Skocz do zawartości

177 online   IP: samp.ls-stories.pl

• 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#43 Szmugler - aktualizacja gry: ls-stories 3.5.2

• Zamknięty Temat jest zamknięty

Napisano 07 lipiec 2019 - 01:00

NEQO
NEQO

pierwszy peklujący

• Gracz
  • 1749 postów
Całkiem spoko, widzę swojego ssa z GANTON

Napisano 07 lipiec 2019 - 08:58

superanckiKamil
superanckiKamil
  • Gracz
  • 511 postów

meh, nic ciekawego

Napisano 07 lipiec 2019 - 09:50

McAdi
McAdi

end of watch

• Gracz
  • 571 postów

nic specjalnego

Napisano 07 lipiec 2019 - 12:55

LiteK
LiteK
  • Helper
  • 195 postów

Dobree

Napisano 07 lipiec 2019 - 15:45

kamn
kamn
  • Gracz
  • 587 postów
Szału nie ma, zbyt wiele kodu nie zostało dodane jeśli porównamy tą aktualizacje z tymi znacznie starszymi. Więcej jest zmian w samej bazie przedmiotów oraz na forum.

Napisano 07 lipiec 2019 - 15:50

Odmieniec
Odmieniec
  • Gracz
  • 94 postów
Uuu, z mojego robery ss'ik :3
Cartel de juarez

Użytkownik Odmieniec edytował ten post 07 lipiec 2019 - 15:59

Napisano 07 lipiec 2019 - 18:44

bluur
bluur

It happnd in Flatbush

• Główny Administrator
  • 1798 postów

Szału nie ma, zbyt wiele kodu nie zostało dodane jeśli porównamy tą aktualizacje z tymi znacznie starszymi. Więcej jest zmian w samej bazie przedmiotów oraz na forum.

Aktualizacje LSS to nie tylko to co jest publikowane Wam, to również nowe narzędzia zewnętrzne/wewnętrzne dla ekipy, refaktoryzacja kodu dla rzeczy, które obecnie widzicie w grze, czy praca nad poprawą stabilności wielu aspektów rozgrywki lub forum.

Napisano 07 lipiec 2019 - 20:27

kamn
kamn
  • Gracz
  • 587 postów

Aktualizacje LSS to nie tylko to co jest publikowane Wam, to również nowe narzędzia zewnętrzne/wewnętrzne dla ekipy, refaktoryzacja kodu dla rzeczy, które obecnie widzicie w grze, czy praca nad poprawą stabilności wielu aspektów rozgrywki lub forum.

Jest to oczywista oczywistość, lecz w dalszym ciągu jesteśmy w sytuacji, że wraz z każdą aktualizacją ludzie oczekują nowego kontentu i ulepszenia tego starego, co można nawet zauważyć po reakcjach ludzi w tym temacie. Równie dobrze wszystko co tutaj się znalazło mogłoby się znaleźć w zakładce "Zmiany" a nie jako aktualizacja, od której oczekuje się tego pierdolnięcia.

Napisano 07 lipiec 2019 - 22:49

bluur
bluur

It happnd in Flatbush

• Główny Administrator
  • 1798 postów

Jest to oczywista oczywistość, lecz w dalszym ciągu jesteśmy w sytuacji, że wraz z każdą aktualizacją ludzie oczekują nowego kontentu i ulepszenia tego starego, co można nawet zauważyć po reakcjach ludzi w tym temacie. Równie dobrze wszystko co tutaj się znalazło mogłoby się znaleźć w zakładce "Zmiany" a nie jako aktualizacja, od której oczekuje się tego pierdolnięcia.

https://ls-stories.p...i-aktualizacje/

Sądzę, że pomyliłeś serwer, bo tutaj zawsze mamy coś ciekawego i świeżego dla Was, zgodnie z zapotrzebowaniem i planem który realizujemy od lat. A jeśli nie to może przeczytaj temat od nowa.

Napisano 07 lipiec 2019 - 23:23

kamn
kamn
  • Gracz
  • 587 postów

https://ls-stories.p...i-aktualizacje/

Sądzę, że pomyliłeś serwer, bo tutaj zawsze mamy coś ciekawego i świeżego dla Was, zgodnie z zapotrzebowaniem i planem który realizujemy od lat. A jeśli nie to może przeczytaj temat od nowa.

Wszystko byłoby spoko, tylko, że nigdzie nie napisałem, że aktualizacja nie jest ciekawa. Stwierdziłem jedynie, że jest po prostu zbyt mała jak na aktualizacje.

Napisano 08 lipiec 2019 - 17:39

bluur
bluur

It happnd in Flatbush

• Główny Administrator
  • 1798 postów
Na dziś, po wczorajszych obserwacjach waszej gry, szmugler ma mniejszą szansę na zaalarmowanie strażników. Napiszcie swoje odczucia, co byście zmienili w gameplayu tej pracy. Oczywiście w dziale "Słuchamy Was" lub do mnie na PW forum.

Napisano 08 lipiec 2019 - 18:55

Creatywny
Creatywny

Ten złośliwy

• Administrator
  • 801 postów

Zmiana błyskawiczna:

• Akcje gwałtu WYMAGAJĄ zgody poszkodowanej postaci, lub kogoś z /a jeśli sytuacja ma nauczyć pokory np prowokatora.  Udzielenie zgody liczy się jedynie jeśli miało miejsce na kanale OOC.

Jest to spowodowane chaosem, który wynikł po tym jak niektórzy dostali zbyt wiele luzu.

Napisano 08 lipiec 2019 - 21:10

Sons
Sons
  • Gracz
  • 43 postów

Fajne, mam jedno ale co do zmiany punktu, że jednak wracacie do tego, że jak jesteś w organizacji przestępczej lub porządkowej to nie możesz właśnie grać w nich na drugiej postaci, co jest dla mnie bezsensem; wiem że to może być wykorzystywane, no ale właśnie... takie coś konsekwentnie karać - pozdrawiam

Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.