Skocz do zawartości


10 online   IP: samp.ls-stories.pl


 • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
 • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
 • 2. Zainstaluj pobrany instalator
 • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
 • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#41 Market 2.0 i inne | Aktualizacja gry: ls-stories 3.4


 • Zamknięty Temat jest zamknięty

#1

Napisano 08 marzec 2019 - 18:00

bluur
bluur

  It happnd in Flatbush

 • Główny Administrator
 • 1803 postów

*
Popularny

1. Nowe obiekty do waszych interiorów cz.1

 

Jak zdążyliście się już przekonać nowszy SA:MP 0.3 DL daje możliwość wgrywania modeli nowych obiektów czy skinów. Poprzednio wydaliśmy już kilka aktualizacji zawierających obiekty doczepiane, ale do tej pory nie były one dostępne do tworzenia w waszych wspaniałych wnętrzach budynków.
Wraz z tą aktualizacją dajemy Wam możliwość wykorzystania kilku z dodanych już obiektów oraz kilku nowych jako obiektów, którymi upiększycie Wasz dom, garaż, biznes lub inny budynek.

 

Poniższe obiekty dostępne są w grze oczywiście dla polecenia /mc w zakresie ID od -1001 do -1015. Tak, wartości ID nowych modeli są ujemne, by by odróżnić je od klasycznych obiektów dostępnych dzięki GTA SA i SA:MP.

 

 

dF4OrKN.png

 

7ctWgIC.png

 

 

 

 

Nowych obiektów do wnętrz na razie nie jest za wiele jednak wprowadzą one lekkie urozmaicenie, zwłaszcza dla postaci z półświatka przestępczego. Powstał temat, w którym możecie umieszczać obiekty jakie dodamy w następnych aktualizacjach. Jeśli jesteś modelerem 3D to możesz wykorzystać swoje umiejętności dla dobra całego LSS i stworzyć coś nowego. Zapotrzebowanie jest na pewno na obiekty do budynków typu stoły, krzesła i tym podobne.

 

oluufjQ.png

 

 

 

Market 2.0 i ogłoszenia tekstowe - oferty pracy i inne

 

Chętnie korzystacie z aukcji ls-stories dlatego cały market został całkowicie zmodyfikowany. Oprócz liftingu samego wyglądu powstał szereg nowych funkcji usprawnień, dodatków. 
W ostatnich dniach tak jak dobrze zauważaliście zmieniał się wygląd, i ostatecznie będzie to taka wersja:


CRo5SqA.png

 

 

 

Jak można zauważyć na screenshocie, powstał nowa sekcja aukcji i są to ogłoszenia, z tym że nie nazwiemy już ich aukcjami tylko właśnie tak jak sama nazwa na to wskazuje.
Ogłoszenia działają inaczej, ponieważ są tylko informacją, nie posiadają możliwości zakupu czy licytacji.

 

Alml62u.png

 

Wchodząc w nowy dział ogłoszeń, wybieramy interesujący nas filtr. Na przykład kiedy szukamy pokoju do wynajęcia aby się spawnować - wystarczy, że klikniemy i możemy przejrzeć odpowiednie oferty ogłoszeń wystawione przez innych uzytkowników.

 

 

Wystawianie ogłoszeń:

 

 

OKB1Dh4.png

 

 

Testowo ogłoszenia [nie aukcje] będą płatne, zobaczymy jak to wszytko się sprawdzi. Cenę raczej zmniejszymy choć niekoniecznie.

Podczas tworzenia ogłoszenia tekstowego możemy wybrać jedną z kilku kategorii. Na razie są trzy, o następnych możecie pisać propozycje w tym temacie.

 

zQfBBYg.png

Ogłoszenia zastępują w tym momencie niektóre działy na forum, ponieważ jeśli posiadamy mieszkanie/dom z wolnymi pokojami, możemy się ogłosić własnie tutaj zamiast tworzyć temat na forum.
To samo się tyczy ofert pracy, jest to w tej chwili dobre miejsce do oferowania pracy w swojej firmie na jakimś stanowisku.

 

 

Wystawianie wszystkich ofert w tym aukcji zostało także zmodyfikowane wyglądowo.
Dodatkowo powstało nowe pole do wpisania numeru telefonu, ponieważ zawsze był to problem, jako, że sprzedający nie podawał numeru kontaktowego i kupujący musiał kontaktować się przez PW. Teraz może będziecie bardziej chętni do tego, po to własnie zostało to dodane

 

 

TSHqalz.png

 

Dodatkowo, dla waszego ułatwienia w rozeznaniu się we wszystkich aukcjach, te zakończone będą się odróżniać od aktywnych ofert.

 

Bs6WXb6.png

 

 

Usuwanie ofert

 

 

sInWZA2.png

 

 

Z racji, że wielokrotnie zgłaszacie do nas aukcje, które albo niepoprawnie stworzyliście albo przypadkiem   :hmm:  , została stworzona opcja usunięcia jej. Usunięcie kosztuje $50 i możliwe jest to tylko wtedy kiedy użytkownicy nie biorą udziału w licytacji (o ile jest to aukcja).

 

 

Zmiana w firmach logistycznych

 

NuK0iEY.png


 • Od teraz firmy kurierskie będą otrzymywać pieniądze co każdą dwudziestą dostarczoną paczkę i jest to $200 zamiast co każdą pojedynczą. Licznik dostarczonych paczek jest ogólny na całą firmę i wszyscy pracownicy o niego muszą zadbać.


ZYPSD9f.png

 

 • Dodatkowo kurier dostarczający paczki otrzyma $40 dodatku za rozwiezienie całej "paki" furgonetki po mieście na jeden kurs z sortowni paczek.

 

 

Zmiana z czynszami za nieruchomości

 

8HktRyk.png

 

 • Domy i garaże zostają zwolnione z opłat za czynsz, jednak w dalszym ciągu trzeba będzie go przedłużać (czyli odwiedzać urząd co miesiąc). Opłaty są tylko za budynki biznesowe.
 • ,,Przedłużenie budynku" w urzędzie w dalszym ciągu jest na miesiąc, jednak powiadomienie o opłacie będzie dopiero gdy ten miesiąc minie, i od tamtego momentu w ciągu dwóch tygodni należy opłacić budynek inaczej zostanie przejęty przez urząd a następnie usunięty bezpowrotnie.

 

 

 

Nowy regulamin organizacji przestępczych

 

1Gdne5C.jpg

 

Po wysłuchaniu Waszych propozycji i opinii co do zmian w regulaminie organizacji przestępczych w gronie ekipy przedyskutowaliśmy je. Staraliśmy się wyeliminować jak najwięcej niejasności, które rodziły się wraz z rozgrywką przy poprzednich treściach regulaminu. W efekcie nastąpiła zmiana regulaminu organizacji przestępczych oraz ogólna reorganizacja działania niektórych kwestii z nimi związanych. Zapraszamy do działu Świat przestępczy by zapoznać się z oficjalnymi tematami.

 

 

 

Większa różnorodność w ćwiczeniach na siłowni

 

dczbOMx.png

 

Wielu z Was nie decyduje się na uczęszczanie swoją postacią na siłownie w związku z koniecznością wielokrotnego powtarzania tego procesu. Dlatego chcąc ułatwić wam osiągniecie chociaż statusu wysportowanego zwiększyliśmy ilość punktów siły jaką otrzymuje się za podstawowy trening. Są to dodatkowe 2 jednostki dla każdej postaci, która nie ma jeszcze statusu "wysportowanego". Mówiąc prościej, zamiast 5 jednostek otrzymamy 7 za każdy trening czyli robienie muskułów będzie nieco prostsze. Po zdobyciu statusu podanego wyżej, wszystko wraca do normalnego stanu i treningi będą dodawać 5 pkt. Używając dodatkowych wspomagaczy, które są już dostępne od dłuższego czasu możecie jeszcze bardziej przyspieszyć proces zdobywania siły - czyli to się nie zmienia.

 

 

 

Nowość w telefonach komórkowych   :wow: 

 

Svg7oDY.png

Bardzo często korzystacie z telefonów z racji rozbudowania tego systemu, co nas cieszy. Następuje ważna zmiana w dziedzinie telefonii komórkowej! Domagaliście się tego w wielu nadesłanych do nas propozycjach i ticketach. Od teraz w powiadomieniu o połączeniu przychodzącym wyświetli się Wam nazwa zapisanego kontaktu wraz  z numerem. Jeśli natomiast numer, z którego przychodzi połączenie jest niezapisany  w telefonie  Waszej postaci wszystko działać będzie po staremu - wyświetli się jedynie numer.

 

Uwaga!
 

Chciałbym jeszcze dopowiedzieć na temat kontaktów wyświetlanych gdy ktoś dzwoni.

Są one wyświetlane na czacie oraz w okienku pod hudem. Jako, że okienko nie obejmuje znaków innych niż A-Z 0-9 oraz interpunkcji, będą wam się wyświetlać dziwactwa dlatego polecam usunąć kontakty z dziwnymi znakami i dodać je od nowa podpisując właściwie. 

 

 

Dodatkowo pojawiły się w sklepach 24/7 nowości takie jak:

 • Galaxy S10
 • Galaxy Note 9
 • OnePlus 7;
 • Xiaomi Mi 9;
 • iPhone XS.

 

g0WactD.png

 

 

 

Rodziny zostają oddzielone od grup

 

 

43ReElJ.png

 

Według waszych wielu próśb zostaje to wprowadzone do rozgrywki. Od teraz grupy party/rodziny nie są typowymi grupami. Zostały wyodrębnione dla Was spośród grup na /g. Nie zajmują one już wam slotu grup, które możecie wykorzystać w celach zarobkowych, projektach IC lub grach w organizacji. Panel grupy rodziny dostępny jest pod komendą /f

 

WWhYKsS.png

 

Całe zarządzanie panelem zostało zreplikowane i jest analogiczne do panelu grupy na /g (czyli komendy /f v, zapros i inne). Czat OOC rodziny dostępny jest pod skrótem @f - nie ma konieczności podawania numeru slotu.
W dalszym ciagu jest funkcja uprawnień, są pojazdy i wszystkie inne rzeczy jakie są w grupach. Oczywiście można być tylko w jednej grupie rodziny w jednym momencie.

 

 

 

 

Mniejsze zmiany i usprawnienia

 

 • Szczyt Waszej aktywności na serwerze przypada po godzinie 19:00. W związku z tym przedłużyliśmy czas w jakim możecie rozwozić gazety w dorywczej pracy gazeciarza. Obecnie są one możliwe do odebrania w siedzibie San News do godziny 21:00
   
 • Zasiłek - zmiana. Obecnie postaci, które nie mają jeszcze 100 godzin online na serwerze dostawać będą co godzinę $200 tak jak wcześniej. Przekroczenie progu 100 godzin spowoduje zmniejszenie zasiłku do $100 przez urząd miasta. Uznajemy to za czas kiedy postać już ma własne dobre źródło dochodu i  nie potrzeba jej aż takiej pomocy z zasiłku.
   
 • Przywróciliśmy funkcję zamykania/ otwierania szyby w pojeździe w zależności od zajmowanego miejsca przez postać. Wystarczy siedząc na danym miejscu użyć komendy /v i wybrać odpowiednią opcję.
   
 • Podczas logowania odtwarzana jest nowa piosenka. Poprzednia się wszystkim znudziła, mamy nadzieję że wam przypadnie do gustu!
   
 • Dodaliśmy akcje palenia przy zapaleniu marihuany. Jest to identyczna akcja jaką otrzymuje nasza postać po zapaleniu papierosa
   
 • Organizacje porządkowe mogą teraz przeszukiwać bagażniki pojazdów. By to zrobić pojazd musi być otwarty. Chcąc dokonać przeszukania należy standardowo zaznaczyć pojazd i wykonać na nim akcję za pomocą klawisza "H". Pierwszym krokiem do przeprowadzenia przeszukania jest otworzenie bagażnika, gdy już to uczynimy ponowną akcją "H" można będzie przeszukać jego zawartość. Osoba przeszukująca nie ma możliwości odkładania i wyjmowania przedmiotów za pomocą skryptu.
   
 • Osoby, których firmy zostały zaakceptowane przez opiekuna biznesów nie muszą już teraz szukać osoby z uprawnieniami w GOV. Po aktualizacji będziecie mogli wyrobić licencję na prowadzenie biznesu w taki sam sposób jak opłacacie budynek czy rejestrujecie pojazd - u urzędnika bota.
   
 • Dla urozmaicenia rozgrywki zostały dodane nowe animacje i jest ich teraz aż 130. Znajdziesz je pod komendą /anim.

 

Życzymy miłej gry, 

ekipa ls-stories  :fire:#2

Napisano 08 marzec 2019 - 18:00

KaVVaski
KaVVaski

  JJ

 • Gracz
 • 679 postów

elo#3

Napisano 08 marzec 2019 - 18:00

Breno
Breno

  kolemanuwa

 • Gracz
 • 617 postów

Lubię


Użytkownik Breno edytował ten post 08 marzec 2019 - 18:00


#4

Napisano 08 marzec 2019 - 18:00

NEQO
NEQO

  pierwszy peklujący

 • Gracz
 • 1749 postów

LSS to marka!#5

Napisano 08 marzec 2019 - 18:00

evenoX
evenoX
 • Support
 • 354 postów

Good.#6

Napisano 08 marzec 2019 - 18:00

SzanownyZielu
SzanownyZielu

  Sofistyczny.

 • Gracz
 • 51 postów

Akurat zalogowałem się na forum po przerwie, a tu odliczanie sekund #7

Napisano 08 marzec 2019 - 18:01

Panda
Panda

  2018-12-04

 • Gracz
 • 666 postów

kurwa tak szybko zajebałem w dzwoneczek#8

Napisano 08 marzec 2019 - 18:02

shay
shay
 • Gracz
 • 567 postów

Świetna robota jak zwykle <3 #9

Napisano 08 marzec 2019 - 18:06

Dzamaj
Dzamaj

  1-8-7

 • Gracz
 • 202 postów
Gites

#10

Napisano 08 marzec 2019 - 18:10

BloeQ
BloeQ

  ''Nie łam się! Będzie dobrze.''

 • Gracz
 • 692 postów

Extra.#11

Napisano 08 marzec 2019 - 18:12

ZALUZJASOLONEZ
ZALUZJASOLONEZ

 • Zbanowany
 • 157 postów

ale oddajcie to 200 dolców#12

Napisano 08 marzec 2019 - 18:13

Davis
Davis
 • Gracz
 • 45 postów

No i konkretnie widzę polecieliście :)#13

Napisano 08 marzec 2019 - 18:13

DEJWuS
DEJWuS

  Nauczony bronić słabszych jak samuraj.

 • Gracz
 • 263 postów

bardzo fajna aktualziacja pozdrawiam
Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.