Skocz do zawartości

17 online

• 0. Jeśli masz już SAMP 0.3.7, odinstaluj aktualną wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
  • 1. Pobierz instalator klikając na ikonę po lewej stronie
  • 2. Zainstaluj pobrany instalator
  • 3. Wejdź na IP: ls-stories.pl - miłej gry!
  • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Witaj na forum ls-stories! Aby zacząć grę musisz założyć konto TUTAJ
a następnie stworzyć własną postać do gry w profilu!
Do gry wejdziesz wpisując IP: samp.ls-stories.pl. Do dzieła!

[muzyk] Rose Davis

Napisano 02 grudzień 2018 - 23:31

Livv
Livv

🔮 talk 🔮

• Gracz
  • 13 postów

dua-lipa-modzik-2017-1-1.jpg

Malutka Biografia: 

Rose Davis (ur. 03 grudnia 1995 roku w Los Santos), jest początkującą piosenkarką, która od kilku lat wrzucała do sieci covery które miały pozytywny odbiór, lecz które także zostały usunięte wraz z opublikowaniemNienawidzi przeciwności, uważa iż zawsze ma rację, nawet jeśli jej nie ma.  Uwielbia być w centrum uwagi, pomaga jej w tym w szczególności swój wizerunek czy także styl bycia, którym zaraża każdego dookoła. Dusza towarzystwa, stara się dopasować do każdego cechami.Gdy była młodsza również uczęszczała na karate,zdobyła srebrny medal w Mistrzostwach Świata w 2002 r. Dziewczyna aktywnie prowadzi konta na różnorakich portalach społecznościowych,miała mały epizod w modelingu, o czym niewiele osób wie. Jak sama twierdzi jej imię wzięło się od kwiata który kochała jej mama. W wieku 10 lat młoda Rose potrafiła już grać na gitarze, a jej talent do śpiewania został doceniony w szkole. Pomimo tak wielkiego talentu jak śliczny głos, dziewczyna nie miała szczęśliwego życia, jej ojciec Harry, był alkoholikiem. Na początku roku 2013 jej rodzice się rozwiedli, a Rose poleciała do Londynu rozwijać karierę lecz jej się nie udało, na początku 2018 roku wróciła do Los Santos zaczynając pisać własną muzykę, i gonić marzenia.

Pomysł na kreowanie postaci:

Na początku Rose będzie szaloną dziewczyną i nie do końca będzie myśleć co robi, lecz z każdym dniem będzie się to zmieniać. Jeśli moja rozgrywka fajnie się potoczy to będę starała się wypromować moją postać bardziej przez różnego typu sytuacje, skandale itp. Ale również same piosenki, płyty, albumy. Dodatkowo będę prowadziła social media; Instagram oraz Twitter. Angażowanie się we wszelkiego rodzaju spotkania, imprezy, domówki itd. Dodatkowo chciałabym rozpocząć w pewnym momencie karierę jako modelka, dlatego też postaram się współpracować z daną agencją, czy także firmą, której byłabym twarzą. Myślę że mój sposób na kreowanie mojej postaci się spodoba :) Chciałabym też odskoczyć od rapu, dlatego moja postać będzie kreowana jako piosenkarka pop.

Dsc: Livvia#6070

Utwóry: 

shut up

cold bitch

Użytkownik Livv edytował ten post wczoraj, 20:53

Napisano 02 grudzień 2018 - 23:51

NEQO
NEQO

pierwszy peklujący

• Gracz
  • 1098 postów
Fajne, powodzenia :)

Napisano 03 grudzień 2018 - 00:20

Madness
Madness

WRLD

• Gracz
  • 72 postów
Dopis do kolegi wyżej. Nie trać zapału i będzie git.

Napisano 03 grudzień 2018 - 00:38

Kajtunn
Kajtunn
  • Gracz
  • 181 postów

Podoba mi się, mam nadzieję że się spikniemy w grze ;)

Napisano 03 grudzień 2018 - 00:41

Livv
Livv

🔮 talk 🔮

• Gracz
  • 13 postów

Fajne, powodzenia :)

Dopis do kolegi wyżej. Nie trać zapału i będzie git.

Dziękuje bardzo <3

Podoba mi się, mam nadzieję że się spikniemy w grze ;)

Też mam taką nadzieję! Bardzo chętnie bym coś pograła :D 

Napisano 03 grudzień 2018 - 04:25

Castle
Castle

Wybrałem lepszą drogę.

• Moderator
  • 658 postów

Super, kolejna postać, która zapowiada się ciekawie, powodzenia  :thumbup:

Napisano 06 grudzień 2018 - 23:31

Livv
Livv

🔮 talk 🔮