Skocz do zawartości



199 online   IP: samp.ls-stories.pl





 • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
 • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
 • 2. Zainstaluj pobrany instalator
 • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
 • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj





Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#38 - Poznajcie nowe Los Santos! | Aktualizacja gry: ls-stories 3.3.2


 • Zamknięty Temat jest zamknięty

#1

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:00

Burmistrz Los Santos
Burmistrz Los Santos

  ls-stories.pl

 • Burmistrz
 • 105 postów

*
Popularny

Poznajcie nowe Los Santos!

 

ckeq5SG.png

 

 

Każdy z nas zna starą poczciwą mapę Los Santos, na której toczymy rozgrywkę od bardzo długiego czasu. Postanowiliśmy wyjść z inicjatywą, dzięki której odświeżymy wygląd miasta w niestandardowy sposób. Użyliśmy do tego w większości customowych obiektów, które w pełni pomogą ukazać nam w klimatyczny oraz nietuzinkowy sposób wygląd miasta. System wczytywania oraz odświeżania obiektów na projekcie został w pełni zmodernizowany, dzięki czemu nawet na słabszym sprzęcie nie powinny one sprawiać żadnych problemów w postaci spadków FPS. Jeśli cała zmiana Wam się spodoba oczywiście zadbamy o kolejne nowości względem tej sekcji. Dla fanatyków obiektów doczepianych dołączyliśmy również na próbę parę tego typu przedmiotów, które będziecie mogli użyć do upiększenia wyglądu waszych postaci. Naszym celem jest stworzenie wielu miejsc rozgrywki, dzięki czemu kreowanie postaci będzie mogło być jeszcze ciekawsze. Jeśli twoja postać ma ochotę zabrać na randkę wybrankę do Vice City lub Liberty City; tak... Ma szansę ją tam zabrać i spędzić miło czas w niestandardowym otoczeniu.

 

Wszystko co zostało przedstawione na zdjęciach zostanie automatycznie pobrane przy wejściu na serwer. Nie wymagamy pobierania żadnych dodatkowych modyfikacji.

 

[header]Nowe customowe przedmioty doczepiane[/header]

 

Tym razem postanowiliśmy postawić na jeszcze większą ilość detali. Oprócz nowych skinów będziecie mogli zadbać o unikalny wygląd waszych postaci dzięki nowym obiektom doczepialnym! Wasza postać od teraz będzie mogła śmiało zaopatrzyć się w nową fryzurę dla swojej postaci, zakupić nowe okulary na słoneczne dni, czy też pomyśleć o kupieniu kolejnej torebki do szafy swojej ukochanej! Jednak to nie wszystko! Postanowiliśmy zadbać również o fanatyków elektroniki, wprowadzając nowe laptopy, tablety, telefony i inne wspaniałe sprzęty! Przykładowe zdjęcia, przedmiotów przedstawiamy poniżej. W grze znajdziecie ich o wiele więcej, które są użytkowe dla cywilów jak i oddzielne przedmioty dla służb porządkowych czy przestępczych lub branży rozrywkowej. Wraz z czasem będą dodawane nowe przedmioty dla każdej sekcji rozgrywki! Sprawdź to!

 

 

0v94QHd.pngnzkkTtA.pngJV56uJc.pngPmGRjoh.pngV3DdELZ.png5ugnzRe.pngT8hRdEn.pngrUPyHa3.pngIne0AwR.pngcQsPeJm.pngws6HEJs.png1zcQbUO.png2cCNSr2.pngh3uoQ14.pngOEhX2DN.pngo18eyHj.pngTAiKZab.pngaoMQ24X.pngiRGri66.pngPUXQy7Y.pngOxXXg88.pngu3Vf400.pngXQDbvTN.pngeq7CrQj.pngp3heGAZ.png6yuMpFU.pngf8TQcP8.pngI1cavyW.pngHmGQnpR.pngTkyj5c3.pnggspG0w4.pngCYDE4hV.pngVS8oYcn.pngEDB1CcX.pngZSbZx3B.pngZOSfKjH.pngMT8LYVV.pngqfz8P8h.pngRcV9Qys.png3EV8mFT.pnge2d0M64.png8f0mR1X.pngyBrPjcr.pnglypfwyR.pngdqczvWH.pngWHsL4Yp.pngkensbxA.pngl35mRhZ.pngtlgMfjU.png2iHho7M.png8jFdXn4.pngWobYW7M.pngnORsmvp.pngyz3L7vc.pngWdLK080.pngvassNQm.pngnuYpwHa.pngueGcVL4.pngz4Ih4Kh.pngDmUwK3D.pngVk0oHN7.pngaNueSoy.pngrd1plYw.pngptMI934.pngZgUuTjZ.pngwE2j6Ih.png2wQlP8h.pngSscBz4P.pngiOsW5Bd.pngnSH36zL.png

 

Wgraliśmy dla Was ponad 100 doczepianych obiektów, które znajdziecie w sieci sklepów Binco!

 

[header]Własny biznes z interiorem w world 0[/header]

 

Ct9msD0.png

 

Chcielibyśmy wprowadzić powolnymi krokami interiory, które będą bazowały na worldzie zerowym. W związku z tym każdy gracz, który będzie przejeżdżał ulicą czy przechadzał się spacerkiem będzie mógł zauważyć wszystkie postacie wewnątrz lokalu. Jest to świetne rozwiązanie, które może być przyszłością trybu Role Play i jesteśmy temu przychylni. Budynek zostaje wystawiony na licytację od dość niskiej kwoty, a po wygraniu jej nowy właściciel otrzymuje budynek oraz panel na własność. Sam budynek umiejscowiony jest obok tzw. Alhambry, dzięki czemu jest również świetną lokalizacją. 

 

FCVVwQq.png

 

KLIKNIJ ABY ZALICYTOWAĆ

 

[header]Liberty City[/header]

 

3D5QXPc.png

 

W związku z tym, że udoskonaliliśmy całościowo system obiektów umożliwiamy Wam również dostęp do miasta znanego nam z trzeciej części GTA, które nazywa się Liberty City!

 

Liberty City jest dość bliskim odwzorowaniem Nowego Jorku, zawiera także elementy innych miast - Los Angeles, Chicago czy Detroit. W 2001 roku, miasto zamieszkiwało 4 miliony osób. Miastem partnerskim Liberty City jest Bejrut (co może być żartem ze strony producenta gry; w Bejrucie często dochodzi do zamachów itp.). Mottem miasta jest "The worst place in America" (ang. najgorsze miejsce w Ameryce). Miasto jest podzielone na trzy główne części, dzielące się na 25 dzielnic. Są to Portland, Wyspa Staunton oraz Shoreside Vale.

 

 

[header]Powrót Vice City[/header]

 

SlVAp23.png

 

Ostatnio Vice City zostało zapauzowane z pewnych wzgledów i musiały zajść poprawki. Uznaliśmy, iż jest to moment aby wprowadzić tą część do uniwersum LSS na stałe. W związku z tym przejazd staje się aktywny, a całe miasto może zostać wykorzystane do płynnej rozgrywki.

 

Vice City wzorowane jest na Miami. Składa się z dwóch dużych wysp, Vice City Beach oraz Vice City Mainland, wzorowanych odpowiednio na Miami Beach i głównej części Miami. Oprócz owych dwóch wysp, w mieście znajduje się sześć mniejszych wysp - Wyspa Starfish, Wyspa Prawn, Leaf Links (trzy wyspy) oraz dość duża wyspa wchodząca w skład Washington Beach. Dwie główne części miasta są rozdzielone otwartym zbiornikiem wodnym Ocean Bay, wzorowanym na Biscayne Bay.

 

Do Liberty City oraz Vice City można dostać się poprzez:
 

Los Santos Airport: piechota

Los Santos Docks: pojazdem

 

[header]Nowy wygląd Los Santos[/header]

 

F8v6YXs.png

 

2NswkqC.png

 

0kFzipz.png

 

Qhamwb7.png

 

mS9Bend.png

 

xQgwx3t.png

 

ry0qhgt.png

 

ShlRDW1.png

 

GEkz7bR.png

 

6GeA0K9.png

 

x2HF5Gi.png

 

fttLmkw.png

 

PNJC8f0.png

 

XTAsOoJ.png

 

pdvrZpV.jpg

 

ny2LpaM.png

 

kzE2k0S.png

 

zCNYJDt.png

 

MHYBdm6.png

 

jPsyvQu.png

 

5k7jJLB.png

 

LKYhSYb.png

 

KintW6I.png

 

pfGa7iV.png

 

KyU8ofA.png

 

RtbZbFY.png

 

lWD0EbG.png

 

81zW2bK.png

 

cyvJiWv.jpg

 

knMKCI0.png

 

yIrfD5F.png

 

zCjP2sE.jpg

 

8gNWHPs.png

 

FAmoB1l.png

 

xgjNpa9.png

 

iPfNSqS.jpg

 

Nhsyfcb.png

 

 

 

0pWwMlt.png

 

JkWzWZD.png

 

iclFZ1A.jpg

 

yJzTE5n.png

 

[header]South Los Santos High School Library #UNIWERSUM_LSS[/header]

 

ml8Av1k.png

 

bTubLuL.png

 

South Santos High School Library to szkolna biblioteka mieszcząca się w sąsiednich drzwiach od szkoły, która mieści się w południowej części miasta Los Santos na dzielnicy Little Mexico. Jest to placówka uczęszczana głównie przez młodzież zamieszkałą w biedniejszej części miasta. Poziom nauczania stoi na niskim poziomie, a nauczyciele narzekają na pensje oraz choroby depresyjne ze względu na problematyczne osoby uczęszczające na zajęcia. Szkoła jest owiana złą sławą ze względu na aferę dotyczącą handlu narkotykami oraz głośnego morderstwa jednego z uczniów na tle rasowym, które odbyło się w szatni damskiej przy hali sportowej.

 

hRy8JhA.png


bluur, 29 styczeń 2019 - 00:29
Przy najnowszej aktualizacji do zaktualizowania jest ok. 50MB, które możecie pobrać bezpośrednio w grze w oknie pobierania. (od 4:00 rano)
Udostępniamy jak zawsze alternatywne pobranie plików z najnowszej aktualizacji, jeśli ktoś nie chce przechodzić przez okno pobierania w grze lub pobierać Vice City/Liberty City, można skorzystać z tej drogi.

http://ls-stories.pl...-stories.pl.zip

> Pobierz plik powyżej a następnie przenieś rozpakowany folder o nazwie 51.38.157.4.7777 do Moje Dokumenty > GTA San Andeas User Files > SAMP > cache. Zamień pliki jeśli już je posiadasz.

(Cała paczka alternatywna ma rozmiar 250MB. Po rozpakowaniu 550MB, zawiera także pliki Vice City oraz Liberty City)



#2

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:01

czarna
czarna

 • Gracz
 • 283 postów

<3



#3

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:02

Monroe
Monroe
 • Gracz
 • 68 postów

kocham



#4

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:03

Koczan
Koczan

  G I O R G I O _ U L A N I

 • Gracz
 • 927 postów

Nie pierwszy bo lepszy.



#5

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:03

Exploder
Exploder

  Wyklęty

 • Gracz
 • 327 postów

Cudo



#6

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:04

agamythe187
agamythe187
 • Gracz
 • 301 postów

zkoAK DSATWOPGLDHYF}|

 

w9orsihjnfeo9inioujjjjjjjjb]\xihnfcohkpgfcuj

ZHAEGVJA

 

 

ZAJEBVISTE!!!!!!!!!!!!!!!!



#7

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:04

KaVVaski
KaVVaski

  JJ

 • Gracz
 • 679 postów

Lubię.



#8

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:05

Cerber
Cerber

  liczy się że nie jest źle i rodzina zdrowa

 • Gracz
 • 116 postów
Z tym autobusem na środku Idlewood to przesada ale reszta kooooozak.

#9

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:07

bluur
bluur

  It happnd in Flatbush

 • Główny Administrator
 • 1808 postów

Fajne



#10

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:07

Vaza Vaza
Vaza Vaza

  Kierownik Osiedla

 • Gracz
 • 371 postów

Lubie was ziomy.



#11

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:08

TibijskiPaladyn
TibijskiPaladyn

  Alfa i Omega

 • Gracz
 • 261 postów

cudo  :hearteyes:  :hearteyes:  :hearteyes:



#12

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:08

superanckiKamil
superanckiKamil
 • Gracz
 • 513 postów

ny2LpaM.png

 

bede mial gdzie chadzać z moimi azjatyckimi ziomami



#13

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:09

Shelby67
Shelby67

  White Trash

 • Gracz
 • 151 postów

O ja pierdole, Vice City i fryzury dla długowłostych. Zajebista aktualizacja.








Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.