Skocz do zawartości

64 online   Plebiscyt ls-stories 2018

• 0. Jeśli masz już SAMP 0.3.7, odinstaluj aktualną wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator klikając na ikonę po lewej stronie
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Witaj na forum ls-stories! Aby zacząć grę musisz założyć konto TUTAJ
a następnie stworzyć własną postać do gry w profilu!
Do gry wejdziesz wpisując IP: samp.ls-stories.pl. Do dzieła!

[IC]Rekrutacja na dziennikarzy!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Napisano 03 grudzień 2018 - 11:51

SCHOKOLADE
SCHOKOLADE

since 2011

• Gracz
  • 142 postów

pT6MQlN.png

Ekipa San News poszukuje nowych dziennikarzy! Jeśli szukasz dobrze płatnej pracy, masz lekkie pióro, nie boisz się nowych wyzwań i jesteś osobą komunikatywną to świetnie trafiłeś. Praca w zespole, możliwość rozwoju i prowadzenia audycji rozbrzmiewających na całe Los Santos - to praca w San News! Nie zwlekaj, napisz już teraz! Oferujemy wynagrodzenie w wysokości nawet $600, a w późniejszym czasie nawet pojazd służbowy! Umów się na spotkanie z dyrektorem już teraz, wypełniając poniższy formularz.

Ja, [imie i nazwisko], lat [wiek], jestem zainteresowany podjęciem się stażu i starań o pracę jako dziennikarz w San News. Proszę o kontakt w celu umówienia się na spotkanie. 

Napisano 03 grudzień 2018 - 12:57

Pejt
Pejt
  • Gracz
  • 2 postów

Ja, [Richard Woodcomb], lat [23], jestem zainteresowany podjęciem się stażu i starań o pracę jako dziennikarz w San News. Proszę o kontakt w celu umówienia się na spotkanie. 

Napisano 03 grudzień 2018 - 15:35

Darooooo
Darooooo
  • Gracz
  • 5 postów
Ja, [Deshaun Campi ], lat [25], jestem zainteresowany podjęciem się stażu i starań o pracę jako dziennikarz w San News. Proszę o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.

Napisano 03 grudzień 2018 - 20:03

Sharixx
Sharixx

waść machasz jak cepem

• Gracz
  • 16 postów

Ja, Roco Crowther, lat 22 jestem zainteresowany podjęciem się stażu i starań o pracę jako dziennikarz w San News. Proszę o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.  Zostawiam swój numer telefonu komórkowego - 2966

Napisano 04 grudzień 2018 - 12:48

Firana
Firana
  • Gracz
  • 3 postów
Ja, Tobias Knox, lat 26, jestem zainteresowany podjęciem się stażu i starań o pracę jako dziennikarz w San News. Proszę o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.

Napisano 05 grudzień 2018 - 19:24

Tomaxo
Tomaxo
  • Gracz
  • 6 postów

Ja, Aleksi Herrera, lat 39, jestem zainteresowany podjęciem się stażu i starań o pracę jako dziennikarz w San News. Proszę o kontakt w celu umówienia się na spotkanie. 

Napisano 06 grudzień 2018 - 02:24

MilionerDaltoneq
MilionerDaltoneq

Milioner

• Gracz
  • 54 postów

Ja, Christopher James, lat 24, jestem zainteresowany podjęciem się stażu i starań o pracę jako dziennikarz w San News. Proszę o kontakt w celu umówienia się na spotkanie. 

Napisano 12 grudzień 2018 - 16:47

razdwaraz
razdwaraz
  • Gracz
  • 1 postów

Ja, Ashley Evans, lat 24, jestem zainteresowany podjęciem się stażu i starań o pracę jako dziennikarz w San News. Proszę o kontakt w celu umówienia się na spotkanie. 

Napisano 12 grudzień 2018 - 18:34

BykusYT
BykusYT
  • Gracz
  • 1 postów

Ja, [Trey Crawford], lat [25], jestem zainteresowany podjęciem się stażu i starań o pracę jako dziennikarz w San News. Proszę o kontakt w celu umówienia się na spotkanie. 

Napisano wczoraj, 14:19

Wisnia
Wisnia
  • Gracz
  • 8 postów

Ja, [Lucia Moreno], lat [22], jestem zainteresowana podjęciem się stażu i starań o pracę jako dziennikarz w San News. Proszę o kontakt w celu umówienia się na spotkanie. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 graczy, 0 gości, 0 ukrytych