Skocz do zawartości

[szukam] osoby do gry wokol postaci


Rekomendowane odpowiedzi

Wszędzie Nutella , Wszędzie Kakao , A deszczyk Nutelli też by się chciało . Jest pyszny jest mniam , A Świerszczyk Do dzieci krzyczy Tam Dam Dam . Rozbolą was brzuszki , Dzieci odpowiadają : My Łakomczuszki . Świerszcz spróbował Nutelli i  krzyknął : Pychota , Pychota ,Pychota , Mniam , Mniam , Kanapkę z Nutellą Wam na śniadanie dam ! 

Odnośnik do odpowiedzi

image.png?ex=655136bc&is=653ec1bc&hm=ba504836923c270f47f80832192053f8631b7b0aa5389484ead3b0b17432a0bc&

 

 1. Zack Smellson był niezwykle utalentowanym muzykiem, ale miał jedną wyjątkową i dziwną cechę charakterystyczną: uwielbiał wąchać wszystko, co tylko dało się wąchać. Od najmłodszych lat, kiedy tylko mógł to zrobić, wąchał kwiaty, jedzenie, instrumenty muzyczne, a nawet zwierzęta. To było jego sposobem na odkrywanie świata. Zack dorastał w małym miasteczku, gdzie jego rodzice prowadzili sklep z instrumentami muzycznymi. Jego miłość do muzyki rozwijała się wraz z wiekiem, ale zawsze towarzyszyło mu również nieodparte pragnienie wąchania. Zaczął od gitary swojego ojca, wąchając drewno, struny i metalowe części. Następnie przeszedł do pianina, gdzie każda klawiatura miała swój niepowtarzalny zapach. Dla Zacka instrumenty były nie tylko źródłem dźwięków, ale także zapachów. Jako młody człowiek Zack zdecydował się na karierę muzyczną. Zaczął grać na scenach lokalnych klubów i zyskiwał coraz większą popularność. Jednak to, co go naprawdę wyróżniało, to jego niesamowite zdolności węchu. Kiedy grał na scenie, potrafił wyczuć, jakie emocje towarzyszą publiczności i dostosować swoją muzykę do tego. Był w stanie wyczuć, jakie zapachy unoszą się w powietrzu i tworzyć dźwięki, które doskonale oddawały atmosferę danego miejsca. Zack Smellson stał się sławny nie tylko dzięki swoim umiejętnościom muzycznym, ale także dzięki swojemu niezwykłemu zmysłowi węchu. Koncerty Zacka przyciągały tłumy fanów, którzy byli zachwyceni tym, jak muzyka i zapachy łączyły się w jedno niezapomniane doświadczenie. Jego koncerty były nie tylko muzycznym wydarzeniem, ale prawdziwą podróżą zmysłową.
   
   
   
   
   
 2. [21:33]
  Jednak Zack nie zapomniał o swoim małym miasteczku i sklepie z instrumentami rodziców. Regularnie wracał tam, aby grać dla lokalnej społeczności i dzielić się swoją pasją z młodymi muzykami. Dla niego wąchanie nie było tylko osobistym nawykiem, ale także źródłem inspiracji i twórczości. Historia Zacka Smellsona to opowieść o tym, jak nietypowa cecha może stać się źródłem wyjątkowej sztuki i inspiracji dla innych. Jego muzyka była nie tylko dźwiękiem, ale także zapachem, który pozostawiał niezapomnione wrażenia.
Odnośnik do odpowiedzi

OIG.yGSa9iWoUy.O7LEboeWk?pid=ImgGn

Maddixon Jr. Demarcus The Third urodził się 25 lipca 1985 roku w trudnych warunkach na przedmieściach wielkiego miasta. Jego młodość była naznaczona trudnościami i niepewnością. W wieku nastoletnim Maddixon dołączył do miejscowego murzyńskiego gangu o nazwie "The Shadows". W tym towarzystwie musiał szybko nauczyć się przetrwać w brutalnym otoczeniu ulicznego życia. Jego przydomek "Mad Max" nawiązywał do jego zdolności do utrzymania spokoju nawet w najbardziej chaotycznych sytuacjach.

Los jednak postanowił skrzyżować jego drogę z osobą, która miała ogromny wpływ na jego życie - jego wujkiem Sylvesterem. Sylvester był transseksualnym muzykiem, który miał ogromne umiejętności gry na saksofonie. Kiedy zobaczył, jak jego młody siostrzeniec zaplątany jest w gangsterskie życie, postanowił podjąć działanie, aby go uratować.

Sylvester stał się dla Maddixona mentorem i opiekunem. Rozumiał, że jedyną szansą na wyjście Maddixona z przestępczego środowiska jest skierowanie go na inną ścieżkę. Rozpoczął naukę młodego chłopca gry na saksofonie, a Maddixon okazał się być nie tylko zdolnym, ale również pasjonującym się muzyką uczniem. Spędzili razem godziny na ćwiczeniach, improwizacjach i rozmowach o życiu.

Dzięki wytrwałemu wsparciu wuja i własnej determinacji, Maddixon rozwijał się jako saksofonista w zastraszającym tempie. Jego muzyka stała się dla niego ucieczką od przestępczej przeszłości i toksycznego środowiska. Z czasem odkrył, że ma niesamowity talent i pasję do tworzenia muzyki. Przez lata ciężkiej pracy i oddania, stał się cenionym saksofonistą.

Maddixon miał okazję grać na saksofonie w różnych zespołach i scenach muzycznych. Zdobył rozgłos w nieoczekiwanych miejscach, włączając w to takie zespoły jak Motorhead, Limp Bizkit i nawet w towarzystwie artystów pop, takich jak Justin Bieber. Jego wszechstronność i niezwykłe umiejętności na saksofonie przyciągały uwagę słuchaczy na całym świecie.

Dzięki wsparciu wuja Sylvestera, Maddixon przezwyciężył swoją przeszłość i znalazł swoje miejsce w świecie muzyki. Jego historia jest inspiracją dla wielu, pokazując, że nawet w najtrudniejszych okolicznościach można odnaleźć swoją pasję i przeobrazić swoje życie.

Odnośnik do odpowiedzi

OIG.D3ooccvg3C_9am_drG_C?pid=ImgGn

Ferdinando Ching Ling to niezwykła postać, której życiorys jest pełen niesamowitych zwrotów akcji. Urodził się 15 września 1985 roku w małej wiosce na chińskiej prowincji Guangdong. Jego rodzina była typową chińską rodziną rolniczą, a Ferdinando od najmłodszych lat pomagał rodzicom w pracy na roli. Jednak los miał wobec niego inne plany.

W wieku 16 lat Ferdinando poznał swoją przyszłą żonę, Mariję, która była pochodzenia chorwackiego. Marija mieszkała w sąsiedniej wiosce i przeprowadziła się do rodziny Ferdinando po ślubie. Dzięki niej Ferdinando zainteresował się kulturą Chorwacji, a przede wszystkim językiem chorwackim. Maria uczyła go podstawowych słów i zwrotów, a on z czasem samodzielnie doskonalił swoje umiejętności językowe.

Jednak prawdziwą pasją Ferdinando okazała się muzyka. Po latach nauki i praktyki na gitarze oraz innych instrumentach muzycznych, postanowił połączyć swoje umiejętności językowe i muzyczne. Zaczęto go nazywać "Muzykującym Farmerem" ze względu na jego zdolność do wykonywania pieśni chorwackich na własnym gospodarstwie.

Ferdinando Ching Ling szybko stał się lokalną osobowością, a jego występy przyciągały tłumy ludzi z okolicy. Jego repertuar obejmował tradycyjne chorwackie pieśni, które wykonywał w języku chorwackim, co zdumiewało jego publiczność. Jednak Ferdinando nie ograniczał się tylko do tego gatunku. Rozwinął swoje umiejętności muzyczne, grając także chińskie melodie i tworząc własne kompozycje.

Z czasem sława Ferdinando Ching Ling rozprzestrzeniła się poza granice prowincji Guangdong. Zaproszenia na festiwale muzyczne i koncerty zaczęły spływać z różnych zakątków świata. Jego mieszanka kultury chińskiej i chorwackiej stała się unikatowa, przyciągając uwagę międzynarodowej publiczności.

Ferdinando Ching Ling stał się ikoną, która promowała kulturalną różnorodność i zjednoczenie przez muzykę. Jego historia była dowodem na to, że pasja i determinacja mogą przekształcić nawet zwykłego chińskiego farmera w międzynarodową gwiazdę muzyczną. Jego życie jest inspiracją dla wielu ludzi, dowodem na to, że marzenia można spełnić, niezależnie od pochodzenia czy otoczenia.

 
 
Odnośnik do odpowiedzi

Jim Pork

 

 

 

 

 

mężczyzna ze świńskim nosem i z bródką goatee, noszący biały garnitur z różową koszulą oraz palący cygaro. Obraz 1 z 2

Jim Pork był znany w branży muzycznej jako nieustępliwy menedżer i producent muzyczny. Miał reputację człowieka, który potrafił wypromować zespoły do sławy, ale niewiele osób zdawało sobie sprawę z jego podejrzanej etyki biznesowej.

Jednak jego sukcesy w przemyśle muzycznym kolidowały z jego tajemniczym zdrowiem. Jim od dłuższego czasu zmagał się z problemami z prostatą. Na początku bagatelizował objawy, ale wkrótce stało się jasne, że musi poddać się leczeniu. Jednak jego ambicje zawodowe były na tyle intensywne, że zaniedbywał opiekę nad własnym zdrowiem.

W międzyczasie, Jim kontynuował swoją praktykę pozyskiwania nowych, niedoświadczonych zespołów muzycznych, obiecując im gwiazdorską karierę. W rzeczywistości jednak, często wykorzystywał ich niedoświadczenie i przetrzymywał ich artystyczne prawa, aby czerpać zyski z ich utworów. Był znany z manipulowania kontraktami, zmuszania artystów do nierozsądnych umów i zyskiwania na ich pracy.

Jednak jego zdrowie stopniowo się pogarszało, co zaczęło wpływać na jego codzienne funkcjonowanie. Mimo że cierpiał na dolegliwości, nie zmienił podejścia do pracy. Nie tylko nie zmniejszył tempa, ale też zaostrzył swoje metody, wychwytując jeszcze więcej młodych talentów, obiecując im wielkie sukcesy w zamian za kontrolę nad ich twórczością.

W miarę jak jego choroba postępowała, Jim stał się coraz bardziej zdesperowany. Zaczęły pojawiać się komplikacje zdrowotne, a pracował bez wytchnienia, zatracając się w spiralę zysków kosztem ludzkich relacji.

Jednak pewnego dnia, jeden z zespołów, którym zarządzał, odkrył prawdę o jego praktykach. Młodzi muzycy byli zszokowani, gdy uświadomili sobie, że zostali oszukani przez człowieka, któremu ufali. Postanowili ujawnić publicznie, co się wydarzyło, z nadzieją na odzyskanie swojej twórczości.

W międzyczasie, zdrowie Jima znacznie się pogorszyło. Został zmuszony do wzięcia urlopu ze względu na konieczność poddania się pilnym leczeniu.

W wyniku publicznego skandalu i dochodzenia, które rozpoczęło się po ujawnieniu praktyk Jima, wiele zespołów wypowiedziało umowy z jego firmą. Jego reputacja została zrujnowana, a media zaczęły ujawniać jego długą historię wyzyskiwania młodych talentów.

Jim Pork w końcu zdał sobie sprawę, że musi zmierzyć się nie tylko z konsekwencjami swoich czynów w branży muzycznej, ale także z własnym zdrowiem. Świadomość, że stracił wszystko, co przez lata budował, przyniosła mu gorzki smutek i refleksję nad własnym życiem i wyborami.

Historia Jima Pokra stała się ostrzeżeniem dla innych w branży muzycznej, ukazując, jak skąpstwo i nieetyczne praktyki mogą zniszczyć nie tylko karierę, ale także życie osobiste. Jim sam doznał bolesnego oblicza konsekwencji, zarówno w sferze zawodowej, jak i zdrowotnej.

Edytowane przez JohnyAlien
Odnośnik do odpowiedzi

OIG.Vs7ph5s79XkFv9gUiyGu?pid=ImgGn

Chingo Marino to postać pełna życia i pasji, która przeszła wiele trudności, aby osiągnąć sukces jako paskudnie otyły Meksykanin, który jeździ ciężarówkami, śpiewa i gra na gitarze w zespole otyłych ludzi. Oto jego biografia:

Wczesne lata: Chingo Marino urodził się w małej wiosce w Meksyku jako jedno z siedmiorga rodzeństwa. Już od dziecka jego zamiłowanie do jedzenia było widoczne, a w miarę upływu czasu zaczął przybierać na wadze. Choć przekonania kulturowe i presja społeczna często sprawiały, że czuł się wyobcowany, Chingo zawsze cieszył się życiem i nie pozwolił, by jego waga wpłynęła na jego poczucie własnej wartości.

Pasja do muzyki i jazdy ciężarówkami: Już jako młody chłopak, Chingo odkrył swoją miłość do muzyki i gry na gitarze. Spędzał wiele godzin na nauce nowych piosenek i komponowaniu własnych utworów. Jego talent muzyczny był oczywisty, ale Chingo miał również inną pasję - jazdę ciężarówkami. Po ukończeniu szkoły średniej zdecydował się podjąć pracę jako kierowca ciężarówki, podróżując po Meksyku i zbierając inspiracje do swojej twórczości.

Powstanie zespołu otyłych ludzi: Chingo Marino zawsze był zwolennikiem samopomocy i akceptacji własnego ciała. Postanowił stworzyć zespół muzyczny, w którym mieliby miejsce ludzie o różnych rozmiarach ciała, aby wyrazić swoją miłość do muzyki i przekazywać przesłanie akceptacji siebie nawzajem. Tak narodził się zespół otyłych ludzi, który szybko zdobył popularność w Meksyku.

Sukces i akceptacja: Zespół otyłych ludzi, prowadzony przez Chinga Marino, zyskał licznych fanów zarówno w kraju, jak i za granicą. Ich teksty były pełne pozytywnych przesłań, a muzyka łączyła elementy tradycyjnej meksykańskiej muzyki z nowoczesnymi brzmieniami. Chingo stał się symbolem akceptacji własnego ciała i promował zdrowy styl życia, niezależnie od wyglądu zewnętrznego.

Chingo Marino kontynuował swoją karierę jako kierowca ciężarówki i muzyk, zyskując uznanie zarówno jako artysta, jak i jako ambasador akceptacji własnego ciała. Jego historia jest dowodem na to, że niezależnie od wyzwań i przeszkód, można osiągnąć sukces, pozostając wiernym sobie i swoim pasjom.

Odnośnik do odpowiedzi

OIG.lCy3X_twwlv5IqsHeJrI?pid=ImgGn

Cytat

 

Caleb Muncher urodził się 15 lipca 1985 roku w małym miasteczku na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Od najmłodszych lat przejawiał niezwykłą fascynację muzyką i jedzeniem. Jego rodzice często wspominają, jak już jako kilkulatek potrafił bawić się garnkami i patyczkami jako swoimi pierwszymi perkusyjnymi instrumentami, a także smakować nowe potrawy, które mama przygotowywała w kuchni.

Jego miłość do muzyki rozwinęła się w trakcie nauki gry na gitarze, którą rozpoczął w wieku 12 lat. Od tamtej pory nie można było go od niej oderwać. W wieku 16 lat, Caleb założył swoją pierwszą zespół rockową, w której pełnił rolę gitarzysty i wokalisty. Choć zespół nie odniósł wielkiego sukcesu, to doświadczenie to utwierdziło go w przekonaniu, że muzyka to jego prawdziwe powołanie.

Po ukończeniu szkoły średniej, Caleb postanowił poświęcić się swojej pasji na pełny etat. Przeprowadził się do większego miasta i zaczął grać w różnych klubach muzycznych oraz współpracować z lokalnymi artystami. Jednak prawdziwym przełomem w jego karierze był moment, kiedy zaczął eksperymentować z produkcją muzyczną. Caleb Muncher okazał się nie tylko utalentowanym muzykiem, ale także utalentowanym producentem.

W ciągu kilku lat, Caleb wypracował sobie renomę jako producent muzyczny i zaczął współpracować z wieloma znanymi artystami. Jego umiejętność łączenia różnych stylów muzycznych sprawiła, że stał się cenionym twórcą, który potrafił nadać każdemu utworowi unikalny charakter. Jego prace były często określane jako eklektyczne, pełne energii i emocji.

Caleb Muncher znany jest nie tylko ze swojego talentu muzycznego, ale również z wyjątkowej pasji do jedzenia. Stał się niemal kultową postacią w swoim mieście, gdzie prowadzi własną restaurację, która jest znana z niezwykłych kulinarnych eksperymentów. Jego dania łączą smaki z różnych kuchni świata, co przyciąga smakoszy z całego regionu.

Caleb Muncher to artysta, który łączy swoją miłość do muzyki i jedzenia w niezwykły sposób. Jego życie jest pełne pasji i kreatywności, a jego twórczość muzyczna oraz kulinarna przyciągają fanów z różnych dziedzin sztuki i gastronomii. Jego historia to przykład, że pasja i zaangażowanie mogą prowadzić do osiągnięcia wielu sukcesów w życiu.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniuZaloguj się
 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...