Skocz do zawartości

177 online   IP: samp.ls-stories.pl

• 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#40 Nowe standardy i schematy, zmieniona polityka ls-stories

• Zamknięty Temat jest zamknięty

Napisano 12 luty 2019 - 07:09

TwojSzef
TwojSzef
  • Gracz
  • 132 postów

Mocno chwalę tą aktualizację, teraz nie będzie kucharzy/mechaników/tatuażystów/trenerów/gangsterów w jednym. takie rozwiązania to rozumiem, wcześniej tylko machaliście palcem i nic to nie dawało, a teraz zupełnie inna sytuacja. Jeszcze przydałoby się zmienić system bicia jotek, na procentowy i wszystko będzie pięknie wyglądać.

Napisano 12 luty 2019 - 07:24

kamn
kamn
  • Gracz
  • 587 postów
Jak dla mnie aktualizacja na duży minus.
*Organizacje przestępcze
Zwiększenie pieniędzy za robbery jakoś nie jest mocno odczuwalna a mimo to może pomóc organizacjom przestępczym, co akurat wychodzi na plus. Nie podoba mi sie jednak nowy system aplikowania, który może zniechęcić ludzi do gry. No bo wiecie - napiszą aplikacje, pograją 2 dni po 2h (łącznie 4h), nagle aplikacja idzie do kosza a postacie pozostają nijakie, bez planu na gre, trzeba przeafczeć pozostały czas by móc stworzyć nową postać lub wydać nieco $$$. Wcześniej ludzie mogli stworzyć postacie dopiero jak temat był wrzucany do wglądu.
Do tego jestem ciekaw jak teraz będą prowadzone przestępstwa bo w SA:MPie raczej nie ma możliwości zbierania łusek z chodników czy robienia odlewów śladów po butach w błocie. To też wychodzi na ogromny minus.
*Lepsze czasy i łatwiejszy pieniądz
Bardzo duży minus. Nie wiem na co liczyliście wprowadzając tą zmiane, ale zdecydowanie efekt będzie odwrotny. Może i liczba graczy na tabie sie zwiększy... No bo przecież 200 dolców piechotą nie chodzi, trzeba trochę poafczyć by w końcu pośmigać sobie elegy po idle. W skrócie - zmiana jeszcze bardziej wspiera omijanie i ogranicza interakcje IC z innymi osobami, bo piniondz ważniejszy. Jedynie ceny narkotyków na plus, jednak i tak patrząc na nowe zarobki w biznesach i z zasiłku wychodzi na to, że granie w gangu staje sie dla statsów nieopłacalne, te ceny pasują bardziej pod stary system płac, który był widoczny aż do teraz.
*Wpływy dla zgrupowań przestępczych
Pomysł dobry, lecz można go dopracować. Obecnie to wygląda tak, jakby każda organizacja przestępcza miała takie same wpływy, co raczej nie jest możliwe patrząc chociażby na sam system stref gangów. Liczę, że w przyszłości ilość otrzymywanych pieniędzy będzie się dynamicznie zmieniać w zależności od ilości wpływów (stref). Ostatecznie strefy mogłyby być zdobywane także przez ZGP i szajki zmotoryzowane, do tego możnaby było zdobyć strefy w całym LS (poza centrum), lecz jedne byłyby przeznaczone wyłącznie dla gangów, drugie dla ZGP.
*Broń dla cywili
Jeżeli i tak będzie podział na broń legalną i tą nielegalną, gdzie to właśnie ta legalna będzie tańsza - to spoko.
*Prowadzenie pojazdów oraz ucieczka przed LSPD
Nawiązując lekko do zdjęcia nakazu pisania przestępstw - od teraz PD stanie się wyłącznie organizacją pościgową, bo niczego innego nie będą robili. Niedawno była publikacja mówiąca zupełnie coś innego, jedynie osoby, którzy lubią pośmigać przez SC dla zabawy miały pretensje (no bo przecież tamten zakaz ograniczał ich dynamiczną gre RP ucieczki przed radiowozem kappa).
*Branża rozrywkowa oraz wypłaty
Zbyt mało informacji by cokolwiek powiedzieć.
*A już dziś.. Impreza w Malibu Club!
Co jak co, ale ostatnio jak byłem na Santa Maria to stało tam kilka obiektów bez kolizji i ogromna ilość pytajników, wrzucałem raz nawet screen na discorda serwerowego. Nie wiem po czyjej stronie jest błąd, klienta czy serwera, ale u mnie przy wejściu na serwer żadne okno pobierania obiektów się nie pojawiało. Jeśli ktoś coś wie na temat tego problemu i dotarł swymi oczyma do samego końca mojego posta to bym prosił o pomoc.

Napisano 12 luty 2019 - 07:42

Tomaxo
Tomaxo
  • Gracz
  • 239 postów

Kiedyś już o tym wypominałem. Stories to nie jest żaden gigant. Każdy gigant zaczynał od banalnego systemu wynagrodzeń. Nowy gracz przychodzi z innych serwerów nie są to ludzie, którzy grają od godziny bo by się nie odnaleźli na RP. Wchodząc na serwer +70/100 nikt nie chce 2 godzin koczować w biznesie. Taki system wynagrodzeń jak był dotychczas wprowadza się po pół roku lub roku kiedy już serwer posiada stałych graczy. A jak widzieliśmy kilka dni do tyłu Stories posiada 40 stałych graczy.

Użytkownik Tomaxo edytował ten post 12 luty 2019 - 07:43

Napisano 12 luty 2019 - 08:01

superanckiKamil
superanckiKamil
  • Gracz
  • 511 postów
niby tak, ale nie do końca

Napisano 12 luty 2019 - 08:05

Vexuu
Vexuu

Graj dla wszystkich nie tylko dla siebie.

• Gracz
  • 165 postów

Jestem jak najbardziej za takimi aktualizacjami. Widzimy się w grze!

Napisano 12 luty 2019 - 08:37

LordSokół
LordSokół

Naczelny hejter

• Gracz
  • 154 postów

oby ruszyło

Napisano 12 luty 2019 - 10:32

Oscarrot
Oscarrot

Potężny ścigant

• Gracz
  • 130 postów
Mniejmy nadzieje, ze wypali.

Napisano 12 luty 2019 - 10:58

Matisz
Matisz

Weteran LS Stories

• GameMaster
  • 1024 postów

Krótko podsumowując ;)

Napisano 12 luty 2019 - 11:28

WPADS
WPADS

Syberia

• Gracz
  • 520 postów

każdy ma prawo do swojej osobistej opinii, nie rozumiem o co Ci chodzi. A no i jeszcze 200$ za godzinę afczenia też mi nie za bardzo siada tak wracając, powinno być to zmniejszone do tych 40$ od nowa, bo to jest jednak za dużo za zwykłe afczenie.

Czyli sugerujesz, że żeby wyciągnąć nielegalną broń trzeba mieć na nią licencję? Zastanów się jeszcze raz jeśli Ci o to chodzi, bo broń nielegalna z samej nazwy jest nielegalna, to po co do niej licencja.

Jeśli chodzi o broń, to sugeruję tym razem zaczerpnąć z konkurencji, czyli do wyciągnięcia odpowiednia ilość godzin, Jotów, SPoints. coś w tym stylu.

na innym serwerze jest 500 dolków i jakoś nikt nie afczy, wystarczy zrobić tak aby czas nie leciał podczas afk. :)

PS: ludzi afczących na duty biznesu też było dużo, więc w czym problem?

Użytkownik WPADS edytował ten post 12 luty 2019 - 11:30

Napisano 12 luty 2019 - 11:38

cLix
cLix

🔱☮WEED☮🔱

• Gracz
  • 429 postów
Afk na służbie nie leciał z trgo co pamiętam. A godziny chyba także nie. Kamn nie narzekaj xd.

Napisano 12 luty 2019 - 11:52

Arcon
Arcon
  • Gracz
  • 358 postów

Afk na służbie nie leciał z trgo co pamiętam. A godziny chyba także nie. Kamn nie narzekaj xd.

Na afku jak siedzisz to zasiłek leci, więc nocny maraton od 22 do 4 nad ranem to dla Ciebie zarobek rzędu $1200.

Napisano 12 luty 2019 - 11:56

kamn
kamn
  • Gracz
  • 587 postów

na innym serwerze jest 500 dolków i jakoś nikt nie afczy, wystarczy zrobić tak aby czas nie leciał podczas afk. :)

PS: ludzi afczących na duty biznesu też było dużo, więc w czym problem?

Inny serwer posiada też większą ilość graczy. Inny serwer posiada też inny skrypt. Inny serwer posiada dużą ilość działających frakcji. Inny serwer posiada tak dużą ilość DM'u, że nie da się wyjść ze spawnu. Inny serwer posiada system leveli. Inny serwer to po prostu inny serwer. A LSS to LSS.

Istnieją programy umożliwiające unikanie systemu AFK na duty, były baaaaardzo często używane po jednej z aktualizacji, która właśnie poprawiała system AFK (to był chyba temat o numerze #25). Godziny na AFK lecą bez żadnego problemu, nawet jeśli zostanie to naprawione to przecież zawsze można skorzystać z tego samego programu, z którego ludzie korzystają by sobie uprzyjemnić zarobek w biznesie.

//EDIT: No i należy dodać, że o ile za godzinę dostawało się 40 dolców to nie było problemu, bo przecież to bardzo mało, obecnie za godzinę AFK dostaje się więcej niż za duty przed aktualizacją.

Użytkownik kamn edytował ten post 12 luty 2019 - 11:58

Napisano 12 luty 2019 - 12:19

cLix
cLix

🔱☮WEED☮🔱

• Gracz
  • 429 postów
Dajmy czas na rozkręcenie... lecz no ta godzinna stawka powinna być zmniejszona do 100 dolców conajwyżej, racja.

Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.