Skocz do zawartości

177 online   IP: samp.ls-stories.pl

• 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#35 Wesołych Świąt! (KONKURS!)

• Zamknięty Temat jest zamknięty

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:10

Burmistrz Los Santos
Burmistrz Los Santos

ls-stories.pl

• Burmistrz
  • 105 postów

EckBp1M.png

Wesołych Świąt!

Ho ho ho! W związku ze zbliżającymi się świętami oraz nowym rokiem chcielibyśmy złożyć Wam najszczersze życzenia. Jest to czas, w którym można odpocząć oraz spędzić czas z rodziną. Nie chcemy składać wam życzeń, które będą totalną kopią z pierwszej lepszej strony. Jesteśmy wszyscy społecznością i razem tworzymy projekt. Niech dla każdego z Was święta będą udane, spędzone z rodziną i w bardzo dobrej atmosferze. Nowych rok niech będzie jeszcze lepszym i bardziej pozytywnym. Życzymy wesołych świąt oraz udanego sylwestra, a w wolnych chwilach miłego czasu spędzonego na LS-STORIES!

Plebiscyt ls-stories 2018

Jak co roku organizujemy plebiscyt LS-STORIES. Weź udział i zagłosuj w przeróżnych kategoriach TUTAJ.
Każda osoba, która wygra w poszczególnej kategorii zostanie przez nas nagrodzona pewną ilością SP/PP.

Konkurs!

Z okazji końca roku, świąt i wielu innych powodów organizujemy konkurs. 

Do wygrania będzie jedna gra do wybrania przez zwycięzcę z poniższych czyli Grid 2, Dead by Daylight, Rocket League, Just Cause 3:

jmvY3yo.png

Co trzeba będzie zrobić? Nie wymagamy od Was niczego trudnego. Chcemy, żeby każdy kto chce wziąć udział napisał pod tym postem coś ciekawego miłego o LSS, za co lubi ten projekt, dlaczego gra i co najbardziej mu się podoba. Dodatkowo jeszcze należy zagłosować w plebiscycie ls-stories! Będziemy losować jedną osobę spośród wszystkich, którzy wypowiedzą się w temacie według zasady.

[header]Sprawdź to, jeśli jeszcze nie przejrzałeś(aś)![/header]

Dwie ostatnie duże aktualizacje gry:

Aktualizacja LSS: Bez ograniczeń | LSS 3.1

Aktualizacja LSS: Budujesz, remontujesz, urządzasz | LSS 3.2

uZfvGGT.png

Miłej i spokojnej gry na LSS,

Ekipa

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:12

Various
Various
  • Gracz
  • 217 postów

lubie projekt poniewaz to swietna alternatywa maslanki z bardziej przyziemna administracja

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:14

FragDiGGer
FragDiGGer

I can't feel my body, cuz I pop a lot of moly

• Gracz
  • 146 postów

Ogólnie serwer kozaczek prawdziwe RP, najlepszy skrypt jakikolwiek widziałem. Pozdroo

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:16

Oscarrot
Oscarrot

Potężny ścigant

• Gracz
  • 130 postów
Serwer jest mega z powodu poziomu ktory tu panuje, gram bo lubie, dobra administracja i ludzie :)

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:16

XXXXXXXXXX
XXXXXXXXXX
  • Gracz
  • 382 postów
mi sie podoba skrypt i podejscie do graczy, pozdrawiam arcona

a i tez sporo moich kolegow tutaj gra no nie pozdrawiam cale Iron Workshop

Użytkownik Matris edytował ten post 11 grudzień 2018 - 22:17

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:17

NEQO
NEQO

pierwszy peklujący

• Gracz
  • 1749 postów
dobry poziom, ogarnięte organizacje przestępcze, fajny skrypt no i nowe logo kozak

Użytkownik NEQO edytował ten post 11 grudzień 2018 - 22:54

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:18

Alan.
Alan.

obstawiam skrajnie

• Gracz
  • 136 postów

Komunikatywna administracja, w miarę możliwości szanujace się środowisko graczy, ekipa wspiera kreatywnosc graczy na różne sposoby. Jest okey.

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:18

Djuk
Djuk

Potężny Gracz

• Gracz
  • 100 postów

Projekt jest kozak ze strony skryptu, administracji i również poziomu występującego w grze, nie potrzeba mi nic więcej. pozdro600

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:19

Zi3larz
Zi3larz

Ja jestem tylko posłańcem, po mnie przybędzie Galactus.

• Gracz
  • 173 postów

Gram bo żyje, żyje aby grać.

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:19

mqqq
mqqq

to protect and to serve

• Gracz
  • 393 postów

Społeczność + administracja oraz frakcje.  Administracja, bo potrafi wysłuchać kogoś i poradzi komuś i wytłumaczy nowemu graczowi a nie, że ma go w tyłku i blokuje PW.  We frakcjach można fajnie i przyjemnie spędzić czas, społeczność bo tworzy ten serwer.

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:22

Mak5y
Mak5y
  • Gracz
  • 49 postów
Projekt Lss, przypomina mi stare czasy gdzie role play miało znaczenie, teraz liczy się tylko /stats i /duty. Tutaj można wejść w miłe interakcje,
Administracja tworzy miłe wydarzenia - chociażby te z śmieciarzami.. Takie coś małego a jednak cieszy! Lubię ten projekt bo nie tylko tworzy go administracja ale i gracze, my tworzymy go z wami. System jest napisany starannie, przemyslanie i po mimo tak wielu serwerów które przewinęły się przez polska scenę role play wciąż mieliśmy pomysł aby czymś zaskoczyć. Wesołych świat LSS i szczęśliwego nowego roku ❤️

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:22

CFV
CFV

• Zbanowany
  • 295 postów

Podoba mi się ten projekt pod wieloma względami; wysoki poziom na Idlewood, kultura na serwerze, żadnego e-darling, niezwykły poziom graczy w centrum szukającymi pracy w każdym możliwym biznesie, z bardzo dobrymi organizacjami przestępczymi jak 3 sety Bloods spowodwaną niezwykłą kreatywnością graczy, bez porwań na środku ulicy i oczywiście bez afiszujących się Queen!

:)

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:28

kekeshi
kekeshi
  • Gracz
  • 28 postów

Bardzo fajny serwerek, z fajną administracją :)

Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.