury.

 

eXotic Club 2019

 5JKOLtu.jpg

 
Tak, dokładnie.  :blush:  eXotic Club 2019 to nic innego jak stara, sprawdzona marka poprawiona i przygotowana pod rok 2019 (dla niewtajemniczonych, prawdziwy Exotic Club przez ostatnie lata był nieaktywny, więc trzeba było nadrobić m.in techniczne zaległości). Szykowaliśmy się na ten powrót dość długo i dopiero teraz możemy go oficjalnie zapowiedzieć. Pewnie niektórzy z Was już gdzieś coś słyszeli - kurierzy nawet dowozili ostatnio paczki podczas gdy realizowaliśmy wszystkie zamówienia. Mogliście się jedynie domyślać czy zastanawiać czy coś jest na rzeczy. Teraz macie pewnik! 
 
Jeśli nas znacie to wiecie, a jeśli nie to dowiecie się, że każda impreza organizowana przez nas jest czymś bardzo złożonym i dopracowanym. Nie pozwalamy sobie na żaden margines błędu. Co więcej, zawsze staraliśmy się robić wszystko na szeroką skalę i tym razem nie będzie inaczej. Czytajcie uważnie!
 

PRÓBA POBICIA REKORDU GRACZY ONLINE WŁAŚNIE W EXOTIC!

 
Wspólnie z ekipą ls-stories.pl i EventTeam ustaliliśmy, że nasz - egzotyczny - oficjalny powrót na serwer będzie miał miejsce 19 października (w sobotę) w godzinach 2000 - 2300. Przez te ok. trzy godziny chcielibyśmy zgromadzić na serwerze jak największą ilość graczy, by pobić dotychczasowy rekord graczy online na serwerze ls-stories (344)! Nigdy wcześniej nie próbowaliśmy tego dokonać a teraz mamy idealną okazję, żeby chociaż spróbować. Mamy dla Was też kilka niespodzianek w związku z tym, aby każdy z Was będących wtedy online miał z tego dodatkowe profity:

 • eXotic Club rozlosowywać będzie nowy pojazd o wartości spokojnie przekraczającej $100,000 :$: Wystarczy kupić los i czekać na wyniki!
 • wszystkie pieniążki zebrane z losów na w/w pojazd również będą rozlosowane między uczestników imprezy (jedna osoba zgarnie całą sumkę),
 • ekstra $10,000 dla najaktywniejszego uczestnika imprezy prosto z rączki organizatorów,
 • nowe epickie trofeum na profilu każdego, kto znajdzie się w tych godzinach w grze,
 • +100SP dla każdego, kto znajdzie się w tych godzinach w grze,
 • inne atrakcje bezpośrednio w trakcie zabawy.

Szczególnie zadbamy, aby nikt z Was nie zapomniał o zbliżającym się wydarzeniu, dlatego (prócz reklam na przystankach autobusowych oczywiście) zaopatrzymy się w widniejące logo eXotic Club obok domyślnego HUDa w grze w dniu imprezy, a także licznik na forum odliczający czas tego wydarzenia. Wykorzystamy wszystkie możliwe środki, aby każdy bawił się razem z nami. Bez obaw, dla nikogo nie zabraknie miejsca! Klub jest w stanie pomieścić przeogromną ilość graczy, bowiem całe wnętrze zostało zaprojektowane i wykonane z niebywale ogromną precyzją przez:

Mają fach w ręku i łeb na karku. ;)
 
Komentujcie, udostępniajcie, niech rozniesie się to szerokim echem aby było nas jak najwięcej! To ls-stories.pl przejmuje pałeczkę!
 

Pozdrawiamy, ColinZ i Rangy.

Podziękowania dla całej ekipy ls-stories.pl

za pomoc i udostępnienie wielu niezbędnych narzędzi.#2

Napisano 08 październik 2019 - 22:19

net4mrucznik
net4mrucznik

  Fan KrystianA/Andrzewil


 • Zbanowany
 • 87 postów

Pamiętam jeszcze za czasów *********** exotic club gdy prowadził to Wartal i Gawron jeśli się nie mylę, dalsze lata już za czasów net4**** gdy Ty wraz z Rangym go prowadziliście, miło wspominam i życzę powodzenia.#3

Napisano 08 październik 2019 - 23:00

sce
sce

  buntownik

 • Gracz
 • 55 postów

Standardowo jak od jakichś dziesięciu lat Exotic położony będzie na Santa Maria Beach? xd#4

Napisano 08 październik 2019 - 23:01

ColinZ
ColinZ
 • Gracz
 • 466 postów

Standardowo jak od jakichś dziesięciu lat Exotic położony będzie na Santa Maria Beach? xd

 

Tak.#5

Napisano 08 październik 2019 - 23:03

sce
sce

  buntownik

 • Gracz
 • 55 postów

Tak.

 

To grubo. Zmienia się tylko serwer, ale nic poza tym. XD#6

Napisano 08 październik 2019 - 23:13

Tomasz
Tomasz
 • Gracz
 • 883 postów

To grubo. Zmienia się tylko serwer, ale nic poza tym. XD


Przygotowałem kilka rzeczy, których nie było wcześniej :-) Interior był robiony przez osoby z wizją. Generalnie tylko miejsce zostaje to samo. Szykuje się show :-)

#7

Napisano 08 październik 2019 - 23:39

sce
sce

  buntownik

 • Gracz
 • 55 postów

Przygotowałem kilka rzeczy, których nie było wcześniej :-) Interior był robiony przez osoby z wizją. Generalnie tylko miejsce zostaje to samo. Szykuje się show :-)

 

Lecz jednak przychodząc do mniej więcej "tego samego miejsca" od dziesięciu lat nie można będzie zauważyć czegoś z goła innego. W każdym klubie Exotic na każdym serwerze na jakim istniał zmieniały się tylko interiory, nic poza tym. Exotic to marka, którą zapoczątkowano jakoś w 2010 - mniej więcej ten rok. I jak wspomniałem wcześniej - zmieniały się jedynie interiory, ewentualnie liderzy. Czy opłaca się ciągnąć coś takiego zamiast stworzyć coś nowego, tym bardziej że przygotowałeś kilka rzeczy, których nie było wcześniej?#8

Napisano 09 październik 2019 - 00:05

Tomasz
Tomasz
 • Gracz
 • 883 postów

Lecz jednak przychodząc do mniej więcej "tego samego miejsca" od dziesięciu lat nie można będzie zauważyć czegoś z goła innego. W każdym klubie Exotic na każdym serwerze na jakim istniał zmieniały się tylko interiory, nic poza tym. Exotic to marka, którą zapoczątkowano jakoś w 2010 - mniej więcej ten rok. I jak wspomniałem wcześniej - zmieniały się jedynie interiory, ewentualnie liderzy. Czy opłaca się ciągnąć coś takiego zamiast stworzyć coś nowego, tym bardziej że przygotowałeś kilka rzeczy, których nie było wcześniej?


Jesteśmy przywiązani do tej jednej marki i chcemy dać ten feeling starych czasów, kiedy fajnie było spędzić sobotę przy kompie i posłuchać muzyki oraz zintegrować się z innymi graczami. Exotic Club to nie tylko nazwa, ale też taki in-game lifestyle, gracze kiedyś tym żyli i chcemy aby znowu się zebrali w jednym miejscu i wspólnie zagrali w nowym interiorze, przy nowej muzyce, nowych wrażeniach ale starym mnie i ColinZie :-) Tylko na tym serwerze, gdzie jednak graja ludzie i nie zależy im na kostce czy statystykach tylko i wyłącznie.

#9

Napisano 09 październik 2019 - 00:23

sce
sce

  buntownik

 • Gracz
 • 55 postów

Jesteśmy przywiązani do tej jednej marki i chcemy dać ten feeling starych czasów, kiedy fajnie było spędzić sobotę przy kompie i posłuchać muzyki oraz zintegrować się z innymi graczami. Exotic Club to nie tylko nazwa, ale też taki in-game lifestyle, gracze kiedyś tym żyli i chcemy aby znowu się zebrali w jednym miejscu i wspólnie zagrali w nowym interiorze, przy nowej muzyce, nowych wrażeniach ale starym mnie i ColinZie :-) Tylko na tym serwerze, gdzie jednak graja ludzie i nie zależy im na kostce czy statystykach tylko i wyłącznie.

 

Wiadomo, że fajnie rozkminiać tą samą markę od wielu lat, tym bardziej gdy się do niej w jakiś sposób przywiązało. Mimo wszystko czasy się zmieniły tak samo jak ludzie, już nie odegrasz tego samego co robiłeś X lat temu na jakimś innym serwerze. Już w tych czasach widać, że ludzie jeszcze bardziej przykładają uwagę do /stats niż parę lat temu. #10

Napisano 09 październik 2019 - 01:24

ursiak
ursiak

  6

 • Helper
 • 214 postów
To jeszcze ubić komendanta Tomka w Venturas i wszystko będzie się zgadzało.

#11

Napisano 09 październik 2019 - 02:37

Tomasz
Tomasz
 • Gracz
 • 883 postów

Wiadomo, że fajnie rozkminiać tą samą markę od wielu lat, tym bardziej gdy się do niej w jakiś sposób przywiązało. Mimo wszystko czasy się zmieniły tak samo jak ludzie, już nie odegrasz tego samego co robiłeś X lat temu na jakimś innym serwerze. Już w tych czasach widać, że ludzie jeszcze bardziej przykładają uwagę do /stats niż parę lat temu.

Dlatego dla tych bardziej statsowatych przygotowaliśmy kupę siana i wiele więcej o czym nie jest napisane w temacie, więc zapraszamy.

Użytkownik Tomasz edytował ten post 09 październik 2019 - 02:37


#12

Napisano 09 październik 2019 - 06:13

BadMan
BadMan

  Role Play Player 2007

 • Gracz
 • 71 postów
O tak pamietny klub z konkurencji :D gdyby administracja rozgłosiła ten event na głownej str forum to było by lux.

#13

Napisano 09 październik 2019 - 07:48

Seven
Seven

  Monarch to the kingdom of the dead.

 • GameMaster
 • 118 postów

Cieszymy się, że nasz interior w końcu zostanie wykorzystany. Tak samo jak Wy, my włożyliśmy bardzo dużo pracy w interior i miejmy nadzieję, że na otwarciu go In-Game zrobi większe "łał" niż po screenach w temacie.

Mimo wielu lat na scenie, fajne że Exotic zostaje reaktywowany. Że wciąż wam się chce, mega podziw. Nie wiem, ale według mnie brakowało mocno takiego rodzaju zabawy na serwerze, więc miejmy nadzieję, że wypali!

  Twoim zdaniem..


Zanim napiszesz, upewnij się, że znasz regulamin forum

  

Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.