Skocz do zawartości

Feniks Gym

Princess227

Rekomendowane odpowiedzi

kD5WUbh.jpg

Feniks Gym - Siłownia w samym centrum miasta prowadzona przez młodą i przedsiębiorczą Nicolette Rossi.  Stworzona z racji na zamiłowanie kobiety do umięśnionych mężczyzn. Perspektywiczna właścicielka nie szczędzi pieniędzy i pilnuje, aby wszystkie sprzęty znajdujące się w jej firmach pochodziły z najnowszych oraz najlepszych rynków. Nie spoczywając na laurach po ostatnim debiucie z reaktywacją studia tatuażu, kobieta stworzyła siłownie nastawioną nie na zysk, lecz na kontakt z klientem oraz indywidualne wsparcie w treningach.

pIW6Zh7.png

ldnaTRn.png

Na wprost od fontanny, po prawo od Feniks Tattoo.

Kontakt:

(UID:814) Nicolette Rossi - nr. tel. 1162

System premii:

300 min - 1 000$

500 min - 3 000$

1000 min - 10 000$

XHwUgen.png

Ponownie się przedstawie, no bo tak trzeba. Jestem Niki i startuje z kolejnym biznesem w tym mieście. Niedawno otworzyłam studio tatuażu i mimo krótkiego stażu studia, prosperuje ono bardzo dobrze. Są 3 wolne miejsca na siłownie w centrum w dziale z zapotrzebowaniem, więc najwidoczniej ich brakuje, nie ukrywajmy z resztą, że siłownie stoją, ale wiecznie puste.

Krótko o mnie OOC tak jak poprzednio: studiuje, pracuje, mieszkam sobie od roku w Gdyni, także i na piwko można wyskoczyć (choć ja nie pije to może na pizze ( Discord: Princess<3 #8369 ) ).

Czekam na rozpatrzenie i widzimy się w grze. Pozdrowionka.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

@Princess227

Naruszenie naszej regulacji dotyczącej cen karnetów.

• siłownie nie mogą sprzedawać karnetów siłowych w cenach mniejszych niż $70

Biznes zostaje oznaczony jako nieaktywny w ramach kary. Do opłaty skryptowa kara w urzędzie + $7.000 (komenda /datek 7000 w grze). Do tego czasu panel jest nieaktywny i nie można ani odpisać budynku lub wypłacić pieniędzy. Na zapłatę datku lider ma tydzień, jeżeli tego nie zrobi i nie udokumentuje tego w tym temacie (screen chociażby) biznes zostanie usunięty.

Odnośnik do odpowiedzi