Skocz do zawartości

#71 Aktualizacja gry - 13 Listopada 2022


Rekomendowane odpowiedzi

erbMg9Q.png

 

 

 

 

Upragniony port na Santa Maria Beach! 
 
vuC3kXV.png

Nowe miejsce dla Twoich łodzi i Twojego wolnego czasu.
Santa Maria Beach słynie z cech dobrego klimatu, jest to miejsce, gdzie miło spędzacie czas z swoimi znajomymi, w aktualizacjach skupiamy się dlatego właśnie na upiększaniu tego miejsca. Pamiętamy jak prosiliście o taką lokację, więc nieopodal osiedla i Santa Maria Club z aktualizacji 4.4, powstał port jachtowy, do ich cumowania, również autorstwa niesamowitego @drPembleton, który jak sami możecie zauważyć na ujęciu, prezentuje się fenomenalnie na tle atrakcyjnego molo z ruchomym diabelskim młynem. Wejdźcie do gry, by obejrzeć całą lokację. 
Nowy typ miejsca zamieszkania 🏘️
 
palm1.png

Przedstawiamy Wam system jachtów, jako nowe miejsce zamieszkania dla Waszych postaci!

Stworzyliśmy system możliwości kupna jachtów na wyłączność, z możliwością korzystania z nich, jak z drzwi Waszych interiorów (dostępne w przejściu będą wszystkie funkcję, tj. system audio, interior, etc.). Jachty te będą sprzedawane sporadycznie, za nie małe pieniądze, bo przecież na taki luksus pozwolić mogą sobie tylko najbogatsi mieszkańcy Los Santos, chcący dzięki swojemu statusowi majątkowemu wyróżniać się na tle innych. Model jachtu zawiera górny pokład, na którym zapewne każdy z Was wraz z swoimi znajomymi będzie mógł spędzić miło na nim spędzić swój wolny czas, wejście do interiorów jednak będzie na dolnym pokładzie - zastrzegamy również, że to bardzo ważne, by interior odzwierciedlał wnętrze jachtu. O sprzedażach jachtów, będziemy informować na bieżąco, wypatrujcie więc cierpliwie licytacji.

 

palm2.png

palm2.png
 
Większa analiza połączenia gracza i wykrywanie problemu

palm1.png

 

Osoba, której zdarzy się problem z internetem lub grą (np. crash), otrzyma powiadomienie nad głową swojej postaci. Będzie utrzymywać się aż do momentu uzyskania stabilności połączenia gracza. Inni wówczas będą mogli natychmiastowo ocenić czy gracz jest aktywny i gra czy jednak coś się stało z jego internetem lub clientem gry. Wcześniej stwarzało to nieporozumienia podczas ciągłości gry, w szczególności podczas trwającej narracji, ponieważ trudno było ocenić, czy gracz z którym trwa interakcja, w danym momencie ma problem z siecią, a gdy ten utracił połączenie, często trudno mu było poinformować innych wcześniej o takim zdarzeniu. Postanowiliśmy dodać odpowiedni system, który będzie je analizował jeszcze dokładniej i umieszczał m.in taką informację nad nickiem gracza jak na w/w oraz n/w screenie.


palm1.png

Znane od dawna u nas rozwiązanie, w którym po zniknięciu postaci pozostaje informacja co się wydarzyło, teraz jest uzupełnione o wcześniejsze sygnały o braku połączenia, crashu gry itd.
 
      Co jeszcze zrobiliśmy przez ten czas?

#504
• Nowa funkcjonalnosć: komenda /sr to radio stanowe do komunikacji dla operatorów dwóch frakcji - LSPD oraz FBI dla wzajemnej współpracy. Jest to alternatywa komendy /cr, która służy dyspozytorom trzech frakcji - LSPD, FBI oraz LSFD.

 

#505
• Powróciły zmienne sceny logowania a system od dziś będzie losować jedną z dwunastu scen prezentujących nasze customowe modele 3D i nie tylko.

 

#506

• Dodano nowe powody Character Kill przy analizowaniu ciała przez służby: pobicie za pomocą narzędzia, wypadek w pojeździe oraz postrzelenie w głowę (kiedy system zaliczy postaci headshot BW) - brakowało ich wobec często aktualizowania systemu BW przez lata

 

#507
• Aktualizacja bezpieczeństwa naszego forum wraz z najnowszymi featureami IPS

• Ułatwiono dostęp do wyszukiwania postaci bez rozwijania dodatkowego menu w wyszukiwarce

 

#508

• Dodano nowe akcesoria doczepiane z możliwością edycji z okazji eventu Halloween do sklepu z ubraniami. Poprawiliśmy też pozycjonowanie większości akcesoriów na postaci podczas ich wybierania

 

#509

• Powód Character Kill wpisany przez gracza nie będzie już widoczny w karcie postaci tego gracza, na którego postaci funkcjnalność została wymuszona ze względu na bardzo częste pojawianie się wpisów obraźliwych lub nie mających sensu 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • whppend zmienił(a) tytuł na Aktualizacja gry - 13 Listopada 2022
  • blr zmienił(a) tytuł na #71 Aktualizacja gry - 13 Listopada 2022
  • BLACKFOX zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...