Skocz do zawartości

10 online   IP: samp.ls-stories.pl

• 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#35 Wesołych Świąt! (KONKURS!)

• Zamknięty Temat jest zamknięty

Napisano 12 grudzień 2018 - 01:55

SkYfall
SkYfall
  • Gracz
  • 138 postów

Ogólnie serwer sztosik, miałem już nie grac w sampa bo ta gierka mnie nudziła, ale na nowo wróciłem bo jest dużo ciekawych rozwiązan to po pierwsze.

A po drugie podobało mi się, jak murek mi zrobił NJ i musiałem go gonić przez 30minut po centrum bo mi ukradł rower, gdy juz go dogoniłem oddał mi rower, i w przeprosinach dał mi 8 dolców, wybaczyłem mu. XDD

Użytkownik SkYfall edytował ten post 12 grudzień 2018 - 01:56

Napisano 12 grudzień 2018 - 02:03

mlodysimba
mlodysimba

OG

• Gracz
  • 1279 postów

Los Santos Stories jest jedynym serwerem, w który włożyłem największą ilość swojego czasu na grę. Serwerów przewinęło się wiele odkąd gram, jednak ten projekt trzyma mnie przy role-playu najdłużej.

Za co lubię ten projekt?

Za całokształt tak naprawdę. Wiele czynników złożyło się na to, że spędziłem tu największą ilość swojego czasu poświęconego na RP.

Dlaczego gram?

Obecnie nie gram, piastuje pozycję Game Mastera nie ingerując w rozgrywkę IC (nie włączając w to epizodów/eventów). Na ls-s obracałem się w środowisku przestępczym, półświatek jaki stworzył Młody był najbardziej sprzyjający spośród innych serwerów. Głównie to trzymało mnie przy grze, co powodowało swobodę gry, bez niepotrzebnych ograniczeń. Dzięki takiemu podejściu ówczesnego opiekuna organizacje w których grałem trzymały się długo i zbijały pochwały.

Co najbardziej mi się podoba?
Jako że jestem członkiem ekipy to pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie biorąc za przykład okres czasu gdy nim nie byłem. A mianowicie podejście ówczesnej ekipy do problemów gracza, oraz doskonały kontakt. Będąc graczem większość moich problemów zostało sprawnie i szybko rozwiązanych. Stereotypowe ''krawaty'' nie istniały, nie było kija w dupie, nie było tego zadufania i poczucia wyższości nad graczem.  Uważam że jest to jeden z ważniejszych czynników dzięki któremu ls-s trzyma przy sobie graczy.

Napisano 12 grudzień 2018 - 10:48

KomitetCentralny
KomitetCentralny

CCCP

• Gracz
  • 103 postów

Chcieli ludzie coś na wzór maślaka z 2k12-2k13 i mają a mi to się wszystko bardzo podoba bo w końcu utarł ktoś nochala potężnemu maślakowi co mi się podoba.

Napisano 12 grudzień 2018 - 12:50

OddyNuff
OddyNuff
  • Gracz
  • 68 postów

Myślę że jeden z projektów można na czilu pograć a nie tak jak na innych serwisach że gra jest narzucona :/

Napisano 12 grudzień 2018 - 15:01

MikS
MikS
  • Gracz
  • 33 postów

lubię ten projekt bo jest zajebisty  i z przyjemną administracją ;)

I fajne skrypty na ls-stories ;)

Napisano 12 grudzień 2018 - 17:00

MilionerDaltoneq
MilionerDaltoneq

Milioner & Gangster

• Gracz
  • 150 postów

Projekt LSS jest masny, ponieważ:

1. Ma zajebistą administrację

2. Ma największy poziom na scenie RP w polsce.

3. Skrypt jest bałdzo nowoczesny.

4. Gdy się napisze o pomoc (Discord/Gra/Forum) od razu administracja odpisuje.

5. Nowe eventy (a nie jak co roku to samo u maślaka)

Ogólnie polecam nowym graczom rozpocząć przygodę z serwerem bo naprawdę się masno gra.

Napisano 12 grudzień 2018 - 17:50

Bulinek
Bulinek

Siekierka

• Gracz
  • 21 postów
Jingle bells jingle bells LS-Stories Super jest la la la.
Co tu dużo pisać, serwer jest super, bo podejście administracji jak i całej ekipy do graczy jest wielkie! Z najmniejszym problemem zgłaszając się do nich otrzymujemy błyskawiczna odpowiedz. Serwer lubie nie tylko dzięki ekipie lecz fizyce pracy i możliwości jakie zostały wprowadzone - łowić ryby w gta nawet moj wujek był w szoku jak się dowiedział (Stare czasy grania na PS2). Na serwerze jest klimat zarówno w centrum jak i S’C. Przenocuje na Tym serwerze napewno wiele wiele nocek. Wszystkiego dobrego i spokojnych świąt!

Napisano 12 grudzień 2018 - 18:16

Lisiek
Lisiek

Miły, cwany i po*ebany

• Gracz
  • 23 postów

Cóż tu napisać, osobiście gram tutaj od niedawna, chociaż swoją pierwszą postać założyłem jako jeden z pierwszych (w czasie gdy były małe problemy, przy starcie serwera). Kilka miesięcy temu podjąłem decyzję, aby zrezygnować z SAMP'a, miałem już nie wracać do tej gry, aczkolwiek przedwczoraj postanowiłem, że spróbuję swoich sił tutaj - no i jestem mile zaskoczony, zarówno pod względem skryptu, graczy jak i poziomu serwer mi się podoba. Wiadomo, czasem znajdą się gracze, którzy nie potrafią wykorzystać potencjału jaki jest w rozgrywce RP i najzwyczajniej szkodnikują, lecz jest to nieuniknione. Bardzo wielkie propsy należą się Ekipie za stanie na baczności i pilnowanie porządku, ponadto przez dwa dni swojej rozgrywki miałem z 3 sprawy do bluur , na odpowiedź przy każdej z nich nie czekałem nawet godziny - co się naprawdę ceni, podejście do graczy - rewelacja.

Napisano 13 grudzień 2018 - 18:29

CoMy
CoMy
  • Gracz
  • 13 postów

Cenię ls-stories za to, że administracja przykłada się do projektu - do tego community trzyma poziom ;) Gram tutaj dlatego, że lubię wczuwać się w moją postać In-Character.

Najbardziej podoba mi się to, że zawsze można znaleźć kogoś, kto jest w stanie poświęcić dłuższą chwilę na odgrywanie (a nie tylko /duty i /me podaje zapiekanke).

Doceniam Waszą robotę, powodzenia :P

Użytkownik CoMy edytował ten post 13 grudzień 2018 - 18:34

Napisano 13 grudzień 2018 - 20:26

Nasus
Nasus

Staram się być gustowny jak Ryley Weeb

• Zbanowany
  • 72 postów

Podoba mi się ten projekt pod wieloma aspektami. Przede wszystkim zakochałem się w tym serwerze przez to, że posiada on bardzo profesjonalną administrację, która nie popełnia pochopnych błędów. Bardzo duży poziom w centrum jak i na idlewood zobowiązuje do grania na tym serwerze bez przerwy. 40 dolarków za godzinkę gry to bardzo spoko pomysł ze względu na  to, że można łatwo się dorobić jedynie na afku. Pół godzinki duty naliczając idealnie czas według mnie idzie w parę z zajebistym serwerem na którym można grać nocami i dniami. Brak błędów i bugów gry powoduje, że ten serwer jest w stu procentach robiony przez zgraną ekipę. Obecnie nie tylko duty i stats, ale też nastawienie na gierkę IC, więc to stawia serwer w sumie w dobrej pozycji. W skrócie ten serwer jest jednym z najlepszych, polecam tu grać.

Napisano 13 grudzień 2018 - 21:07

Creatywny
Creatywny

Ten złośliwy

• Administrator
  • 801 postów
Lubię LSS za komunikatywną ekipę.

Napisano 13 grudzień 2018 - 22:36

nxkxn
nxkxn
  • Gracz
  • 62 postów
podoba mi sie skrypt.

Napisano 13 grudzień 2018 - 23:57

Burmistrz Los Santos
Burmistrz Los Santos

ls-stories.pl

• Burmistrz
  • 105 postów

Jest fenomenalnie. Wielkie brawa.

Wasz Burmistrz

Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.