Skocz do zawartości

77 online

• 0. Jeśli masz już SAMP 0.3.7, odinstaluj aktualną wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator klikając na ikonę po lewej stronie
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Witaj na forum ls-stories! Aby zacząć grę musisz założyć konto TUTAJ
a następnie stworzyć własną postać do gry w profilu!
Do gry wejdziesz wpisując IP: samp.ls-stories.pl. Do dzieła!

[TELEDYSK][ST] - shawty666 - everything and /fuckin/ nothing

• Zamknięty Temat jest zamknięty

Napisano 07 styczeń 2019 - 19:18

hellcall666shvey
hellcall666shvey

涙殺薔薇 shitpunk

• Gracz
  • 212 postów

db09iH4.png

** Na oficjalnym kanale wytwórni Stoned Town pojawił się najnowszy teledysk artysty 666shawty, nagrany on został w wysokiej jakości a wykonanie to zlepek pomysłów owego muzyka. **

** Sam materiał jest bardzo kontrowersyjny, Keene atakuje w nim rząd trzymający obecnie władze nad Los Santos oraz LSPD, mocno atakuje obie frakcje zarzucając im same kłamstwa, tym samym zwraca się do słuchacza z pretensjami wierzenia w słowa polityków. **

** Samo wykonanie od strony muzycznej jest bardzo ciekawe, przez to że muzyk leci w różnych kawałkach na różnych stylach co nie jest oczywiście łatwą rzeczą, ukazując tym wszystkim swój kunszt muzyczny trenowany przez długi, długi czas. **

** Everything and /fucking/ nothing zostało wcześniej rozpromowane przez San News. **

QNNcNXT.png

((oglądajcie na 1080p i trybie kinowym, pomieszałem ustawienia w programie do nagrywania i niestety jakość nie jest taka jak powinna, mimo to starałem się wyciągnąć z teledysku to co mogłem.))

** Razem z nowym projektem do sieci wleciał tygodniowy drop związany z owym teledyskiem. **

https://stonedtownclth

Użytkownik hellcall666shvey edytował ten post 07 styczeń 2019 - 23:21

Napisano 07 styczeń 2019 - 19:24

bluur
bluur
  • Administrator
  • 1458 postów

(( Ogromne propsy za brockhampton  :hearteyes:  ))

Napisano 07 styczeń 2019 - 19:25

shay
shay

• Forum Manager
  • 492 postów

** Alison dostając powiadomienie o nowej nutce jej ulubionego muzyka natychmiastowo w nie kliknęła. Przez następne godziny słuchała tylko owej nuty, zostawiając przy okazji like. **

Napisano 07 styczeń 2019 - 19:33

Samara
Samara

hella hoes

• Gracz
  • 455 postów

** Denisse natrafiła na teledysk Shawty'ego, obejrzała go parę razy, następnie zostawiła pod nim łapkę w górę i pozytywny komenatrz, na koniec wyjęła telefon z kieszeni i wysłała do niego sms'a. **

Napisano 07 styczeń 2019 - 22:49

Madness
Madness

Old Stager Groves <3

• Gracz
  • 173 postów

**Vanner przeglądając nowe produkcje na necie natknął się na powyższy materiał, po czym nałożył na swoje uszy słuchawki i przesłuchał od początku do końca utwór, tym samym dobrze się w niego wczuwając**

A'ight bracie dobrze składa ten młodziak, aż mi humor poprawił. 

**Zostawił Like'a pod filmikiem, tym samym scrollując dalej**

Napisano 09 styczeń 2019 - 19:23

QQQ
QQQ

thepimp

• Gracz
  • 101 postów

** FLMMPIMP komentuje i udostępnia. **

Pokaż mi innego typa, który jeszcze pływa tak.. 

W Santos.

Ktokolwiek?

Nie sądzę.

STONED TO FRONT.

Napisano 11 styczeń 2019 - 12:03

NEQO
NEQO

pierwszy peklujący

• Gracz
  • 1282 postów
** Adolfik obczaił teledysk oraz przesluchal nutki, po tym dał lajka. **

Napisano 12 styczeń 2019 - 06:02

Castle
Castle

Wybrałem lepszą drogę.

• Moderator
  • 738 postów

** Maritza po zamówieniu nowych ciuchów z kolekcji Aggie Coppola pod szyldem Gnocchi, zaczęła przygotowywać śniadanie, a w międzyczasie słuchać muzyki, sprawdzając z ciekawości kawałek shawtyego, z którym współpracowała jakiś czas temu. Zostawiła jak zawsze łapkę w górę, gratulując mu w wiadomości. **

Napisano 14 styczeń 2019 - 06:22

Castle
Castle

Wybrałem lepszą drogę.

• Moderator
  • 738 postów

** Artysta, wrzucając owy kawałek, który jest w dużo lepszym wykonaniu niż wcześniejsze, z automatu zyskał nowych zainteresowanych, nie tylko pozytywnych, bo także hejterów, zostawiających różne komentarze tj. ćpasz sam, bo rozprułeś się na swoich, zabij się ćpunie. Jednak mimo wszystko wyświetlenia rosną, a to wpływa na zarobek, wynoszący tym razem aż $ 5261. **

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 graczy, 2 gości, 0 ukrytych