Skocz do zawartości

N-Logistics


Krysztal

Rekomendowane odpowiedzi

gLHVDfj.png

N-Logistics jest to firma transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku. Przeważającym obszarem działalności firmy jest transport towarów ciężkich oraz paczek. Ukierunkowanie na naszą jakość i terminowość oferowanych usług pozwala nam na ciągły rozwój i sprostanie wciąż rosnącym oczekiwaniom rynku. Zapotrzebowanie rynku skłoniły nas do rozbudowy posiadanego taboru również o ciężarówkę z naczepą oraz kilka dodatkowych pojazdów Buritto, cały czas systematycznie aktualizujemy zabezpieczając nasz tabor na pojazdy spełniające najnowsze normy bezpieczeństwa, a także rosnące oczekiwania naszych klientów. Unowocześnianie i aktualizowanie na bieżąco taboru jest kluczowym elementem polityki naszej firmy, to na nim opieramy swoją działalność i dzięki niemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kierunki świadczonych usług w zakresie transportu to obszar całego stanu San Andreas.
VI4wTIc.png
nW1bMnw.png

mcCrk30.png

Osoba ubiegająca się o stanowisko w firmie N-Logistics, powinna posiadać minimum wykształcenie średnie. Najbardziej pożądane jest wykształcenie wyższe, które zostało zdobyte na kierunku takim jak transport, logistyka. Wymagana jest również znajomość języków obcych, mile widziane jest doświadczenie zdobyte podczas pracy w działach logistycznych bądź  spedycji. Osoba ubiegająca się o to stanowisko powinna także doskonale znać się na obsłudze komputera oraz obowiązkowo programu SAP, a także być na bieżąco ze wszelkimi nowoczesnymi technikami zarządzania logistycznego.

**
Jeżeli uważasz, że jesteś osobą która spełnia ta wymagania i nadaje się do pracy w naszej firmie, zadzwoń!
Nikki Daugherty - 3999999

JjtXiP2.png

  • Atrakcyjne zarobki powyżej średniej rynkowej - podstawa + bonusy za dostarczenie większej ilości przesyłek oraz nadgodziny.
  • Dowóz przesyłek w postaci paczek, towarów ponadgabarytowych, transport materiałów niebezpiecznych, a także transport chłodniczy.
  • Zadbane i zabezpieczone pojazdy z myślą o bezpieczeństwie naszych kierowców.
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego (do stanowiska “Team leader”).

  • Przyjazną atmosferę i imprezy firmowe.

9uJfMU3.png

fYRy5ld.png

xfmkH5i.png

Cześć, startuje z kolejną odsłoną biznesu, tym razem nie N-Tune, a N-Logistics. Biznes będzie miał na celu wzbogacenie aktywności firm logistycznych których czasami brakuje, mam kilka pomysłów na rozwój firmy które chciałbym okazać w grze. Jako iż miałem niedawno okazje poznać szczegółową pracę firm logistycznych chciałbym to doświadczenie wykorzystać do klimatycznych gier IC z najmniejszymi szczegółami. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli w przyszłości są także planowane eventy z udziałem ciężarówek oraz zregenerowanie pracy dorywczej związanej z logistyką.

 

Edytowane przez Krysztal
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniuZaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...