Skocz do zawartości

40 online

• 0. Jeśli masz już SAMP 0.3.7, odinstaluj aktualną wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator klikając na ikonę po lewej stronie
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Witaj na forum ls-stories! Aby zacząć grę musisz założyć konto TUTAJ
a następnie stworzyć własną postać do gry w profilu!
Do gry wejdziesz wpisując IP: samp.ls-stories.pl. Do dzieła!

Rekrutacja dziennikarzy do działu kryminalnego [IC][OOC]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Napisano 04 styczeń 2019 - 09:59

Vexuu
Vexuu

#MuremZaJurkiem

• Support
  • 85 postów

pT6MQlN.png

** Kazuya wchodzi na stronę Los Santos, po czym zamieszcza tam ogłoszenie. **

Zarząd działu kryminalnego San News podjął decyzje o przyjęciu dosłownie kilku osób do pomocy w prowadzeniu działu kryminalnego. Co za tym idzie? Poszukujemy ludzi z doświadczeniem, rozwagą oraz ze stalowymi nerwami. Nie szukamy osób które nie mogą poświadczyć za siebie dokumentem o niekaralności. Każdy wniosek będzie starannie prześwietlany a rekrutacja może być mozolna. Lecz mamy nadzieje, że gdzieś są osoby które będą zainteresowani podjęciem wyzwania z którym wiąże się spore ryzyko! Jeśli jesteś zainteresowany/wana nic nie stoi na przeszkodzie jak wysłanie swojego podania. 

[OOC]

Proszę wszystkich zainteresowanych o rozwagę składając wniosek o przyjęcie. Każda wykonywana u nas praca wiąże się z CK na każdym kroku. Nie ma możliwości zwolnienia się i grania na tej postaci kogoś innego no chyba, że macie farta :) Proszę zastosować się do poniższego wzoru:

Ja [Imie i Nazwisko] jestem skłonny do podjęcia pracy w San News na dziale kryminalnym i ponoszę pełną odpowiedzialność za swoje czyny a co za tym idzie wyrażam zgodę na ewentualne CK od organizacji przestępczych.

Następnie proszę o napisanie PW do mnie z krótkim opisem swojej postaci oraz doświadczeniem. Mile widziany opis pomysłu na grę.

Powodzenia!

Napisano 04 styczeń 2019 - 18:31

LILpjedro
LILpjedro
  • Gracz
  • 402 postów

Ja Natanael Schindler jestem skłonny do podjęcia pracy w San News na dziale kryminalnym i ponoszę pełną odpowiedzialność za swoje czyny a co za tym idzie wyrażam zgodę na ewentualne CK od organizacji przestępczych.

Napisano 06 styczeń 2019 - 09:51

CONRO
CONRO
  • Gracz
  • 3 postów
Ja Joel Condo jestem skłonny do podjęcia pracy w San News na dziale kryminalnym i ponoszę pełną odpowiedzialność za swoje czyny a co za tym idzie wyrażam zgodę na ewentualne CK od organizacji przestępczych.

Napisano 07 styczeń 2019 - 13:06

Vexuu
Vexuu

#MuremZaJurkiem

• Support
  • 85 postów

Tymczasowo rekrutacja ZAMKNIĘTA.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 graczy, 1 gości, 0 ukrytych