Skocz do zawartości

33 online   IP: samp.ls-stories.pl

• 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#35 Wesołych Świąt! (KONKURS!)

• Zamknięty Temat jest zamknięty

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:31

Gimli
Gimli
  • Gracz
  • 97 postów

Serwer wychodzi na przeciw społeczności - nieraz byłem świadkiem jak administracja, czy różnego rodzaju supporterzy pomagają graczom, a nie karają banami za byle błahostkę. Serwer ma na prawdę porządny skrypt, dzięki czemu gra się przyjemnie. Ale nie oszukujmy się - największy klimat robi ekipa z którą się obracamy. Także wesołych świąt i pozdro.

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:32

Czyki
Czyki
  • Gracz
  • 1408 postów

Serwer jest bardzo rozwinięty. Administracja na wysokim poziomie, mimo kilku nieprzyjemnych sytuacji nadal chcą tworzyć coś dla innych. Częste aktualizacje oraz Eventy dla graczy, wyróżnia serwer na tle innych.

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:39

Bart420
Bart420

💸💸💸

• Gracz
  • 102 postów

Najprzyjemniejszy projekt na którym mi się grało w mojej historii role - play; dotychczas. Może dlatego, że projekt robią bardzo super ludzie, którzy się ze sobą dogadują. Dlaczego tutaj gram? Ponieważ ma w sobie to coś i bardzo dobrze zgrane community. Pozdrawiam, oraz Wesołych Świąt wszystkim życzę - jakby nie było okazji na życzenia:)

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:40

NISZCZY
NISZCZY

EH Reprezentant

• Gracz
  • 65 postów

Nowatorski i nowoczesny skrypt, kochana administracja, która dba o projekt jak i graczy i umila nam rozgrywkę do maksimum no i wesoła gromadka znajomych, z którymi miło spędza się każdą godzinę na serwerze. Nic dodać, nic ująć. Kocham LSS!

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:47

LAPD
LAPD

9-1-1

• Gracz
  • 89 postów

nie wiem ale chcę wygrać, jak wygram to sprzedam, jak sprzedam to będę miał pieniążki 

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:50

Wolfer
Wolfer

Ranger

• Zbanowany
  • 302 postów
Lubię ten projekt, bo jeszcze lubienie nie jest zakazane.

Napisano 11 grudzień 2018 - 23:08

Daviseq
Daviseq

tyle ile gwiazd na niebie tyle szmat na swiecie

• Gracz
  • 128 postów
Na forum serwera zajrzałem gdy jeszcze nie było startu a start był dopiero przewidywany na odległy termin. Miałem tu okazję podszkolić swoje RP jak i poznać ludzi z którymi nadal utrzymuje kontakt od pierwszego dnia startu serwera, wspominam stare czasy jak każdy siedział w biznesie i liczył na premie ze względu na jego aktywność i obrót , miło mi sie wspomina też moją byłą Lebiedovską, stare eventy organizowane przez Event Team który jeszcze w starej edycji dawał codziennie znać o sobie strajkami etc.
No i administracja z która trzyma dystans do gry i potrafi normalnie komunikować się z graczami bez względu na pozycję.

Napisano 11 grudzień 2018 - 23:18

Kajtunn
Kajtunn
  • Gracz
  • 192 postów

Serwer ten kieruje ogarnięta ekipa, która stara się pomóc wszystkim graczom, jest otwarta na nowe propozycje, prócz tego wprowadza wiele nowości aby jak najlepiej urozmaicić grę. Na tym projekcie grają ludzie z w miarę ogarniętym poziomem. Gram tutaj ponieważ jest to jedyny serwer na poziomie, najbardziej lubię grać w branży rozrywkowej bo w niej się dużo dzieje lecz mała ilość ludzi to dostrzega. No i tak ogólnie to super jest, i jak tu nie grać. 

Napisano 11 grudzień 2018 - 23:22

Matisz
Matisz

Weteran LS Stories

• Gracz
  • 1035 postów

Byłem tutaj od początku poprzedniej edycji i wróciłem ponownie z jednego względu - tutaj się KOMUŚ chce. Chce się pograć, chce się zmieniać, chce się współpracować. Zawsze się ktoś trafi, że będzie tylko hejtował, pójdzie gdzie indziej a za jakiś czas wraca z podkulonym ogonem. Co mi się podoba? Moja ekipa w UFC, z którą zrobimy rozpie...;) A poza tym, można gdziekolwiek wyjść i zagadać IC, bo nie każdy siedzi zamknięty w lokalu żeby dobić duty. ---------------> https://ls-stories.p...nakarm-psa-olx/! Zajrzyjcie koniecznie, i pomóżcie!

Napisano 11 grudzień 2018 - 23:26

TwojSzef
TwojSzef
  • Gracz
  • 134 postów

Wszyscy kiedyś rozpoczynaliśmy swoją przygodę na różnych platformach, serwerach Role Play. Pamiętam jak na konkurencji, gospodarze pozwalali by takie ciekawe projekty jak choćby np. Zoe Pound, które nawet próbą izolacji chciały choć na chwilę uciec od największej porażki, jaką była destabilizacja pierwotnego i priorytetowego założenia rozgrywki - Role Play, na którą oczywiście tamci gospodarze zezwalali. Te projekty próbowały stworzyć ostatni bastion, gdzie można faktycznie poczuć odgrywaną postać i imersję. Choć pochodziliśmy z różnych grup, serwerów, wszyscy rozumieliśmy, że na platformie SAMP brakuje serwera na którym można się świetnie bawić, a siłą graczy będzie ich rozgrywka RP, a nie koneksje w kręgach administracji, wydawane pieniądze realne na rzecz przewagi w In Charakter. Chcieliśmy by powstał serwer, na którym nowy gracz mógł także mieć szanse, przyjemnej i ciekawej rozgrywki. Kiedy projekt powstawał, wszyscy czekaliśmy na jego pierwsze, wielkie uruchomienie. Udało się! Dostaliśmy godne miejsce do gry, gdzie gra codziennie jest przyjemnością, a sama organizacja pozwala na wiele, niż bicia tych samych schematów zapoczątkowanych kilka laty wcześniej. Oczywiście, waga serwerowa czasami czuła przewagę na stronie totalnej destabilizacji ale zawsze interes potrafił wyjść z kryzysu. Cieszę się, że mogę tu grać, pomimo iż z początku nie dawałem szansy wystartowania projektu. Nigdy panowie nie wątpcie w sukces, nigdy nie wierzcie, że przeciwności losu są sygnałem, że Wasze drzewo nie przyniesie owoców. 

Napisano 12 grudzień 2018 - 00:40

Nara
Nara

Too Good To Be Bad

• Zbanowany
  • 749 postów

Miła administracja, szybka i rzetelna pomoc, nie muszę stać i bić duty w 8 biznesach, wszyscy tu mają chęć pograć IC, ciekawy skrypt i czas jakoś leci tak szybciej niż na konkurencji.

Napisano 12 grudzień 2018 - 01:25

BubuZiusz
BubuZiusz

Los Santos Police Departament

• Gracz
  • 146 postów

Lubie lss za świetnych ludzi, za kupę śmiechu i dobry poziom.

Od pierwszej zapowiedzi serwera bacznie obstawiam szeregi frakcji porządkowych i jak widać dalej tu jestem. Wesołych. :>

Napisano 12 grudzień 2018 - 01:30

Papux
Papux

śmietanka rp

• Gracz
  • 532 postów
Gram tu bo chce stworzyć najlepsza organizacje w historii tego serwera ;)

Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.