Skocz do zawartości241 online   IP: samp.ls-stories.pl

 • 0. Jeśli masz SA:MP 0.3.7, odinstaluj tę wersję SA:MP (upewniając się, że program samp.exe jest wyłączony)
 • 1. Pobierz instalator SA:MP 0.3-DL klikając na ikonę po lewej
 • 2. Zainstaluj pobrany instalator
 • 3. Wejdź na IP: samp.ls-stories.pl - miłej gry!
 • * Jeśli występują problemy - spójrz tutaj

Zacznij grę na największym i najbardziej rozbudowanym serwerze RolePlay SA-MP! Załóż konto TUTAJ a następnie stwórz własną postać do gry w profilu! Do gry wejdziesz wpisując IP: ls-stories.pl. Do dzieła!

#31 ls-stories 3.0


 • Zamknięty Temat jest zamknięty

#1

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:36

bluur
bluur

  It happnd in Flatbush

 • Główny Administrator
 • 1808 postów

*
Popularny

lsslogo-shadow.png

 

ls-stories 3.0

 

 

1. SA:MP 0.3-DL

 

h6x1vPe.png

 

Jakiś czas temu został anulowany SAMP 0.3.8, na którym jesteśmy obecnie i na jego miejsce wszedł 0.3-DL, który jest dokładnie tym samym odłamem i posiada te same funkcje. Została po prostu zmieniona nazwa. Przewidujemy, że za jakiś czas SA:MP Team zlikwiduje łączenie się via 0.3.8 dlatego przejdziemy na nową wersję teraz by nie robić komplikacji. Nic się nie zmienia oprócz nazwy, nadal będą nowe skiny i obiekty!

 

Pobierz jutro nowy SA:MP (klknij)

Poradnik jak przejść na nowy SA:MP (kliknij)

ls-stories będzie uruchomione na 0.3-DL dopiero od jutra!

 

 

2. Uniwersum ls-stories.. i Vice City!

 

vzJDq3C.png

 

Każdy z Nas odbiega myślami w przyszłość czy też przeszłość. Nie jeden chciałby cofnąć się w czasie i posmakować życia, które nie jest już takie same. Przeważnie jesteśmy ograniczeni do przyziemnych rzeczy, które z czasem przeradzają się w monotonię. Niespodziewanie nadejdzie taki czas kiedy wszystko ponownie złapie kolorowe i słoneczne barwy. Wiem, że chcemy tego oboje, ja i Ty. Powiem Ci więcej, ten dzień nadszedł już dziś! Drodzy gracze, Uniwersum N-S prezentuje innowacyjny pomysł jakim jest “Back to Vice City”. Połączenie tych dwóch rzeczy przerodziło się w fakt stworzony z myślą o graczach. Organizacje fabularne, postacie epizodyczne i wydarzenia drugoplanowe są na wyciągnięcie ręki. Dodatkowym aspektem jest poszerzenie zakresu wpływów o nieskalaną mapę Vice City w klimacie Miami. Rozgrywka kierowana na najwyższym poziomie dotarła i tutaj. Chcecie dowiedzieć się nieco więcej? Przeczytajcie dokładnie notkę niżej i aktywnie zaglądajcie do tematu “Uniwersum N-S”! Pamiętajcie, “od graczy, dla graczy”.

 
eWutkNa.png
 
Idealnie znane nam uniwersum 3D przedstawiło kilka konkretnych miast, gdzie w założeniach miała być kreowana rozgrywka. Tym razem nawiążemy do jednego z nich - fikcyjnego Miami. Vice City głównie składa się z dwóch dużych wysp: Vice City Beach i Vice City Mainland. Rzecz jasna występują również mniejsze, ale o tym w niedalekiej przyszłości. Słoneczna dżungla jest jedną z najlepszych atrakcji, odwiedzana przez wielu turystów ze względu na swój niepowtarzalny urok. Mnóstwo piaszczystych plaż, upalny klimat, kluby organizujące dyskoteki w klimacie lat 80’, atrakcyjne kobiety uprawiające sport czy też półnadzy, umięśnieni mężczyźni  rozpaleni promieniami słońca. Wychodzimy z innowacyjnym pomysłem polegającym na przedostaniu się do ukochanego Vice City. Dostęp dostaniecie na dniach i poinformujemy Was o tym jak zawsze w każdy możliwy sposób.
 
CnmCw39.png
 
Przygotujcie się na wprowadzenie wielu wzmianek wyciągniętych z tła fabularnego rozgrywki kreowanej w GTA:VC. Oczywiście wszystkie pomysły będą wywodzić się z naszych głów, natomiast nikt nie powiedział, że nawiązanie do innej “historii” jest czymś złym - wręcz przeciwnie, może nabrać jeszcze to ciekawszych barw. Sami spójrzcie co Was czeka. Wydarzenia drugoplanowe? Stawiane na pierwszym miejscu, w końcu w ich skład wchodzą np. zlecenia - długoterminowe/krótkie, przeróżne zdarzenia, wydarzenia o charakterze ogólno-serwerowym. O tym wkrótce więcej - dział został wymieniony wyżej. Za przykład weźmy chociażby świat rozrywki i dość kluczowy punkt samego miasta; pewnie już teraz wiecie o czym mowa, nie? “Pamiętasz, jak z kumplami zbieraliście każdy grosz i czekaliście na osiągnięcie odpowiedniego wieku, by wreszcie pojechać na wycieczkę do Vice City i wejść do tego słynnego klubu nocnego? Pamiętasz, jak żałowałeś, że jest tak daleko, a Ty nadal nie masz siana na porządny wózek? Nic straconego! Malibu Club otwiera się dla Ciebie w Los Santos. Teraz te wszystkie tancerki tańczące na rurze będziesz miał na wyciągnięcie ręki. A każda kobieta znajdzie ujście dla swoich najskrytszych fantazji - kto wie, czy tego wieczoru nie spotka tam napalonego strażaka lub policjanta? Wpadnij i Ty, daj się porwać zabawie. Porwać Cię może nie tylko dobra rozrywka ale i ciekawość. Pośród ludzi biorący aktywny udział w półświatku przestępczym rozeszły się słuchy, że w klubie stacjonuje pewna rodzina mafijna, nosząca nazwę The Forelli Crime Family. Rzekomo jej odłam od jakiegoś czasu poszerza wpływy w Los Santos, zaś sama organizacja poszukuje osób do czarnej roboty. Przedstawicieli można spotkać podczas przeróżnych imprez, natomiast starają się ukrywać ze swoimi intencjami”. Organizacje fabularne składające się z postaci epizodycznych? Nic bardziej mylnego, na ten moment możecie ujrzeć rodzinę Forellich. To dopiero początek ekstra innowacji. Zostańcie z nami, VC i Uniwersum Cię potrzebują.
 

 

3. Kolejna paczka nowych skinów do gry

 

W związku z wejściem wersji 3.0 new stories nie zapomnieliśmy o nowym wyglądzie waszych postaci. Przygotowaliśmy paczkę skinów, które jeszcze bardziej urozmaicą rozgrywkę na projekcie i zmniejszą ilość tak zwanych "klonów". Wzięliśmy jak zwykle pod uwagę wasze propozycje i mamy nadzieję, że trafią one w wasze gusta. Skiny odnajdziecie w sklepach z ubraniami, które znajdują się na Idlewood oraz w Centrum rozgrywki. Staramy się aby każdy z Was mógł dostosować wygląd postaci widoczny dla innych graczy do odgrywanego charakteru, z każdą aktualizacją tworzymy coraz większą bazę!

 

iZTQ1IX.pngKG52XLH.png8CjYSNM.pngqfhErIE.pngOO5CvGn.pngV7D7Zx6.pngrRDBd9S.pngcGdW5nx.pngRO4EaKB.pnglN0xZgm.pngpPSvL0T.pngTFgGc43.png3bnbgtJ.pngQoWzRrR.png1Zo70Tg.pngSz2Utk7.pngib6F1FO.pngLNv4uPN.png8IOQCAi.pngpr9FtZn.pngn4zS1lh.pngRYfFqel.pngrXhJrP5.pngoRE1Cn8.png1V0cFTV.pngALYieXF.pnglvGltln.pngPa1TAdP.pngbDuubTH.pngateJ4EA.pngOqWNnCQ.pngGLzl3a1.pnghdOOrY4.pngOWhVFMy.png6LX3tIU.png9kPQ2sj.pngoUXtAWt.pngPwY5CED.pngd758xrB.pngqRjLsHf.png

 

 

 

4. Pickupy budynków są teraz dopasowane do grupy

 

m3eYcrX.png

 

Bardzo długo broniliśmy się przed tym jednak postanowiliśmy to w końcu wprowadzić. Gracz powinien wiedzieć z daleka z jakim typem biznesu ma do czynienia kiedy patrzy w jego stronę zamiast podchodzić centymetr do drzwi i patrzeć na to co wyświetli się po wejściu w pickup. Chyba proste. To też jest odniesieniem do kolejnej nowości w tej publikacji.

 

 

 

5. Lepsze zarządzanie pickupem drzwi

 

vlfOCgv.png

 

 

Nieruchomości mają teraz bardziej rozszerzone zarządzanie pickupem. Wcześniej można było go tylko ukrywać, doszła do tego opcja wystawienia tabliczki sprzedażowej. Koszt zmiany pickupa na ten sprzedażowy to $40. Inne są jak wcześniej bezpłatne i możemy zarządzać nimi jak chcemy.

 

 

3zz2fVn.png

 

In Character uznajemy to tak samo jakby osoba wystawiła w drzwiach kartkę, że budynek jest na sprzedaż lub postawiła w ziemi znak informujący o tym.

 

 

 

0Ahl1Ky.png1273_w.jpg1239_w.jpg

 

 

 

7. LSS lightning network

 

5i9yvLW.png

 

W końcu wprowadzamy szybkie pobieranie plików w grze. SAMPowa pobierałka ograniczała nas do ok. 200-300kb/s pobierania każdego pliku, teraz wchodzimy na wyżyny i udostępniamy wam najszybsze pobieranie jakie może zaoferować nasze łącze.

Oprócz gry, taki sam efekt zobaczycie na forum, będzie jeszcze szybciej niż teraz.

 

80y7ZjV.png

 

Jest to teraz w formie beta i będzie dostępne tylko przy pobieraniu mapy Vice City a jest sporo do pobierania ponieważ kiedy się znajdziemy na terminalu lotniska Escobar w Vice City mamy do pobrania aż 3000 plików całego świata. Szybkie pobieranie włączamy jako przełącznik w ustawieniach postaci. Na czas pobierania postać zostaje zamrożona i musimy tylko oczekiwać aż VC się załaduje.

Jeśli "LSS lightning network" wyjdzie tak jak było to zaplanowane, zostanie wprowadzone również przy pierwszym wejściu do gry dla każdego gracza.

 

 

 

8. Zmiana z podpisanymi pojazdami w grupach party

 

MX74fA2.png

 

Od wprowadzenia aktualizacjipojazd w grupie będzie mogła odpisać tylko osoba, która go przypisala, czyli poprzedni właściciel.

Jako, że nie posiadamy danych kto ostatni podpisał pojazd - specjalnie odpisać go może teraz lider i przekazać osobie, która była poprzednim właścicielem.

 

Zapewne pojawią się zgrzyty z tym związane między wami ale pamiętajcie że każdy ma tutaj grać przyjemnie i czerpać radość z rozgrywki więc nie zachodźcie sobie za skórę tylko zróbcie to tak jak powinno być. Liderzy grup party przekażcie pojazdy ich właścicielom i niech oni je przypiszą ponownie do grupy. Będą mogli od tego momentu je odpisywać kiedy tylko chcą.

 

 

9. Drobnostki do zgłoszeń grup

 

 

g0xXmta.png

 

Grupy zyskują w liście zgłoszeń (/g zadania) również datę tak jak prosiliście.
Do tego wchodzi bardzo ważna sprawa, która was prawdę mówiąc potrafiła irytować. Poprzednio jeśli osoba, która coś zgłosiła nie była już online, a pracownik odebrał to zgłoszeniezaznaczało nam inną osobę online a właśnie ta osoba otrzymywala informację, że ktoś odebrał nasze zgłoszenie mimo, że nie była z tym w ogóle powiązana.

Od teraz kiedy odbierzemy zgłoszenie a osoba nie będzie online, dostaniemy informację w okienku a zgłoszenie będziemy mogli po prostu zaniechać zamiast jechać w wyznaczone miejsce.

 

 

10. Skryptowa wymiana pojazdu z dopłatą

 

rXjowLW.png

 

Kilka dni temu ktoś po raz pierwszy zgłosil, że wymiana pojazdów nie działa. Mogły powstawać poprzednio problemy ponieważ po wymianie żadna dopłata nie wchodziła do gry a pojazdy po prostu były wymienione. Zdziwiło nas to bardzo, faktycznie coś było nie tak więc zostało to zrobione od nowa i działa to bez zarzutów. Od teraz musimy wpisać kwotę, jaką druga osoba będzie musiała dopłacić przy wymianie i wysyłamy ofertę. Wszystko trwa chwilę i jest jak najbardziej bezpieczne.

 

mG3hkij.png

 

 

11. Zmienione ceny hurtowe pojazdów w salonach

 

Nie ma co się rozpisywać - oto nowe ceny kilku pojazdów.

 

Tahoma 6900 - > 9000

Admiral 6220 - > 9800
Burrito 8900 - > 11000
Clover 4900 - > 5400
PCJ/BF 9100 - > 11300
BMX 565 - > 800

Sultan 63000 -> 83000
Fortune 16500 - > 9800

 

 

12. Mała zmiana w paralizatorze

 

UpRwdGZ.png

 

 

Policjant po wystrzale z paralizatora otrzyma stosowną animację a osoba trafiona zostaje porażona prądem dłużej niż wcześniej.

 

 

 

 

13. Jeszcze większa kontrola nad pojazdem "zdalnie"

 

Yssyheu.png

 

Interakcja na przycisk "H" z pojazdem jest teraz jeszcze bardziej rozszerzona.

Możemy dodatkowo stojąc przy samochodzie przełączyć jego światłaotworzyć/zamknąć drzwi na zewnątrz nie korzystając ze znanego wszystkim sposobu zabawy z klawiszem "G" i "ENTER"   :rolling_eyes:

Drzwi się otwierają zamykają, jeśli tylko wybierzemy odpowiednie a światła działają tak samo jak kiedy siedzimy w środku i naciśniemy lewy przycisk myszy - tylko teraz
Zostało to zrobione dla urozmaicenia gry IC, kiedy na przykład ktoś podchodzi do pojazdu by po prostu załączyć światła lub je zgasić a nie koniecznie chce siadać na fotel. 

Uwaga, przez ograniczenie SAMP, jesli ktoś już siedzi w środku jako kierowca, niestety nie da się przełączać już drzwi tym sposobem.

 

 

14. Bardziej realistyczny bagażnik, ważna zmiana z przechowywaniem przedmiotów w pojeździe

 

hJt2hOA.png

 

System przechowywania przedmiotów w pojazdach został całkowicie zmieniony. Od teraz chować i wyciągać przedmioty możemy tylko będąc z tyłu wozu, jeśli otworzymy bagażnik. Naciskamy H i wybieramy oczywistą opcję. Musimy stać przy bagażniku!

 

SBAHFLh.png

 

tcBE6bp.png

 

Co was na pewno zdziwi, nie zadziała zwyczajnie komenda /p podnies w środku pojazdu. Dlaczego?

Została ona zarezerwowana dla samochodów, które posiadają zamontowany "ukryty schowek" i jest to komponent, który na pewno znacie.

 

sf3WXZ8.png

 

Jeśli mamy już ten schowek, możemy do niego chować przedmioty tak jak wcześniej lecz wyciągać poprzez komendę /p podnies.

 

sV7Xw35.png

 

 

 

 

 

15. Jeszcze więcej ciekawych miejsc do rozgrywki!

 
1. Larry Spot
 
KMUbBrk.jpg
 
Miejsce spotkań wielu mieszkańców South Central. Rozpoznawalne jest głównie poprzez mieszkańca dzielnicy, który skupuje przeróżne fanty; nie zawsze są legalnego pochodzenia oraz dzięki opuszczonemu domostwu, w którym można spotkać wielu miejscowych ćpunów. Spotykają się tam również skaterzy, dla których istnieje całkiem zaniedbany ghetto park. W ostatnim czasie właściciel terenu odrestaurował również dwa budynki biznesowe. Wystawione zostały na sprzedaż i oczekują na miejscowych przedsiębiorców.
 
2. Malibu Club (odłam klubu z vice city w los santos)
 
HOE8Lbx.jpg
 
Pamiętasz, jak z kumplami zbieraliście każdy grosz i czekaliście na osiągnięcie odpowiedniego wieku, by wreszcie pojechać na wycieczkę do Vice City i wejść do tego słynnego klubu nocnego? Pamiętasz, jak żałowałeś, że jest tak daleko, a Ty nadal nie masz siana na porządny wózek? Nic straconego! Malibu Club otwiera się dla Ciebie w Los Santos. Teraz te wszystkie tancerki tańczące na rurze będziesz miał na wyciągnięcie ręki. A każda kobieta znajdzie ujście dla swoich najskrytszych fantazji - kto wie, czy tego wieczoru nie spotka tam napalonego strażaka lub policjanta? Wpadnij i Ty, daj się porwać zabawie. Porwać Cię może nie tylko dobra rozrywka ale i ciekawość. Pośród ludzi biorący aktywny udział w półświatku przestępczym rozeszły się słuchy, że w klubie stacjonuje pewna rodzina mafijna, nosząca nazwę The Forelli Crime Family. Rzekomo jej odłam od jakiegoś czasu poszerza wpływy w Los Santos, zaś sama organizacja poszukuje osób do czarnej roboty. Przedstawicieli można spotkać podczas przeróżnych imprez, natomiast starają się ukrywać ze swoimi intencjami.
 
3. Tor Wyścigowy w Los Santos (otwarty)
 
TXFZk31.jpg
 
Jeśli buzuje w Tobie testosteron i nie masz gdzie się wyżyć, albo jeżeli masz ochotę na małą rywalizację i chcesz się sprawdzić, zawsze możesz wpaść na tor wyścigowy w Los Santos. Duża dawka adrenaliny to właśnie to, czego szukają ludzie w różnym wieku i różnej płci. Tutaj wreszcie będziesz mógł poczuć to na własnej skórze.
 
4. Tor do ćwiczeń dla nowych kierowców
 
ffk0cTW.jpg
 
Jeżeli nie czujesz się jeszcze na siłach, by zmierzyć się z osobami bardziej doświadczonymi, będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności we własnym, dopasowanym do siebie tempie. Dzięki takiej opcji wypróbujesz swoje możliwości na różnym sprzęcie i przekonasz się, czy to zajęcie dla Ciebie.
 
5. Sex Shop
 
news1.jpg
 
Miejsce stworzone z myślą o każdym człowieku, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli doskwiera Ci samotność i masz dość wciąż tych samych sposobów na minimalną dawkę przyjemności, tutaj znajdziesz to, co wreszcie przełamie codzienną rutynę i uwolni Cię od trosk. Ale nie ulegaj stereotypom, gdyż to nie sklep tylko dla samotnych. Wiele par narzeka na nieudane życie erotyczne. Jeśli więc zapragniesz coś zmienić, zawalczyć o swój związek, tutaj będziesz mógł odnaleźć coś, co podkręci atmosferę w waszej sypialni i sprawi, że Twoja druga połówka już nigdy nie pomyśli o skoku w bok.
 
6. SKlep z upominkami (pluszaki, prezenty, itp)
 
kNIWRsZ.jpg
 
Znów zbliżają się Walentynki, jakieś dziwne święta, które nie wiadomo kto wymyślił, a które tylko przysparzają biednym mężczyznom problemu? Znów nie wiesz, co kupić swojej dziewczynie, a na dodatek siostra za dwa dni obchodzi urodziny i nie chcesz dawać jej pieniędzy jak co roku? A może to Tobie marzy się jakiś fajny prezent? Jeżeli nie masz ochoty po raz kolejny borykać się z tym samym problemem, po prostu wpadnij do sklepu z upominkami. Tutaj zapomnisz o swoich troskach, gdyż na każdej półce znajdziesz coś, co przypadnie do gustu nie tylko starej ciotce z Montgomery, ale twojej przyjaciółce, siostrze, a nawet koledze z podwórka. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
 
7. Kino samochodowe pod otwartym niebem
 
PJza4lo.jpg
 
Jeżeli chcesz spędzić miło czas ze swoją połówką, zaimponować nowopoznanej dziewczynie czy po prostu wybrać się z kumplami gdzieś indziej niż na piwo do baru, możesz wybrać kino samochodowe pod otwartym niebem. Jest to opcja nie tylko dla zakochanych, gdyż repertuar nie ogranicza się tylko do jednego gatunku. Przy kasie znajduje się też bar, w którym można zakupić jakieś przekąski i napoje bezalkoholowe. Dla miłośników sportu czy muzyki pojawiają się też transmisje na żywo z różnych zawodów czy koncertów.
 
8. Sklep meblowy
 
vbjnBkM.jpg
 
Jesteś znudzony czekaniem na kuriera, który znów się spóźnia lub plotkuje gdzieś na Idlewood, zamiast dostarczyć Ci meble, na które tak długo już czekasz? Wkurzasz się, że zapłaciłeś tyle pieniędzy, a remont nadal stoi w miejscu, bo nie wiesz, kiedy te meble wreszcie przyjadą? Nareszcie koniec Twoich zmartwień! Koniec z przeciągającymi się remontami. Teraz wszystkie meble możesz mieć od ręki, gdy tylko zdecydujesz się na ich kupno. Od teraz każda przeprowadzka, każda zmiana wystroju będzie tylko przyjemnością.
 
9. Schronisko dla psów
 
AXvCiSs.jpg
 
Schronisko to nie dom docelowy dla bezdomnych zwierząt. To jedynie przystanek na ich trudnej drodze życia. Przystanek pomiędzy jednym domem a drugim domem. Zwierząt bezdomnych które z różnych przyczyn straciły swój dom lub były niechciane. To tu docierają bezdomne zwierzęta z terenu całego stanu San Andreas dostarczane przez Eko-patrole LS-Gov jak i osoby prywatne, to tu rozpoczynają poszukiwania właściciele zagubionych zwierząt, jak również to tu rozpoczynają się procesy adopcyjne osób zainteresowanych adopcją naszych podopiecznych. Schronisko pomimo zamieszkiwania przez wielu podopiecznych, pozostaje w ciężkim stanie. Nasi podopieczni liczą na lepsze jutro, wraz z przybyciem nowego zarządcy.
 

 

 

15. Aktualizacja marketu ls-stories (serwisu aukcyjnego)

 

Wchodzi wyczekiwana przez Was aktualizacja do systemu aukcyjnego. Od teraz można wystawić aukcję z opcją Kup Teraz znaną wszystkim z różnych serwisów aukcyjnych "w realu".

 

Podczas wystawiania aukcji wystarczy, że zaznaczymy dodatkową opcję:

 

TunFlFW.png

 

Oprócz zwykłej licytacji, od teraz oferta będzie miała opcję Kup Teraz

 

rCPETKM.png

(możemy to zawsze oczywiście wyłączyć jeśli tylko chcemy i aukcja pozostaje samą licytacją)

 

Co oznacza, że aukcja posiada takową opcję? To, że osoba odwiedzająca Twoją ofertę będzie mogła od razu kupić przedmiot/pojazd/budynek bez oczekiwania na koniec licytacji co było bardzo problematyczne dla Was i zniechęcało Was to, woleliście komuś to sprzedać w między czasie i dlatego dochodziło do wielu sprzeczek.

 

oZSdTZv.png

 

Jak widać pojawia się nowa opcja jaką jest Kup Teraz - wystarczy, że klikniemy i automatycznie aukcja się zakończy - to my wygramy tę ofertę.

 

7sni6K0.png

 

Nie wprowadzamy pełnej automatyzacji płatności - musisz wejść do gry i dokonać transakcji z drugą osobą samemu. System aukcyjny to tylko pośrednik, który pomaga wyszukać to czego chcemy lub zaoferować sprzedaż.

Jest to następne uproszczenie dla Was i z pewnością was to ucieszy bo każdy kto korzystał z aukcji bardzo chciał tej nowej opcji.
Uwaga - aby korzystać z nowej opcji, potrzebujemy przynajmniej 2000 Punktów Score (SP) na koncie. Pamiętaj, że wprowadzenie tej opcji nie oznacza, że możesz sobie teraz klikać i kupować co chcesz - szybko, masz obowiązek sfinalizowania transakcji InCharacter.

 

 

16. Jak zawsze na koniec - zmiany od poprzedniej aktualizacji

 

 • Status AFK zostaje nadany po minucie nieaktywności w grze również kiedy nie poruszamy się postacią/kamerą. (nie musicie już specjalnie pauzować gry) 
 • Brakujące części tuningowe felg (Virtual, Offroad, Ahab) są w zamawianiu warsztatów.
 • Zmienione zostały nazwy wszystkich frakcyjnych broni by było wam łatwiej je wyciągać za pomocą skrótu /p nazwa.
 • Naprawiliśmy uciążliwy problem z wpadaniem pod wnętrza budynków. Gdy wpadniesz, oprogramowanie przywróci Cię z powrotem do drzwi wejściowych. Z pewnością błąd się już nie powtórzy po najbliższym restarcie gry.
 • Na rynku internetowym informacje o wystawiających i licytujących zostały ukryte do zakończenia aukcji.
 • Nowy wygląd nicków w grze
 • Usprawniony został mocno system wymiany danych w grze i forum co skutkuje polepszeniem i przyspieszeniem waszej rozgrywki na LSS.
 • Otrzymasz teraz powiadomienie na forum kiedy ktoś zalicytuje w Twojej aukcji.
 • Nowy spawn początkowy;
 • Agencja prac dorywczych została przeniesiona w pobliżu nowego spawnu (klik);
 • Po ślubie postacie otrzymują unikalne przedmioty jakimi są obrączki - propozycja;
 • Dodaliśmy sklep z biżuterią! - !KLIK!
 • Nowy skrót do szybkiego chowania przedmiotów w torbie/plecaku (propozycja) - /p nazwa schowaj (lub torba).
 • Napady dla organizacji przestępczych zostały ponownie uruchomione z udoskonaleniami, organizacje mogą zacząć planowania;
 • Status założonych rękawiczek pod nickiem został zlikwidowany, można je zobaczyć w menu "wyglądu i cech postaci" (interakcja H lub /wyglad [ID]);
 • Firmy kurierskie: Przy przekładaniu milionów paczek z furgonetki pod te same drzwi, grupa nie dostaje za każdym razem pieniędzy za osobną dostawę (ponieważ wtedy jest tylko jedna). Tyczy się to tylko wielu zamówionych paczek pod ten sam adres.
 • Zwiększyliśmy ilość blokad dla instytucji publicznych z 10 do aż 30
 • Od niedawna każdy cywil może zakupić broń palną jeżeli posiada licencję. Więcej informacji w tym temacie.
 • Samochody z zaciągniętym hamulcem ręcznym nie będą już w dziwny sposób podskakiwać u osób które wyjdą z budynku.
 • Sklepy meblowe zostały wycofane. Cały ich asortyment jest dostępny w 24/7 w nowej kategorii zakupów.
 • Na rynku internetowym informacje o wystawiających i licytujących zostały ukryte do zakończenia aukcji.
 • Koszt stworzenia nowego budynku w centrum jest od tej pory sporo niższy, zaś na Idlewood odwrotnie.
 • Polecanie nowych graczy przez wasze własne reflinki ls-stories będzie możliwe teraz od 10 postów
  (swoją drogą, zarejestrowało się za pomocą waszych reflinków już ponad 600 osób!) ;
 • Nowe widełki cenowe sprzedaży używek na cornerach;
 • Usprawnione i poprawione zostało urządzenie "suszarka" w radiowozach LSPD;

 

 

 

Aktualizacja wchodzi o 4:00 rano i od tego czasu grać będzie można tylko na SA:MP 0.3.DL. Gra i forum zostaną wyłączone na 2-3 godziny w nocy, potrzebujemy czasu na wprowadzenie wszystkiego bez przeszkód. Będzie to zwykła przerwa konserwacyjna a dodatkowo służąca naprawie sprzętowego łącza, które wam doskwiera od tygodnia.#2

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:36

YoungG
YoungG
 • Gracz
 • 783 postów

elo#3

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:36

shay
shay
 • Gracz
 • 567 postów

<3#4

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:37

MPower
MPower

  ★★★★★★

 • Gracz
 • 301 postów

:hearteyes:  :hearteyes:

Tak tylko dodam, że namęczyłem się przy grafice!#5

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:37

Healpy
Healpy

 • Zbanowany
 • 139 postów

PIERWSZY!#6

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:37

Filip
Filip

 • Zbanowany
 • 305 postów

elo#7

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:37

styfix
styfix
 • Gracz
 • 233 postów

<3#8

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:37

Panda
Panda

  2018-12-04

 • Gracz
 • 667 postów

Najlepszym nowym porządkiem to wyeliminowanie rudej :))))


Użytkownik Panda edytował ten post 02 kwiecień 2018 - 21:38


#9

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:37

evenoX
evenoX
 • Support
 • 360 postów

Sub i dzwoneczek.#10

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:38

mati9081234
mati9081234

  Bangjer.

 • Gracz
 • 40 postów

KOCUUUUUR <333#11

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:38

Maaxy
Maaxy

  welcome to california

 • Gracz
 • 752 postów

nI3w0vP.png

elo#12

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:38

Kejmen
Kejmen

  Wyrywacz chwastów

 • Gracz
 • 1278 postów

Ciekawe kto robił oprawę graficzną! :D#13

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:39

Breno
Breno

  kolemanuwa

 • Gracz
 • 617 postów

Zajebista aktualizacja.
Copyright © 2019 ls-stories.pl | Community Powered by IPS Inc.

ls-stories.pl and the contents herein, are not affiliated with Rockstar Games, Rockstar North or Take-Two Interactive Software Inc.