Skocz do zawartości197 online   IP: samp.ls-stories.pl

 • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
 • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
 • 2. Zainstaluj pobrany instalator
 • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
 • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#44 Nowa twarz miasta - aktualizacja gry: ls-stories 3.5.3


 • Zamknięty Temat jest zamknięty

#1

Napisano 31 lipiec 2019 - 23:07

bluur
bluur

  It happnd in Flatbush

 • Główny Administrator
 • 1808 postów

*
Popularny

Nowa twarz miasta

 

start.png

 

Przez długi czas myslelismy jak polepszyć wizualnie miasto nie dodając miliardów obiektów na mapę, aby nie wpłynąć na płynnosc rozgrywki. Poszliśmy w stronę ingerencji w oryginalną mapę GTA San Andreas. Oczywiście to nie pierwszy raz kiedy zostało coś zmienione w ten sposób, bo mogliście podziwiać to w aktualizacjach, chociażby TEJ, jednak nie na tak szeroką, użytkową skalę! Dzięki obecności na naszym projekcie tak utalentowanego modelera 3D jakim jest rainy, moglismy bez zawachania wziąć się do pracy nie bojąc się, że cos pójdzie nie po naszej mysli.
W głównej mierze celowalismy w zmiany pozwalające usprawnić ruch drogowy na serwerze poprzez dodanie kilku przejazdów oraz ulic w miejscach gdzie non stop pasy oddzielające ruch bądź chodniki były przez was skracane, lub są miejscem miejscem częstych wypadków. Jak wiadomo, gdy człowiekowi się cos podoba, to chce tego więcej i więcej, więc postanowilismy pójsc krok dalej i totalnie wyjsc na przeciw modzie sklepów w interiorach. - Czekaj, czekaj. Co? Tak! Dobrze przeczytaliscie, zaczynamy isc z duchem czasu i zamiast gotowych Rockstarowych interiorów, do których musieliscie wchodzić przez pickupy przygotowalismy dla was kilka interiorów na VW0, we wnętrzu których znajdziecie bota u którego dokonacie zakupu rzeczy jaką was zainteresowała. Jednak, przejdźmy do screenshotów!

 
 
 
1. Nowe skrzyżowanie obok magazynu

 
 
11.jpg
 
Skrzyżowanie łączące ulice między Idlewood a Pershing square tuż obok Alhambry. Radni miasta po napływie wielu skarg od mieszkańców po wielu miesiącach odmów w końcu się ugięli i postanowili wyciągnąć trochę drobnych z budżetu naszej metropolii i dokonać pewnych poprawek w infrastrukturze. Ulice wraz zostały na nowo osadzone, aby mogły się łączyć i z łatwoscią można było zauważyć nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd, bez obaw, że zaraz dojdzie do jakiegoś nieszczęśliwego wypadku.

 
1.jpg
3.jpg
 

 
 

2. Przejazd przez skrzyżowanie obok banku na Pershing Square

 
14.jpg
 
Droga do banku Los santos od Pershing square była długa ze względu na te dręczące każdego żywopłoty,  uniemożliwiające swobodny przejazd przez pas zieleni. Po wielogodzinnych dywagacjach na ten temat, przedstawieniu wszystkich za i przeciw postanowiono, że w przeciągu miesiąca żywopłot ma zniknąć, a na jego miejscu ma się pojawić nowiuteńki przejazd, który ma skrócić drogę do banku o prawie połowę!

 

23.jpg

24.jpg

25.jpg

 

 

 
 
 

3. Nowa droga na Unity Station

 
12.jpg
 
Cytat: "Unity station? Ta pieprzona slepa uliczka, na której wiecznie myliłem zakręty i wjeżdżałem w uliczkę dla taksówek? Ouh.. Ciężka sprawa" - Napisał jeden z dostawców paczek w naszej metropolii. Po dłuższym namysle i wielu godzinach ciężkich rozmów postanowiono, że teraz obie uliczki będą łączyć się z drogą prowadzącą na każdemu znane Verdant.

 

4.jpg

6.jpg

5.jpg

 

  

 

4. Dodatkowy przejazd przez skrzyżowanie na Santa Maria Beach

 
13.jpg
 
Santa Maria Beach, dwujezdniowa droga dwupasmowa oddzielona przez każdego znienawidzonym pasem zieleni, który ciągnął się przez prawie całe nabrzeże Los santos i uniemożliwiał sprawne nawrócenie kierowcom. Ci bardziej odważni nie wahali się łamać przepisów ruchu i po prostu cięli prosto przez niego, Ci bardziej trzymający się zasad jechali aż do granicy z Red Country aby zawrócić i zmienić kierunek jazdy.

 

21.jpg

22.jpg

 

 
  
 

5. Poprawiona Pizza Stack

 
18.jpg
 
Przy okazji postanowilismy poprawić lekko obiekt otwartej pizzeri przy Alhambrze, gdyż Rockstar już nie pierwszy raz spartolił sprawę i musielismy po nich cos poprawiać. Wczesniej po prostu ukrylismy to stosownymi obiektami, jednakże teraz obiekt został poprawiony w pełni, dzięki czemu z ulgą moglismy usunąć rzeczy, które miały na celu poprawienie tych niedociągnięć. Dodatkowo zmieniliśmy teksturę całego podłoża obok Los Santos High School

 

26.jpg

 

 
 

6. Nowa ściana graffiti przy przejeździe kolejowym na Idlewood

 
20.jpg
 
Korzystając, że zmieniamy już tyle rzeczy, dodaliśmy dodatkowy smaczek w postaci graffiti widocznego przy przejeździe kolejowym, jaki przejeżdżają setki graczy dzień w dzień.

 

27.jpg

 

7. Nowy bankomat

 
atm.gif
 
Wszyscy już mieliście dość bankomatu z GTA San Andreas, używanego na serwerach od początku istnienia Multiplayera. My też! Dlatego został stworzony nowy bankomat. Mogliście zobaczyć go już parę dni temu, jednak teraz dostał dodatkowy aspekt, a mianowicie migającą diodę informująca o miejscu umieszczania karty płatniczej.

 
 
8. Nowy sklep i stacja benzynowa 3D na Idlewood

 
16.jpg
 
Kochane Idlewood... Od długiego czasu ulubione miejsce rozgrywki graczy, miejsce które jest najczęstszym tematem naszych dyskusji, zawsze lubimy tam cos dodać, zmienić, poprawić. Tym razem padło na stację Idlewood, lokalizację zdecydowanie najczęsciej odwiedzaną przez graczy posiadających własne cztery kółka, gdyż jest to jedyne miejsce w okolicy, gdzie każdy może zatankować swoją zabawkę.

 

14.jpg

15.jpg

16.jpg
 
 
 

9. Nowy Lombard 3D na Idlewood

 
17.jpg
 
Zostając przy temacie Idlewood zobaczcie zupełnie nowiutki lombard idealnie wpasowujący się w klimat south Central. Czyżby stary Briggis dorobił się kolejnego lokalu, zaraz po tym na Pershing? Przekonajcie się!

 

8.jpg

9.jpg

10.jpg
 
 
 

10. Nowy sklep z ubraniami 3D na Pershing Square

 
15.jpg
 
Na powyższym screenie możecie zobaczyć sklep z ubraniami Didier Sachs znajdujący się od razu na spawnie, gdzie będziecie mogli dokonać zakupu ubrań oraz akcesoriów dla swoich postaci. Poprzednio był to budynek, do którego należało wejść w taki sposób jak do wszystkich innych na ls-stories.

 

11.jpg

13.jpg

12.jpg
 

 

 

 

 

Co jeszcze zrobiliśmy?

 

Ta aktualizacja skupia się głównie na ingerencji w modele GTA San Andreas, jednak przedstawiamy jeszcze kilka rzeczy jakie zdołaliśmy zrobić w tym miesiącu, z racji, że nie każdy zagląda w zakładkę Zmiany na forum.

 • 08 lipiec 2019 - 00:28 
  - Trofea zostały rozdane na Wasze profile, otrzymało je 250 osób. Przy okazji dziękujemy za dzisiejszą frekwencję w grze!
 • 09 lipiec 2019 - 13:43 
  - W sytuacji kiedy ktoś ma użyte kilka karnetów na raz w ekwipunku, będą się one ,,wyłączać" przy każdym najbliższym restarcie o 4:00 rano.
  - Spray do tagowania ścian od teraz jest jednorazowego użytku. Jeden tag = jeden spray. Puszka kasuje się po schowaniu.
  - Nieużywane przedmioty na ziemi kasują się od teraz w ciągu 30 dni od upuszczenia na ziemię, jeśli nikt ich w tym czasie nie podniesie. Polecamy też używać koszy na śmieci, które można wygenerować za pomocą obiektów.
 • 12 lipiec 2019 - 00:48
  - Zielona kropka przy avatarze od teraz informuje o aktywności na forum, a nie o byciu online w grze jak poprzednio  Znika po trzech minutach braku aktywności. Wzięte po uwagę zostały osoby z trybem anonimowości.  Vn7EyZu.png
  - Zielony gamepad przy nicku informuje o byciu online w grze 28tRUwK.png
 • 18 lipiec 2019 - 15:31
  - Nicki 3D nad głowami postaci oraz opisy są teraz generowane i utrzymywane w całkowicie inny sposób, bardziej optymalny dla całego serwera. Przy okazji zasięg widoczności nicków został lekko zredukowany, dajcie znać czy Wam to pasuje.
  - Podczas budowy wnętrza pozostałe osoby w środku nie muszą już wykonywać ruchu aby "wczytać" sobie zmiany w obiektach, dzieje się to teraz natychmiastowo. Dzięki za zgłoszenie tego.
  - Zostało dodane dodatkowe zabezpieczenie wypłaty pieniędzy przy szmuglowaniu przedmiotów u Pasera, dla osób, które go "omijały".
 • 21 lipiec 2019 - 13:09
  - Zostało dodane kilka skinów, z tych customowych z naszych aktualizacji, do wyboru podczas tworzenia postaci dla obu płci
 • 23 lipiec 2019 - 04:27
  - W mieście zostały rozstawione nowe modele bankomatu, który stworzył dla nas rainy

 • 25 lipiec 2019 - 17:30 
  - Od jutra w kontaktach w telefonach będzie zawsze zapisany numer kontaktowy do firm (333). Dotychczas był to extra feature dla droższych smartfonów w ich aplikacjach, jednak teraz będzie w każdym telefonie komórkowym w kontaktach.

 • 27 lipiec 2019 - 03:01
  - Testowo wszystkie grupy mają ograniczenie w ilości zespawnowanych pojazdów. Dopisek - w dalszym ciągu tak pozostanie do odwołania. Przeprowadzamy analizę.

 • 28 lipiec 2019 - 23:55
  Bandany są teraz poprawnie oflagowane tylko dla gangów
  - Rękawiczki mają teraz 3 użycia i są oflagowane pod wyznaczone grupy
  - Knebel i worek są do użytku od teraz tylko przez organizacje

 • 30 lipiec 2019 - 11:47
  - Wprowadziliśmy zautomatyzowany PaySafeCard do sklepiku

 • 31 lipiec 2019 - 02:02
  - Został poprawiony antyaliasing wszystkich customowych graffiti z aktualizacji ls-stories 3.5

 

 

Uwaga! Aktualizacja 3.5.3 wchodzi już dziś, o godzinie 02:00, czyli dwie godziny przed automatycznym codziennym restartem. Serwer zostanie zrestartowany i każdy będzie musiał wejść do gry od nowa.

 

 

P.S. Aktualizacja 3.6 powoli zaczyna być rozkładana na stole warsztatowym.

Wyczekujcie, bo jest czego!

Miłej gry, zespół ls-stories!#2

Napisano 31 lipiec 2019 - 23:08

rainy
rainy

  au revoir

 • 3D Developer
 • 512 postów

gif.gif#3

Napisano 31 lipiec 2019 - 23:10

ZALUZJASOLONEZ
ZALUZJASOLONEZ

 • Zbanowany
 • 157 postów

:wow:  :wow:#4

Napisano 31 lipiec 2019 - 23:11

KaVVaski
KaVVaski

  JJ

 • Gracz
 • 679 postów
elo

#5

Napisano 31 lipiec 2019 - 23:11

bluur
bluur

  It happnd in Flatbush

 • Główny Administrator
 • 1808 postów

Godzina 2 w nocy, wszyscy oglądają nowości :D

 

1NmhBcg.jpg

 

DCI5qlo.jpg

 

jWG7c7c.jpg

 

 

 

 

 

 

 

By the way, @Matisz ma urodzinki, wszystkiego najlepszego!!!!!!#6

Napisano 31 lipiec 2019 - 23:12

oliviaa
oliviaa
 • Gracz
 • 107 postów
Zmiany jak najbardziej na plus

#7

Napisano 31 lipiec 2019 - 23:12

lencu4
lencu4

  Wiaderko Faworki

 • Gracz
 • 934 postów

REMONTY!!!#8

Napisano 31 lipiec 2019 - 23:12

oliviaa
oliviaa
 • Gracz
 • 107 postów

By the way, @Matisz ma urodzinki, wszystkiego najlepszego!!!!!!


Jeszcze raz najlepsze życzenia dla niego!!

#9

Napisano 31 lipiec 2019 - 23:12

buzian
buzian

  rp since 2009

 • Gracz
 • 73 postów

dobre#10

Napisano 31 lipiec 2019 - 23:12

Matisz
Matisz

  Weteran LS Stories

 • GameMaster
 • 1032 postów

By the way, @Matisz ma urodzinki, wszystkiego najlepszego!!!!!!


Dziękujee! Ten update to cudowny prezent

#11

Napisano 31 lipiec 2019 - 23:13

Karakanek
Karakanek

  Kurła, kiedyś to było.

 • Gracz
 • 423 postów

Ale luksusy no co ta administracja nie doda to się morda cieszy.#12

Napisano 31 lipiec 2019 - 23:13

dragoneczek22
dragoneczek22
 • Gracz
 • 48 postów
Lubię

#13

Napisano 31 lipiec 2019 - 23:13

RustCoat
RustCoat

  My dick is a siorber for her

 • Gracz
 • 431 postów
Kot totalny


Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.