Skocz do zawartości

76 online

• 0. Jeśli masz już SAMP 0.3.7, odinstaluj aktualną wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator klikając na ikonę po lewej stronie
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Witaj na forum ls-stories! Aby zacząć grę musisz założyć konto TUTAJ
a następnie stworzyć własną postać do gry w profilu!
Do gry wejdziesz wpisując IP: samp.ls-stories.pl. Do dzieła!

Kenneth Jones Jr. || Piru M.O.B

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Napisano 06 styczeń 2019 - 00:21

Kuczer
Kuczer
  • Gracz
  • 266 postów
  • Informacje o postaci:

Kenneth Jones Junior - urodzony 12.06.1984 r. w Szpitalu Wszystkich Świętych w Los Santos. Wychowywany jedynie przez matkę. Informacji na temat ojca nigdy nie udało się ustalić. Młody czarnoskóry wychowywał się na jednej z gorszej dzielnic South Central, a dokładnie na dystrykcie Watts. Młodość bohatera nie różniła się niczym szczególnym od pozostałych mieszkańców wschodniego Los Santos. Odgłosy strzałów były jak poranny budzik, a prażące słońce budziło pragnienie. Tak jak mówią teksty wielu utworów: 'To tylko kolejny dzień w Los Santos". Jak każdy z okolicy Jones w pewnym okresie swoje życia dołączył do aktualnie przewodniczącego tam setu gangu Piru, a mianowicie "WATTS PIRU MOB". Ze względu na swoje pokaźne gabaryty został okrzyknięty jako "KINGPIN". Członkostwo w gangu w latach dziewięćdziesiątych oznaczało bycie lojalnym wobec swoich ulicznych braci, wobec barwy i wobec sprawy, za którą się walczy. Pomimo upływu lat i ewolucji przestępczości na ulicach Los Santos członkowie "WATTS PIRU MOB" nadal są wierni swoim ideałom. Przez wiele tych lat "KINGPIN" piął się po szczeblach przestępczej hierarchii, piastując w końcu rangę "kapitana" zajął się dystrybucją broni krótkiej i narkotyków, a wszystko to pod czujnym okiem swoich O.G's. Towar był niewiadomego pochodzenia - część broni pochodziła z napadów lub morderstw członków innych gangów, a druga połowa od nieznanego producenta, który po prostu zostawiał paczki wypełnione niezłym arsenałem we wskazanym przez siebie miejscu. Przez ponad dekadę Jones zajmował się tym brudnym interesem, aż do feralnej wpadki z udziałem FBI (Federal Bureau of Investigation) gdzie po aresztowaniu i procesie umocnił się wyrok 3,5 roku pozbawienia wolności za posiadanie niezarejestrowanej broni palnej. W czasie odsiadki "KINGPIN" według pogłosek należał do więziennego odłamu Bloods, które stanowiło 1/4 według liczebności więźniów. Po wyjściu na wolność, pełen nienawiści, agresji i determinacji - postanawia odnowić swój biznes i ponownie sięgnąć po władzę w mieście
.

HnhR2DX.png

** Grafika wyżej przedstawia członków WATTS PIRU MOB przed aresztowaniem "KINGPINA" **

• Zarys rozgrywki:

Cześć. Postanowiłem zaktualizować troszkę temat by bardziej szczegółowo podkreślić kilka kwestii. Pierwsza jest taka, że bardzo dużo osób wychodzi do mnie z propozycjami współpracy - bardzo się cieszę, że odebraliście mnie w tak ciepły sposób, ale nie tędy droga. Po to zostało stworzone "Uniwersum" by załatwiać wszystko przez komunikator. Stworzyłem od zera dla was postać - możecie mnie spotykać często w grze. Podbijcie - narzućcie fajny temat i sensowną rozgrywkę, a na pewno się dogadamy i ugramy kawał dobrej gry. Jak możecie stwierdzić po notce In Character, która jest wyżej Kenneth od paru tygodni dopiero cieszy się smakiem wolności. Nie wie kto i dlaczego teraz pociąga za sznurki w South Central dlatego często przesiaduję w miejscach z dużym ruchem graczy, ale jeżeli chcecie już coś pograć to sami musicie mnie znaleźć, albo być na tyle oryginalni i ciekawi bym sam zwrócił na was uwagę. Chcę też napomnieć graczy, którzy grają postacie cywilne - nie podbijajcie do mnie nawet w czasie gry IC i nie gadajcie, że chcecie kupić broń lub coś innego - nie tędy droga. To epizod stworzony dla pewnych grup na projekcie i tylko z nimi wchodzę w głębsze interakcje. Do tej pory też grałem codziennie by zachęcić was do współpracy - dzięki głosom w pewnym środowisku doszedłem do wniosku, że nie dlatego nazywamy Kennetha postacią epizodyczną by przejawiał się w grze codziennie. Najczęściej zobaczycie mnie w weekendy i początki tygodnia - tyle mogę wam obiecać. Zmieniłem też delikatnie zarys postaci i jej planów na przyszłość. Zapowiadałem wam, że nie skończy się to na jednym wątku - mam zamiar poprowadzić tą postać od punktu A do punktu B. Przygotowałem dla was wiele ciekawych rzeczy, ale nie będę ich teraz przedstawiać bo to wszystko straciłoby swój urok. Kiedy skończymy jeden wątek to rozpocznie się następny i zostaniecie o tym tutaj poinformowani, a każdy wątek będzie nosić swój osobny tytuł oraz notkę wprowadzającą. Moja postać od dziś zajmuję się zbieraniem wpływów i tworzeniem gruntu pod przyszłe interesy - nic więcej. Pomyślicie sobie teraz co za sens ma taka postać, z którą nic nie można zrobić, ani nie ma z niej żadnego pożytku dla waszej organizacji? Otóż tutaj jest pies pogrzebany. To wy musicie nawiązać kontakt ze mną. Wasza sprawa czy to będą złe negocjacje czy takie, które będą rokować w przyszłości. Gramy od zera do bohatera można powiedzieć. Osoby, które wejdą ze mną w interakcję na pewno nie wyjdą niezadowoleni. W niedalekiej przyszłości zobaczycie i będziecie pluć sobie w brodę, że zagraliście ze mną tak, a nie inaczej. Chcę też nadmienić, że mimo wszystko, że jest to postać epizodyczna czy też jakakolwiek inna to nie będziemy już tak neutralni jak wcześniej - ktoś poprzez grę IC zrobił nam coś niemiłego? Odpłacimy się tym samym. W taki sposób, którego się nawet nie spodziewacie. Nie chcemy kolejnych akcji, że jesteśmy traktowani jak ćpuny z dzielnicy obok - po to to dla was tworzymy byście mieli odskocznie od stania na dzielnicy i strzelanin. Ząb za ząb, oko za oko. Reasumując wszystko to zapraszam was do wspólnej gry. Na pewno ja i całe uniwersum was nie zawiedziemy. Czekajcie na kolejne wiadomości!

! Każda forma agresji z waszej strony będzie nieść za sobą konsekwencje - podczas otwartych konfliktów na linii epizod -- organizacja przestępcza BW = CK - dość mamy tego, że szukacie tylko sposobu by napaść na nasze postacie i zabrać z nich itemy.

Użytkownik Kuczer edytował ten post 12 styczeń 2019 - 11:16

Napisano 06 styczeń 2019 - 00:40

Kejmen
Kejmen

Wyrywacz chwastów

• Community Manager
  • 1156 postów

Masz moje błogosławieństwo. 

Napisano 06 styczeń 2019 - 11:23

PROponujek
PROponujek

MOB

• Gracz
  • 91 postów
Chyba Wiiliam znajdzie kolegę!:)

Napisano 06 styczeń 2019 - 23:44

Kuczer
Kuczer
  • Gracz
  • 266 postów
  • Info: Przemieniamy nazwę postaci z Kevin na Kenneth ze względów technicznych.

Napisano 08 styczeń 2019 - 23:06

Kuczer
Kuczer
  • Gracz
  • 266 postów

Troszkę zaktualizowałem temat.

Napisano 10 styczeń 2019 - 01:19

Koczan
Koczan

meme overwhelmed

• Gracz
  • 640 postów

Ciekawa postać, podbiłem myśląc że to jakiś cwaniaczek z Red Park a potem mi koleżka mówi że to epizod.

Polecam.

Napisano 10 styczeń 2019 - 19:13

TibijskiPaladyn
TibijskiPaladyn
  • Gracz
  • 29 postów

Fajne

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:13

Kuczer
Kuczer
  • Gracz
  • 266 postów

gBP0ORy.png

Chapter II: "Back to the Swamp".

** KINGPIN jest już rozpoznawalny wśród grup półświatka przestępczego, a jego wpływy rozciągają się niczym macki ośmiornicy z każdym dniem stając się co raz bardziej szanowanym graczem ** Kenneth od kiedy wyszedł na wolność ponownie wpadł w objęcia gangsterki. Jest tak jak mówili jego starci bracia z ulicy - wchodząc w to już nigdy z tego nie wychodzisz. Każdy z gangsterów interpretuje to na swój sposób, ale Kenneth był inny. On uważał, że w tym wszystkim chodzi o barwę i o szacunek dla niej. O lojalność i o braterstwo. Nic bardziej mylnego. Te stare wygi, które wciągały go w to bagno ostrzegały go, że to droga, na której końcu jest przepaść bez dna. Oni otworzyli drzwi i wprowadzili go nie do gangu Piru - oni wprowadzili go do gangsterki, od której już nigdy nie ucieknie. Dopiero po dwudziestu latach to zrozumiał. Od dwóch tygodni Kingpin i jego zaufany towarzysz Two-Face starali się odnowić swoje pozycje w mieście. Dzięki starym układom udało się podłapać kontakt z jednym ciekawym mężczyzną, który zza kurtyny zaczął nakręcać przyszłe interesy Kingpina i jego grupy. Dwójka gangsterów z dystryktu Watts zaczęła być ponownie rozpoznawalna wśród ulic South Central, a według niepewnych źródeł ponownie zaczęli handel mocnym towarem i ostrą amunicją. Jedni mówią, że Kingpin to straszny gość, do którego lepiej się nie zbliżać bo potrafi odstrzelić jajca za nawet krzywe spojrzenie.. inni za to mówią, że z Kingpinem można normalnie pogadać i ubić dobry interes, oraz że często przesiaduje w barze na Idlewood gdzie popijając zimne drinki spogląda na rozwój wydarzeń.. kto z nich mówi prawdę? Nie wiem sam.. ale ty możesz się o tym przekonać..

Przechodzimy do wątku drugiego tego epizodu. Po dokonaniu szczegółowej inspekcji półświatka zaczęliśmy grę na poważnie. Od dziś możecie u naszych postaci kupić co wam potrzeba. Broń, narkotyki - a nawet informacje o innych grupach, ale to wszystko kosztuje. Nie ma nic za darmo, a Kingpin to czarnuch, który bardzo lubi zapach gotówki. Wraz z Kejmenem bo to on odgrywa moją prawą rękę w tym wszystkim wpadliśmy na pomysł podmian nazw broni oraz narkotyków dla was - by urozmaicić wam tym grę, że nie przychodzicie do nas po najzwyczajniejszą trawkę, która kupicie od pierwszego dilera na swoim osiedlu tylko po potężne "AK47"! To wszystko robimy dla was! Od graczy Uniwersum LSS dla was, dla graczy! Każdy kto wszedł z nami w interakcję do tej pory nie ma na co narzekać! Przekonajcie się zanim będzie za późno!

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:46

Kejmen
Kejmen

Wyrywacz chwastów

• Community Manager
  • 1156 postów

qVcxBuB.png

hjgxHli.pngoMf9dGF.png

2X0dDhT.png

1ePXrnP.png

NrASWkc.png

055VVeO.png

nXXqEla.png

Napisano 12 styczeń 2019 - 11:04

Kuczer
Kuczer
  • Gracz
  • 266 postów

jESBrxq.png

**   Od wczorajszego wieczoru na ulicach South Central chodzą plotki jakoby to sam KINGPIN wypowiedział wojnę innej organizacji - podobno chodzi o grupę ścigantów ** 

Użytkownik Kuczer edytował ten post 12 styczeń 2019 - 11:05

Napisano 14 styczeń 2019 - 23:13

xantes2
xantes2

-1-8-7-

• Gracz
  • 248 postów

Bardzo fajnie prowadzona postać, ma swoją historię, wady, zalety, jest idealnie kreowana, swoimi poczynaniami wprowadza bardzo dużo do półświatka i dodaje klimatu oraz zapewnia ciekawą rozgrywkę.

*FIRE*

Napisano 14 styczeń 2019 - 23:29

Czesiek
Czesiek

× × ×

• Gracz
  • 181 postów
stawiam Ci piwo za ten epizod

Napisano 15 styczeń 2019 - 19:27

Kuczer
Kuczer
  • Gracz
  • 266 postów

Dziś gramy dalej - chętnych zapraszam do gry.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 graczy, 6 gości, 0 ukrytych