Skocz do zawartości


178 online   IP: samp.ls-stories.pl


 • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
 • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
 • 2. Zainstaluj pobrany instalator
 • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
 • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#39 - The Forelli Crime Family


 • Zamknięty Temat jest zamknięty

#1

Napisano 03 luty 2019 - 16:47

Burmistrz Los Santos
Burmistrz Los Santos

  ls-stories.pl

 • Burmistrz
 • 105 postów

12d.png

 

 

Chwila, czy Ty powiedziałeś Forelli? Znasz ich? A z resztą, nie wymawiaj przy mnie tego nazwiska, nie potrzebuje więcej problemów, na prawdę. Dobrze wiem czym się zajmują. Cofnijmy się kilkadziesiąt lat wstecz, konkretniej do Vice City kiedy to wśród półświatka przestępczego pojawiło się kilka nowych twarzy. Nie trzeba było długo czekać na pierwsze oznaki świadczące o czymś wielkim. Niedługo po tym rozeszły się wieści o nowopowstałej organizacji przestępczej noszącej nazwę “The Forelli Crime Family”. Tytuł ściśle współgrający z nazwiskiem byłej głowy rodziny, Sonnego Forelliego. Czasy panujące za jego kadencji uważane są za świetliste, złote lata rodziny, tudzież niebywale widoczny rozkwit w branży. Z czasem organizacja straciła na swojej sile, autorytet drastycznie podupadł - wszystko zapowiadało wymazanie interesów rodziny na dobre. Na stanowiska poprzedników wskoczyli następcy, dwoma z nich są m.in. synowie mafiozów, próbujący odbudować pozycję rodziny. Ucząc się na cudzych błędach, postawili poprzeczkę nieco wyżej - trafiając w znaczący punkt, którym jest stan San Andreas. Kolejne lata zapowiadały owocne zbiory, aż do dnia dzisiejszego. Chociażby w Los Santos pojawili się pośrednicy, mający ściśle określone zadania. Jednymi z nich są: poszerzenia wpływów, zdobycie kontaktów wśród okolicznych organizacji przestępczych a także umocnienie swojej pozycji na nowym terytorium.

 • Nic innego jak włosko-amerykańska rodzina mafijna, kierująca się sentymentalnym podejściem;
 • Nowym celem organizacji jest poszerzenie wpływów w "nowym" stanie San Andreas;
 • Los Santos jako kluczowy punkt zaczepienia pośredników, często widywani są w tym mieście;
 • Niedługo po przybyciu rozeszła się fama, mówiąca o źródle zarobku organizacji - handlu bronią;
 • Pośrednicy z miłą chęcią nawiązują znaczące kontakty, za którymi kryją się tzw. płatne zlecenia;
 • W głównej mierze stawiają zasadę tzw. "incognito", działając pod przykrywką legalnych działalności;
 • Na bieżąco utrzymują kontakt z resztą członków organizacji, którzy zostali w rodzinnym Vice City.
   

TABLICA.png

 

Tony Forelli - Postać występująca epizodycznie w Uniwersum LS-S. Syn Sony'ego Forelli, w przeszłości znanego mafiosy oraz kluczowego pioniera rodziny mafijnej. Charakter wykreowany w słonecznym Vice City, pod okiem doradców i przyjaciół ojca. Od kilku lat prężnie działający pod osłoną "nocy", próbując odbudować świetliste oraz złote lata rodziny. Wysoko postawiony w hierarchii mężczyzna poszerza wpływy, umacniając renomę organizacji na wielu platformach - nawet nowych terytoriach. Jako cel obrał nowy horyzont, noszący nazwę San Andreas; a konkretniej Los Santos. Zebrał grono najbardziej zaufanych żołnierzy, wylatując do wcześniej wymienionego miasta. Pogłoski mówią, że na obecną chwilę planuje otworzyć klub nocny, odtwarzając ten z rodzinnego miasta.

 

Sharon Forelli - Postać występująca epizodycznie w Uniwersum LS- S. Kobieta charakterna i silna psychicznie. Bardzo dobrze prezentuje się w środowisku półświatka. Najczęściej stoi u boku swojego męża Tony’ego Forelli wspierając go w trudnych decyzjach. Tworzą oni niebezpieczny duet, który doprowadził ich do słonecznego sukcesu, najczęściej po trupach. Zawsze towarzyszy mu w spotkaniach biznesowych analizując propozycję klienta, kolejno po długich namysłach i kalkulacjach przedstawia mężowi zyski oraz straty, które mogą zdobyć. Jest świetną, upartą i arogancką negocjatorką, którą ciężko złamać. Dziennie wypala kilka paczek papierosów, które ją uspokajają. Tylko wtedy może logicznie myśleć i utrzymywać pokerową twarz. Otacza się tylko najbardziej zaufanymi i przydatnymi ludźmi, w których widzi potencjał.

 

Catherine Gilroy - kobieta w wieku 35 lat.. Pomimo młodego wieku bardzo wpływowa i doświadczona prawniczka. Podobno swoją pozycję umocniła dzięki współpracy z rodzina Forelli, ale świadków co do tych plotek nigdy nie znaleziono.   Broniła wielu przestępców przed sądami, którzy jak się okazało później byli wiernymi przyjaciółmi rodziny Forelli. Według innych plotek jej pozycja nadal jest wspierana przez wyżej wymienioną grupę przestępczą. Urodzajna i nie ukrywa się z tym. Przy każdej okazji pokazuje jak najwięcej swojego seksownego ciała. Najczęściej ubiera się w obcisłe i przykrótkie sukienki i wysoki szpilki. Wykorzystuje swoje wpływy jak tylko potrafi. Podobno czasami nawet przekupuje sędziów. W sieci można znaleźć komprimitujace ją zdjęcia gdzie całuje się z inną kobietą, ale sama prawniczka wyszła z twarzą mówiąc, że jest bisexualna i nie ukrywa tego. Na innych zdjęciach widać jak wychodzi z różnych hotelów w członkami grup przestępczych. Podobno pojawiła się też na zjeździe rodziy Forelli, który odbył się w Vice City w 2006 roku. Jest bardzo wyrachowana i okropnie zazdrosna o swoich partnerów. Ci, którzy znają ją bliżej wiedzą, że przestępstwa i gangsterzy spawiają, że jest tam na dole cała mokra. Potrafi też czasem pokazać pazur biorą sprawy w swoje ręcę.

 

Gilberto Palmieri - postać występująca epizodycznie w Uniwersum LS-S. Urodzony na "Małej Hawanie" w miescie Vice City, kuzyn Umberto Robiny, szefa gangu Kubańczyków mieszczących się w tymże miescie. Poprzez swój wyjątkowy zmysł do handlu, oraz niesamowitą charyzmę bardzo szybko zaczął wspinać się po szczeblach drabiny ciemnej strony Vice City aż do czasu gdy został włascicielem tamtejszego klubu ze striptizem "Pole Position". Ze względu na rozgłos jaki o nim się zrobił, szybko dowiedzieli się o nim członkowie rodziny Forelli w tym Tony Forelli, który zaczął wychodzić do niego z wieloma propozycjami współpracy. Po wielu miesiącach nieustannym starań, na mysl o bogactwie jakie może zdobyć poprzez współpracę z włochami postanowił odwrócić się od swojej kubańskiej rodziny i przystać na propozycję Tonego. Plotki głoszą,że kupił działkę na Santa Maria Beach i chce tam postawić klub.

 

Justin Shelby - epizodyczna postać występująca w uniwersum LS-S. Justin jest postacią charakterną - bardzo upartą i koniecznie  stawiająca na swoje ideały. Bezkompromisowy jeśli chodzi o przynależność do półświatka. Jako jeden z Forelli dołączył ostatni, bowiem został zauważony przez górę dzięki jego charyzmie i sposobie działania. Jest to człowiek tak skonstruowany, że zanim wykona jeden krok, ma już plan na trzy inne warianty. A to wszystko przez bukmacherskie doświadczenie i styczność z odpowiednimi osobami w półświatku przestępczym. W rodzinie Forelli pełni funkcję typowego enforcera, czyli gościa od specjalnych zadań. Zaszedł tak wysoko dzięki dokonaniom dla rodziny. Umiejętność planowania i stosownego w odpowiedniej chwili działania wzniosło go na wyżyny biznesu. Jest typowym manipulatorem i gościem, który zazwyczaj nie przegrywa konfrontacji "słowo w słowo". Sony Forelli usytuował go w Malibu Club, gdzie trzyma pieczę nad resztą żołnierzy z rodziny i zajmuje się właśnie tam interesami znanego ugrupowania.  Mówi się, że ma spore udziały w legalnych zakładach bukmacherskich, a zaczynał gdy jeszcze uznawano to za nielegalne przedsiębiorstwo. Jest nałogowym palaczem i gardzi ludźmi, którzy w jego towarzystwie nie palą papierosów. Wszędzie chodzi z swoim bereciku chowając większą część twarzy właśnie za nim.

 

Matthew Salova - otyły Amerykanin w podeszłym wieku pochodzenia Włoskiego, który zamieszkuje na stałe w Vice City.  Jest on osobą konsekwentną do bólu, uwielbia zapach pieniędzy i wszystkiego co jest z nimi związane. Nigdy sam nie wykonuje zleceń, wszystkie powierza osobom trzecim oddając im jedynie ułamek wartości. Lubi żarty oraz kawały, które innych ludzi nie śmieszą. Uwielbia młodsze panienki, które opalają się na jego jachcie. Charakterny skurwysyn, który zrobi wszystko dla pieniędzy ale nigdy sam nie ubrudzi sobie rąk.

 

Santo Piazza - Postać występująca w uniwersum LS-S. 23 letni pochodzący z biednej rodziny  imigrantów mężczyzna. Większą część swojego dzieciństwa spędził na ulicy. Na której doszukiwał się drobnych kradzieży wśród miejscowych przedsiębiorców, którzy prowadzili swoje działalności w tamtejszych okolicach. Z czasem uciekał się do poważniejszych kradzieży samochodów; miał do tego smykałkę, dlatego potrafiło mu to przynieść większe korzyści niż jakieś grosze, które udało mu się zabrać danej osobie poprzez kradzież kieszonkową. Gdy był jeszcze nastolatkiem, znalazł miejsce wśród okolicznego gangu. W związku z tym dopuścił się kilku napadów rabunkowych z użyciem broni; W wieku 19 lat został skazany  za próbe wyłudzenia kilku haraczy. Santo jest socjopatą, oraz głęboko wierzącym człowiekiem, mimo tego nie jest jednak oderwany od rzeczywistości jaka wciąż panuje. W trudnych dla niego momentach, Santo ucieka się do alkoholu, przez co wyniszcza coraz bardziej siebie samego, do tego jest nałogowym palaczem, oraz bawidamkiem. Po swojej odsiadce, Santo znalazł się pod skrzydłem Thomas'a Galante'go - rodzinnego egzekutora.

 

Ben Guliano - Starszy Amerykanin o włoskim pochodzeniu. Zagorzały fanatyk aut, interesują go wszystkie marki, modele oraz generacje. Potrafi siedzieć nad autami od rana do wieczora. Miłość do aut przerodziła się w to, że Ben stał się zwykłym krętaczem, oszustem, złodziejem i jeżeli będzie chciał zdobyć jakieś auto którego nie ma zrobi wszystko by je mieć. Został przez ten fakt zauważony przez rodzinę Forelli i od kilkunastu lat pracuje dla nich wzbudzając życzliwe uczucia dla ich otoczenia. Prowadzi całkowicie legalny interes który nie tylko jest pralnią ale i również jego hobbym wyżej opisanym. Salon aut który prowadzi o nazwie Sunshinee Autos Car Showroom jest jednym z najbardziej znanych salonów  w Vice City. Plotki otaczające jego przedsiębiorczość  mówią o nielegalnym zdobywaniu aut do salonu. Mówi się, że wyjechał do Los Santos w poszukiwaniu nowych źródeł dostaw.

 

Lenny Galaota - Facet mający na karku okrągłe czterdzieści lat. Były enforcer rodziny forelli który z biegiem lat skończył na wózku inwalidzkim. Ludzie spoglądają na niego przez pryzmat osoby niepełnosprawnej, uważają go za osobę głupią która tak właściwie nie wie co się dzieje dookoła - są to tylko pozory. Myślisz, że wózek to tak na serio? Jąkanie się, jakieś pierdolone upośledzenie? Galaota jest cwanym, cynicznym skurwysynem który nie liczy się z nikim. Doświadczony, pozbawiony jakichkolwiek skrupułów wymagający choleryk ceniący sobie lojalność ponad wszystko. Wykorzystuje ludzi jak leci, oni nawet o tym nie wiedzą. Manipuluje wszystkimi, pociąga za sznurki ze swojego nieszczęsnego wózka. Znana persona w półświatku przestępczym która wyrobiła sobie szacunek wśród gangsterów przez swoje akcje - morderstwa, gwałty i porwania. Jest najgorszym z najgorszych, zwykły zbir i przestępca który kreuje się na.. Jak on to mówi: arystokrate który działa zgodnie z kodeksem etyki.

 

Ottavia Salova - postać występująca w Uniwersum LS-S. Ottavia jest żoną Matthewa, który również bierze czynny udział w półświatku przestępczym. Znana jest ze swojego specyficznego natomiast urokliwego wyglądu oraz z tego, ze lubi dobrze poimprezować. Mimo to kocha swojego mężczyznę na zabój. Nie stroni od różnej maści używek czy też alkoholu. Wychodzi z założenia, że człowiek musi mieć uzależnienia - wtedy jest lepszy, bo w każdym może coś rzucić.

 

 

Thomas Galante - fikcyjna postać występująca w Uniwersum LS-S biorąca udział w wątku rodziny Forelli. Amerykanin o włoskich korzeniach, do siódmego roku życia mieszkający na Sycylii w prowincji Agrigento. Kolejne kilkanaście lat zaraz po wyprowadzce z rodzinnej wyspy, zamieszkiwał w słonecznym Vice City. Tam też ukończył wszystkie szkoły z nienagannymi wynikami. Utalentowany bokser, wielokrotny reprezentant Stanów Zjednoczonych na międzynarodowych zawodach, mistrz olimpijski z 1992 roku w Barcelonie. Z rodziną Forelli związany od początków swojej kariery bokserskiej, swoją dawną sławe i sukcesy zawdzięcza Tonnemu Forelli, który nie bał się postawić wielkich pieniędzy na młodego wówczas Thomasa Galante. Dożywotnio zawieszony w karierze bokserskiej w 1995 roku za powiązania z rodziną Forelli, która stała za morderstwem Richarda Fatorriego - ówczesnego sędziego, który zdaniem ekspertów zbyt wcześnie przerwał pojedynek o pas mistrzowski, pozbawiając tym samym Thomasa tytułu mistrzowskiego. Tonny zlecił morderstwo sędziego nie mogąc znieść utraty sporej ilości pieniędzy. Z nieoficjalnych źródeł mówi się, że niedaleko miejsca zbrodni widziano Thomasa Galante, który mógł mieć związek ze sprawą. Gdy świetlana kariera runęła z impetem Thomas chwycił się ponownie wyciągniętej w jego kierunku ręki od Tonnego Forelli. Przez kilka lat działał pod skrzydłem rodzinnego egzekutora - Emiliana Gatusso, Thomas oficjalnie zajął jego miejsce, po śmierci ówczesnego hitmana, które zlecił sam Tonny, wykonawcą był zaś Thomas, dla którego było to pierwsze oficjalne morderstwo z polecenia rodziny. Obecnie; Thomas Galante wraz z resztą swoich współpracowników wyleciał do Los Santos z polecenia zarządu rodziny. Większość swojego czasu przesiaduje i piastuje opiekę w nowo otwartym Malibu Club na Santa Maria Beach.

 

artyku.png

fo1.png

 

“Pamiętasz, jak z kumplami zbieraliście każdy grosz i czekaliście na osiągnięcie odpowiedniego wieku, by wreszcie pojechać na wycieczkę do Vice City i wejść do tego słynnego klubu nocnego? Pamiętasz, jak żałowałeś, że jest tak daleko, a Ty nadal nie masz siana na porządny wózek? Nic straconego! Malibu Club otwiera się dla Ciebie w Los Santos. Teraz te wszystkie tancerki tańczące na rurze będziesz miał na wyciągnięcie ręki. A każda kobieta znajdzie ujście dla swoich najskrytszych fantazji - kto wie, czy tego wieczoru nie spotka tam napalonego strażaka lub policjanta? Wpadnij i Ty, daj się porwać zabawie. Porwać Cię może nie tylko dobra rozrywka ale i ciekawość. Pośród ludzi biorący aktywny udział w półświatku przestępczym rozeszły się słuchy, że w klubie stacjonuje pewna rodzina mafijna, nosząca nazwę The Forelli Crime Family. Rzekomo jej odłam od jakiegoś czasu poszerza wpływy w Los Santos, zaś sama organizacja poszukuje osób do czarnej roboty. Przedstawicieli można spotkać podczas przeróżnych imprez, natomiast starają się ukrywać ze swoimi intencjami.”

 

Malibu Club - charakterystyczny klub nocny wywodzący się z Vice City. Obecnie prezentujący swój urok również w Los Santos, zachowując przy tym identyczny klimat i wzorce. Jego zewnętrzny wygląd nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych lokali, natomiast wnętrze czy też sposób prowadzenia organizowania imprez jest kluczowym punktem dla którego przychodzą tu ludzie. Odbiega kreacją od dzisiejszych pożądań i gustów społeczeństwa; wielu wciąż zadaje sobie pytania p.t. “jak to się stało, że dalej to funkcjonuje?”. To właśnie Malibu, miejsce, które ma w sobie to coś. Kontrowersyjny wystrój, muzyka z lat 80-90’, specyficzni goście, podejrzana ochrona, tajemniczy kelner czy chociażby mężczyzna ubrany w garnitur, który ukradkiem przeszywa Cię zimnym spojrzeniem ze swojego biura. Ciary na plecach i dobra zabawa - to właśnie motto “alkoholowego” klubu. Parę miesięcy temu w ów okolicach pojawiło się parę nieznajomych nikomu twarzy. Większość osób nie przywiązywała ku temu uwagi, aczkolwiek ciekawska część postanowiła przyjrzeć się sprawie nieco bliżej. Na jaw wyszły nowe fakty mówiące o tym, że do Santos mogło przybyć kilku członków rodziny mafijnej wywodzącej się z Vice City. Wbrew pozorom mało kto w to wierzył, lecz nuta wątpliwości ciągnęła się za każdym kogo zainteresował ten temat. Mimo wszystko sam klub nie sprawiał podejrzeń a pokerowe twarze w dalszym ciągu mogły spokojnie wykonywać swoje zadanie. Nie masz o co się martwić, naprawdę. Kiedyś tylko poszła plotka, że mocno upity x koleś wymówił słowo “Forelli” podczas jednej z imprez a następnie wyleciał. Raz na dobre; podobno w okolicy firmy już go nie widać, ani nigdzie indziej.

 • Klub Malibu jest przykrywką dla The Forelli Crime Family, można tam spotkać przedstawicieli rodziny.
 • Malibu wzorowane jest na klubie Babylon z filmu “Człowiek z blizną”.
 • Wbrew pozorom właściciele nie przykładają uwagi do naćpanej publiczności. Każdy może wspomóc się używkami, lecz z umiarem.
 • Podczas dobrze przeprowadzonej rozmowy istnieje szansa, że barman sprzeda Ci niewielką działkę dobrego towaru.
 • Asortyment przykuwa uwagę osób lubiących alkohol, klub zaopatrzony jest w rzadziej spotykane trunki.
 • Chętni goście mogą zgłosić się do personelu firmy po klimatyczne kapelusze bądź hawajskie koszule, za darmo.
 • W odróżnieniu od swojego imiennika z Vice City, prezentuje nieco inne kawałki muzyczne. Najczęściej puszczanym utworem jest Hall & Oates - Out of Touch.

Opiekunowie: Lencu4maaxymlodysimbaspookyog
 

fo4.png

 

„Wyszedłeś z brzucha, rodzice się cieszą z tego faktu – w końcu czekali na Ciebie przez tyle miesięcy. Wiesz czym Cię zawiozą do domu? Jakimś autem być może to jest sedan… Elegant z 1982 roku. Pełna klasa. Wraz z Twoim urodzeniem trzeba zmienić auto, na bardziej rodzinne, może minivan albo jakiś kombi-suv? Nieważne. Od dzieciaka otaczają nas auta szybkie, wolne, pojemne i te rekreacyjne dosłownie przydają się do wszystkiego. Bez nich nasze życie stałoby się bardzo powolne i dotarcie z punktu A do punktu B nabrałoby dużych problemów. Ale nie musimy się tym przejmować, jestem z moim salonem dla Was Wszystkich. Wszystkie auta są nowe, robione nawet na zamówienie. Jesteś kimś ważnym? Ogarnę Ci auto opancerzone – żaden postrzał Cię nie dosięgnie. Będziesz czuł się nietykalny no ale właśnie do czasu… gdy nie wyjdziesz z auta które dla Ciebie zrobiłem! Miałem nie jednego specyficznego klienta. Z auta całkowicie nowych prosto z fabryki na żądanie klienta potrafiłem w środku z Burrito zrobić burdel, a z Merita auto którym jeździłby sam James Bond. Nie pytaj mnie skąd to mam, po prostu przyjdź pogadać o cenie wykonania, to wszystko. Zdążają się również piękne perełki, używane. Rodziny się nimi zachwycają, tanie, mały przebieg no i wiesz co? Tak na serio nie są to perełki, są to auta składane z 10 aut tej samej generacji i modelu. Najważniejszy jest efekt końcowy. Pochodzenie? Nie pytaj bo wypierdolę Cię z lokalu."

 

Sunshinee Autos Car Showroom – multi salon w którym można spotkać każdego rodzaju auta nowe jak i używane.  Jeden z największych salonów samochodowych w Vice City. Wszystko znajdziesz w jednym miejscu, co daje klientowi wiele rozwiązań oraz możliwości. Przygoda tej firmy ma początki w latach 80’ i jest owocem ciągłych zmian wymagań i preferencji klientów. Salon posiada bogate doświadczenie w sprzedaży detalicznej i flotowej. Doradcy profesjonalnie obsłużą każdego klienta czy to indywidualnego czy też małe, duże przedsiębiorstwa. Oferują również specjalnistyczny serwis orz blacharnię. W skład salonu znajdzie się najbardziej nowoczesny sprzęt, dzięki czemu zarówno diagnostyka, jak i naprawy są wykonywane sprawnie oraz skutecznie. Właścicielem salonu obecnie jest Ben Guliani – świetnie znana postać społeczności jako fanatyk aut.

 • Właścicielem lokalu jest człowiek odpowiedzialny za salon o tej samej nazwie w Vice City.
 • Plotki mówią, że salon aut to czysty sposób na zarobek zaś auta które w nim przebywają są nieznanego pochodzenia.
 • Stały klient dostaje duże zniżki na wykonywane przeróbki auta czy też samej naprawy. Dodatkowo w schowku można spotkać torebeczkę z czystą kokainą na znak współpracy.
 • Salon w Vice City nieraz odwiedzały jednostki Policji, niewiadome po co one tam były ale nigdy nie zabierały ze sobą kogoś.
 • W salonie w godzinach wieczornych można zauważyć światła wychodzące z okien zaś auta które tam jadą, wjeżdżają do podziemnego garażu.

Opiekunowie: Boncza

fo3_1.png

 

“Kto z nas nigdy nie popełnił nawet małego wykroczenia niech pierwszy rzuci kamieniem. Nawet już za młodych lat zdarzyło Ci się na pewno “pożyczyć” od mamy parę dolców na imprezę, prawda? Cóż ten świat bazuje na przestępstwach i sądach za nie już od samego początku. Dawniej strażnik przyprowadzał Cię przed sąd, a zależnie od humoru sędziego i tej popieprzonej ławy przysięgłych  zostałeś skazany albo na wstrzyknięcie trucizny, albo krzesło elektryczne. Dzisiaj te wyroki trochę złagodniały, ale potrafisz dostać trzy dożywocia, psia mać. W końcu ludzie poszli po rozum do głowy i postanowili postawić na przeciw Ciebie osobę, która Cię oskarża - wiesz to ten skurwysyn, który stara wszystkim na sali wmówić, że nawet złamana noga jakieś popierdolonej babci z osiedla to Twoja wina, a obok Ciebie zasiada ktoś taki jak właśnie JA! Obrońca, prawnik.. jebać. Nazywaj to sobie jak chcesz, a ja po prostu bronię Twoje dupsko przed wyruchaniem przez kolegów w stanowym, czaisz? Nie jestem typem adwokata, który będzie biernie przyglądał się temu jak wynoszą Cię skutego na nadgarstkach i kostkach w czerwonym uniformie. Od momentu kiedy przychodzisz do mnie Twoi wrogowie stają się też moimi - i zrobię co tylko mogę i użyje wszystkich moich wpływów byś jeszcze na tym całym bagnie zarobił. Jest jedna zasada… nic nie jest za darmo. Nie chodzi o pieniądze.. po prostu, mam parę spraw, który muszą się same rozwiązać rozumiesz?.....”

 

C. Gilroy & Co. – biuro prawnicze Catherine Gilroy, mieszczące się w jednym z budynków na bogatej dzielnicy Rodeo. Sam budynek z zewnątrz wygląda na bardzo elegancki. W środku można znaleźć małą kawiarnie, a idąc na piętro można dostrzec plakietkę na drzwiach: "C.GILROY & Co." gdzie w środku mieści się biuro adwokackie. Biuro jest po świeżym remoncie, a jego wnętrze przypomina lata osiemdziesiąte z racji zainteresowań pani adwokat.

 • Podobnież C.Gilroy jest biseksualna.
 • Według plotek kobieta jest istną erotomanką, to też może zapewnić ciekawe wrażenia we własnym biurze.
 • Kobieta jest powiązana z rodziną Forelli po tym jak z sukcesem obroniła Tony'iego Forelli przed zarzutami sądu w VC.
 • Wnętrze kancelarii wzorowane jest na pokoju Rosenberga z uniwersum 3D.
 • Kobietę często spotyka się w otoczeniu przestępców.
 • Najczęstszym miejscem do spotkań z kobietą jest klub Malibu gdzie spędza większość wolnego czasu.
 • Prawniczka posiada liczne tatuaże oraz akcesoria (czyt. kolczyki na sutkach oraz brzuchu), które ukrywa przed światem

Opiekunowie: Kuczer
 

fo2.png

 

"Chwila relaksu i ukojenia... to jest coś, czego wszyscy potrzebujemy. Odprężyć się, pooglądać jędrne tyłki i wypić któregoś z rzędu drinka - ale nie martwisz się o fundusz, bo wszystko sponsoruje rodzina Forelli. To właśnie oni zaprosili mnie na jacht, w celu obgadania pewnych spraw... ale to nie ważne. Potrafią docenić mądre i zaradne osoby, takie jak ja. A skoro mowa o tym, wracam dalej to stołu - nie na co dzień widzi się takie rzeczy."

Forelli's Yacht - jedno z ulubionych miejsc wypoczynkowych rodziny Forelli. Zacumowany na plaży East Los Santos, w Uniwersum LS-S. Obecnie zarządzany przez pewne grono przedstawicieli z Vice City. Przemieszczając się w okolicy jachtu możesz usłyszeć muzykę z lat 80'; zauważyć opalające się i tańczące kobiety w bikini, eleganckich mężczyzn z broniami oraz często podjeżdżające na parking eleganckie samochody.

 • W klubie Malibu za szybą można dostrzec miniaturowy model jachtu. 
 • O każdej porze dnia i nocy strzeże go sztab uzbrojonych mężczyzn.
 • Jednostka pływająca w przeszłości należąca do Juana Corteza.
 • Na pokładzie organizowane są imprezy, w których uczestniczą ważne persony.
 • Spot rodziny TFCF, która z przyjemnością zleci niejedną misję przestępcom.

Opiekunowie: KejmenYoungGczarnajrcn
 

RnhBIGk.jpg

 

Będą wybuchy, będą gorące i seksowne kobiety, będzie zamieszanie, będą morderstwa a co najważniejsze - będzie się działo. Wszystko opiewane słonecznym i urokliwym klimatem Vice City. Przedstawiamy organizację fabularną The Forelli Crime Family, która po raz pierwszy w Uniwersum LS-S pojawiła się rok temu. Epizod ma charakter "zleceniodawców" - czyli głównym założeniem są misje/zlecenia, dawane przez przedstawicieli (wysłanników) rodziny. Nie spotkacie ich na co dzień, toteż dodaje to uroku. Wedle moich założeń - "event" zostanie wdrożony na skalę całego serwisu (również dla cywili), natomiast priorytetem są organizacje/persony z półświatka przestępczego. Imprezy w Malibu Club w stylu lat 70-90, przyjęcia organizowane na pokładzie jachtu, ciekawe sytuacje w kancelarii adwokackiej czy chociażby możliwość bliskiego kontaktu z mnóstwem eleganckich pojazdów w salonie samochodowym, również z VC - to tylko część wszystkiego z czym będziecie mogli się spotkać. Nie byłbym w stanie zrealizować tego wszystkiego sam, bez specjalistycznego grona - toteż odpowiedzialnymi osobami za ów projekt są gracze wypisani wyżej przy spotach. To właśnie oni stanęli na wysokości zadania i postanowili kreować dla Was rozgrywkę na najwyższym poziomie. W tym przypadku idealnie sprawdzi się powiedzenie... "Od graczy, dla graczy".

 

Wejdź tutaj!

 

[header]Back to Liberty City[/header]

 

Bez_tytuu.png

 

Liberty City jest bliskim odwzorowaniem Nowego Yorku. Jest jednym z najbardziej zamieszkałych miast, szacuje się, ze w 2001 roku zostało zasiedlone przez 4 miliony obywateli. Mottem miasta jest "The worst place in America". Nie bez powodu, miano te zostało również przybrane ze względu na rosnący wskaźnik działalności przestępczej. Podobnie jak w Vice City, pewne zakątki miasta zostały wykreowane przez rodziny mafijne/gangi, które czynnie uczestniczą w życiu społeczeństwa do dzisiaj. Saint Mark's jest jedną z dzielnic położonych w centralnym Portland w Liberty City. Mocno kontrolowana przez interesy x rodziny; dobrze znanej miejscowemu departamentowi policji. Nie od dzisiaj wiadomo, że między nimi a rodziną Forellich wisi w powietrzu nieprzyjemny zapach grozy. Od pewnego czasu toczą ze sobą nieoficjalną wojnę, która rozprzestrzenia się na wielu ciekawych platformach. Pogłoski mówią, że niebawem manewry dotrą i do San Andreas, Los Santos.


Uniwersum LS-S serwuje kolejny smaczek, tym razem o tle fabularnym Liberty City. To mała zapowiedź tego, co za jakiś czas powstanie - natomiast na ten moment sugerowałbym skupić się na The Forelli Crime Family. Jeśli domyślacie się o jaką organizacje przestępczą chodzi, zdradzę tylko, że niebawem zacznie pojawiać się epizodycznie jako wróg rodziny ze słonecznego Miami. Później natomiast, będzie kolejnym kluczowym epizodem na skalę całego serwisu.Autorem pomysłu i Uniwersum LS-S jest Kejmen.

 

[header]Napisy 3D[/header]

Skupiając się w tym artykule głównie na #UNIWERSUM_LSS postanowiliśmy również umiejscowić w wielu punktach na mapie różnego typu informacje tekstowe odnoszące się do naszego serwerowego uniwersum. Z czasem oczywiście pula tekstów zawartych na serwerze będą zmieniały się na bieżąco oraz będą dodawane również nowe.

 

OUm7tlC.png

 

TNalUCB.png

 

[header]Następna paczka nowych skinów w grze[/header]

 

 

 

XBjMuX2.pngX6Ko06u.png9d05yFQ.pngwHxarOX.pnge83Rhjq.pngBks5QQP.png

kVGdTej.pngTLwAAyg.pngupjFDCI.pngOOOu4aW.png4a5xu8E.pngtiUkaVs.pngbV3MrlM.pngAUe1pUD.pngtTkRdmE.png

k76leL7.png6Lrwif9.png4efpok5.png6CJ60pT.png7FIOSc1.png


bluur, 04 luty 2019 - 11:38
Informujemy, że nowe IP serwera to:
samp.ls-stories.pl lub gra.ls-stories.pl#2

Napisano 03 luty 2019 - 16:48

bluur
bluur

  It happnd in Flatbush

 • Główny Administrator
 • 1797 postów
Pierwszy!!

#3

Napisano 03 luty 2019 - 16:49

Monroe
Monroe
 • Gracz
 • 68 postów

kocham#4

Napisano 03 luty 2019 - 16:49

Russian
Russian
 • Gracz
 • 208 postów

Piknie#5

Napisano 03 luty 2019 - 16:50

CFV
CFV

 • Zbanowany
 • 295 postów

fajne, HUH?#6

Napisano 03 luty 2019 - 16:50

ZiomeczeQ
ZiomeczeQ

  nothing will be the same now..

 • Gracz
 • 105 postów

Niezła sprawa!#7

Napisano 03 luty 2019 - 16:51

Kuczer
Kuczer
 • Gracz
 • 362 postów
Zapraszam do pani adwokat ❤️

#8

Napisano 03 luty 2019 - 16:51

Cherry
Cherry
 • Gracz
 • 34 postów

:hearteyes:#9

Napisano 03 luty 2019 - 16:51

KaVVaski
KaVVaski

  JJ

 • Gracz
 • 679 postów

Kiedy skiny dla medyków?#10

Napisano 03 luty 2019 - 16:53

NEQO
NEQO

  pierwszy peklujący

 • Gracz
 • 1749 postów
Fajne

#11

Napisano 03 luty 2019 - 16:53

BloeQ
BloeQ

  ''Nie łam się! Będzie dobrze.''

 • Gracz
 • 684 postów

:hearteyes:#12

Napisano 03 luty 2019 - 16:54

Castle
Castle

  Wybrałem lepszą drogę.

 • Gracz
 • 828 postów

Pięknie jak zawsze  :hearteyes:#13

Napisano 03 luty 2019 - 16:54

Kiemon
Kiemon

  Panta Rhei

 • Gracz
 • 313 postów

Love
Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.