Skocz do zawartości

196 online   IP: samp.ls-stories.pl

• 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

[HP] GANTON HELL NINNERS' - so u wanna be a real gangbanger, huh?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Napisano 19 wrzesień 2019 - 19:52

bivlykumpel
bivlykumpel

czarny gangster i grafik

• Gracz
  • 290 postów

cXCSOmQ.png

g-hell'9ers (ganton hell ninners); to tak naprawdę nic innego jak wzrastająca w swoim tempie grupa przestępcza młodych, dorastających wśród bloków chłopaków ze wschodniej części Los Santos. Grupa skupiająca swoją uwagę głównie na szybkim przyroście brudnej gotówy, która jakimś cudem zasila ich płytkie kieszenie. Charakterniaki, którzy ledwo opuścili szkolny korytarz są w większości oddani krwawym prawom ulicy, ich jedynym marzeniem jest walka o lepsze jutro do czego nieustannie dążą wspinając się na kolejne szczeble półświatka. g-hell'9ers to grupa wymieszana rasowo; od latino, aż po afro-amerykanów, która wzięła się znikąd; pytając osiedlowych staruszków jedyna realna plota to słowo /ganton/; osiedle, którego owocem są młode szczury spod /The Green Bottle/. Uwzględniając kradzieże, napady na tle rabunkowym, produkcje brudnego szmalu i nadmierne ilości forsy nikt nie jest w stanie wyłowić jednakowo odpowiedzialnej osoby, każdy z chłopaków śpiewa tak samo a zasada 'jeden za wszystkich, wszyscy za jednego' to porządek dzienny, stąd słynny skrót /never leave my basement/, który znany jest na wylot ekipie z Ganton. Wszelkie werbowanie młodszych żołnierzy w swoje progi zaczyna się już od małego, kiedy potencjalny chętny wyławiany jest z przedmieść pobliskiego s'central do prostackiego ganiania z towarem, praktyka, która jest naturalną selekcją; wielu z nich zmiata z powierzchni półświatka, wybrańcom daje drogę do osiągnięcia wszelkich postawionych sobie celów. Młodociani przestępcy na tle ostatnich lat wchłonęli wiedzę wyciągania zysku ze wszystkiego, co nie przecenia ich własnych możliwości. Dobrym przykładem na zarobienie czystego szmalu jest muzyka, z którą kilku z nich nie rozstaje się choćby na krok. Mówi się, że grupa spod /tgb/ nie utożsamia się z żadnymi konkretnymi barwami; z reguły nie lubią być wrzucani do jednego wora, odbiegając od codziennych zasad. Pytając o ich zamiary najprawdopodobniej obudzisz się na oddziale albo zakopany żywcem; w zależności od tego, do kogo trafisz. Swoją działalność podpierają zgubną pewnością siebie, niekończącą się motywacją do likwidowania wszystkich problemów na swoich drogach. Młodzi gangsterzy zdołali zamienić spokojne, bezpieczne Ganton w dzielnicę, która rządzi się swoimi prawami; na przestrzeni kilku lat zrobili to fachowo, nie dając nawet poznaki, że wśród starszyzny tworzy się uliczne ugrupowanie. To co zaobserwowano wśród ludności zamieszkującej te okolice to przede wszystkim stopniowy spadek sprzedaży mieszkań w okolicy, dramatyczne pogorszenie warunków wizualnych mieszkań, brak aktywności firm sprzedających i ogólne zaniedbanie ze strony służb porządkowych. Pieczęcią, która przybija znak jako ostatnia to stale powiększająca się siatka dilerów na obszarze wschodniej części S'Central, niepozorni, młodzi chłopcy wyglądający jakby czekali na szkolny autobus często widywani są na wymianie towaru z klientami w różnym wieku. Przychody z tego biznesu umożliwiają im dalszy rozwój, którego dziewiątki z ganton' nieustannie pragną. Nocne przesiadywanie w piwnicach (labo), życie wypchane forsą po brzegi, hazard, rap'gra i krew to tylko niektóre z aspektów grupy spod the green bottle'.

Siemano, jeśli jesteś chętny na grę przy naszej organizacji nie ma lepszej okazji, wystarczy napisać pod tematem według wzoru który podałem niżej. Szukamy, oryginalnych, postaci z pomysłem oraz zaletami i WADAMI. Gramy głównie latynosów/Afro-Amerykanów. 

Odsyłam również do naszego tematu:

https://ls-stories.p...ve-my-basement/

HP zajmują się:

@brygaczz

@McAdi

@Ja

Użytkownik bivlykumpel edytował ten post 19 wrzesień 2019 - 19:56

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:27

RetoR
RetoR

• Zbanowany
  • 7 postów

Ja, Richie Chamberlain wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord:RetoR#7081

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:40

brygaczz
brygaczz

To protect the sheeps, you gotta catch the wolf.

• Helper
  • 562 postów

Ja, Richie Chamberlain wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord:RetoR#7081

Wbijaj, masz już mój discord.

Napisano 20 wrzesień 2019 - 23:20

JBL
JBL

Wariat.

• Gracz
  • 18 postów

Ja, (Domino Downcheel) wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord: Kolaczow#1368

Siemanko, postanowiłem dodać parę słów o sobie!

Maksymilian, właśnie rozpocząłem naukę w trzeciej klasie technikum, interesuje się motoryzacją, sportem.

Na grę przeznaczam większość czasu, staram się kreować postać jak najlepiej, i dlatego postanowiłem spróbować swoich sił w owej organizacji.

Myślę że moja gra RP jest na naprawdę wysokim poziomie.

Grałem nie w jednej organizacji więc wiem z czym to się wiąże!

Napisano 20 wrzesień 2019 - 23:23

brygaczz
brygaczz

• Helper
  • 562 postów

Ja, (Domino Downcheel) wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord: Kolaczow#1368

Siemanko, postanowiłem dodać parę słów o sobie!

Maksymilian, właśnie rozpocząłem naukę w trzeciej klasie technikum, interesuje się motoryzacją, sportem.

Na grę przeznaczam większość czasu, staram się kreować postać jak najlepiej, i dlatego postanowiłem spróbować swoich sił w owej organizacji.

Myślę że moja gra RP jest na naprawdę wysokim poziomie.

Grałem nie w jednej organizacji więc wiem z czym to się wiąże!

W takim razie wpadaj;)

Napisano 21 wrzesień 2019 - 15:20

WingS
WingS

• Zbanowany
  • 1 postów

Ja, (Jacob Stevens) wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord: ?---?---?---?#7540

Napisano 21 wrzesień 2019 - 15:48

brygaczz
brygaczz

• Helper
  • 562 postów

Ja, (Jacob Stevens) wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord: ?---?---?---?#7540

Śmiało;))

Napisano 21 wrzesień 2019 - 17:15

Chomikus
Chomikus
  • Gracz
  • 2 postów

Ja, (Alvaro Deluca) wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord: Chomkus#7581

Napisano 21 wrzesień 2019 - 17:16

MAFIARPK
MAFIARPK
  • Gracz
  • 1 postów

Ja, (Valentino Deluca) wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord:Mordziaty#5402

Napisano 21 wrzesień 2019 - 17:18

miczok
miczok
  • Gracz
  • 4 postów
Ja, Gazzi Black wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord:Miczok#3037

Napisano 21 wrzesień 2019 - 17:21

brygaczz
brygaczz

• Helper
  • 562 postów

Ja, (Alvaro Deluca) wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord: Chomkus#7581

Nie.

Ja, (Valentino Deluca) wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord:Mordziaty#5402

Okej, mimo dłuższego pobytu na serwerze - tak jak wyżej, na próbę.

Ja, Gazzi Black wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord:Miczok#3037

Okej, próbuj sił.

Użytkownik brygaczz edytował ten post 21 wrzesień 2019 - 17:52

Napisano 21 wrzesień 2019 - 18:51

SSeleqtuss
SSeleqtuss
  • Gracz
  • 4 postów

Ja, (Michel Colten) wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord:L3GENDARNY#8372

Napisano 21 wrzesień 2019 - 20:48

brygaczz
brygaczz

• Helper
  • 562 postów

Ja, (Michel Colten) wyrażam chęć gry przy organizacji GANTON HELL NINNERS' oraz zezwalam na FCK/FCJ w razie potrzeby.

Discord:L3GENDARNY#8372

Śmiało

Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.