Skocz do zawartości

36 online   IP: samp.ls-stories.pl

• 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#35 Wesołych Świąt! (KONKURS!)

• Zamknięty Temat jest zamknięty

Napisano 14 grudzień 2018 - 07:40

Zgredu
Zgredu

Bożq człowiek

• Gracz
  • 58 postów
Popsuje ten projekt za to że jest I pozwala bynajmniej mi na spędzanie wolnego czasu po szkole. Dobra rozgrywka, szanująca się administracja I co najważniejsze klimat.

Napisano 15 grudzień 2018 - 00:57

NBB
NBB
  • Gracz
  • 711 postów

Ogarnięci opiekunowie organizacji przestępczych, dzięki którym gra w półświatku przestępczym jest bardziej owocna, sprawia radość i chce się w nim grać cały czas, dodatkowo skrypt jest kozacki, wysoki poziom gry, dużo graczy, dobra administracja i ładne oraz przejrzyste forum.

Wesołych Świąt również życzę oraz pijanego sylwestra. :D yyy to znaczy udanego  :grin:  :imp:

Użytkownik PatryKK edytował ten post 15 grudzień 2018 - 01:12

Napisano 16 grudzień 2018 - 16:20

CHAOS
CHAOS

Weteran dm

• Gracz
  • 34 postów

dobry skrypcik klimacik sie kreci na osce normalnie i przez wspomnienia juz sie nie da przestac

Napisano 16 grudzień 2018 - 16:31

nazz
nazz

na.zz

• Gracz
  • 82 postów

LSS ogólnie to najlepszy serwer rozpieprza wszystkie serwery RolePlay.

Napisano 17 grudzień 2018 - 17:22

GamXX
GamXX

Mistyk

• Gracz
  • 28 postów

Lubię LSS za wszystkich ludzi tutaj poznanych, za każdy wyjazd do wirtualnego wezwania, za to, że ludzie mają niesamowite pomysły do tworzenia gry.

Lubię LSS za to że po prostu jest.

Napisano 19 grudzień 2018 - 13:54

AgatkaKucynka
AgatkaKucynka

Kucynka

• Gracz
  • 66 postów

LSS to jedyny server który podnosi sie mimo wielu porażek i kłotni w ekipie o za to najbardziej was lubię chłopaki ze mimo waszych sprzeczek i nieładu wśród was jesteście wstanie pogodzić się ze sobą. spędziłam tu wiele godzin dobrej zabawy i spędzę kolejne z każda chwilą wasz angaż w server sprawia ze chce mi sie grać dłużej i częściej

Napisano 20 grudzień 2018 - 13:23

madPyskacz
madPyskacz

Pyry lubią dużo sosu

• Gracz
  • 55 postów

Życzę również administracji wesołych świąt i mam nadzieje że to co tworzycie wytrwa jak najdłużej. Serwer jest bardzo dopracowany, daje bardzo dużo pozytywnej atmosfery i 0 toxicu - administracja zawsze reaguje na czas i skutecznie! Pozdrawiam serdecznie z całego serduszka i życzę każdemu wesołych świąt i smacznego karpia! :) 

Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.