Skocz do zawartości

Golden Delivery


Rekomendowane odpowiedzi

hg6WvXt.png

GOLDEN DELIVERY - Firma logistyczna, działająca na terenie całego miasta Los Santos jak i jego okolicach, została założona przez Ashera Davieds'a, biznes posiada idealną lokalizację w samym centrum miasta, małe przyjemne biuro do załatwiania całej papierkowej roboty. Firma zajmuje się głownie dostarczaniem towaru do biznesów swoich klientów, jednak w swojej ofercie ma także przewoź osób jak i możliwość wynajęcia prywatnego transportu. Przechodząc rano po ulicach miasta, już o bardzo wczesnych porach można zauważyć firmowe pojazdy dostawcze, które pędzą by w odpowiednim czasie dostarczyć wszystkie zamówienia złożone wcześniej przez wspomnianych klientów. Biuro aktualnie jest zamknięte, gdyż prowadzone są tam prace remontowe, jednakże gdy tylko prace się skończą firma ruszy pełną parą, zostanie otwarta rekrutacja na stanowisko kierowcy czy też kierownika, w planach jest także zakupienie większej floty pojazdów aby firma mogła prosperować jeszcze lepiej.

 

rDb9KdG.png

Asher na początku pracował w barze, gdy tylko zrobił prawko postanowił zatrudnić się w firmie logistycznej, przez długi czas jeździł tam jako kierowca i nabrał sporo doświadczenia, po jakimś czasie dostał podwyżkę a nawet awansował na wyższe stanowisko, niestety po pewnym czasie firma podpadła w długi, gdyż właściciel firmy, w której pracował Asher  był uzależniony od hazardu, często chodził do kasyna i wydawał tam pieniądze zarobione przez firmę, w końcu stracił nawet budynek - firma została zamknięta a wszyscy pracownicy stracili prace. Trochę później Asher wpadł na pomysł, że otworzy swoją firmę logistyczną, gdy tylko nadarzyła się okazja, kupił on budynek w samym centrum, w bardzo dobrej cenie, złożył wszystkie papiery do urzędu miasta, odezwał się do starych pracowników z dawnej firmy i zaproponował im prace, zakupił także kilka pojazdów - zainwestował praktycznie całe pieniądze, które zarobił w poprzedniej firmie, Jednak dzięki zdobytemu wcześniej doświadczeniu udało mu się uniknąć porażki, firma powoli zdobywała kolejnych klientów.

 

sL3EV2a.png

yv26cfu.png

 

   niazZ9D.png

W Firmie zatrudnione są aktualnie odpowiednio przeszkolone osoby, każdy nowy pracownik przechodzi odpowiednie szkolenia i zostaje przygotowany do pracy w naszej firmie, jeżeli jesteś zainteresowany współpracą lub masz pytania, możesz śmiało kontaktować się z właścicielem firmy poprzez Maila.

 

Serdecznie zapraszamy do naszej firmy, jeżeli spełniasz odpowiednie wymagania to nic nie stoi na przeszkodzie abyś dołączył w nasze szeregi.

 

Wymagania, które należy spełnić:

-Posiadanie prawa jazdy

-Doświadczenie w branży będzie dodatkowym plusem, jednak jeżeli go nie posiadasz to nic takiego, wszystkiego można się nauczyć

 

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie

-Wysokie wynagrodzenie

-Premie za przewożenie paczek

-Premie uznaniowe dla najlepszych pracowników

 

    R77t34c.png

Siemanko, ostatnio zacząłem sobie trochę więcej grać i postanowiłem otworzyć firmę logistyczną, mam kilka pomysłów co do gry i znajomych, którzy prowadzą swoje działalności na serwerze, myślę, ze razem z nimi uda się pograć coś ciekawego, wejść w jakieś interakcje z innymi biznesami i fajnie poprowadzić firmę.

 

 

 

 

 

Edytowane przez ziomeczek
Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

** Na stronie firmy można zobaczyć nowy post **

 

Firma Golden Delivery cały czas poszukuje pracowników i prowadzi rekrutacje na różne stanowiska takie jak Kierowca Tira, Kierownik czy Kurier, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy na stronie z ogłoszeniami, można też przyjść do biura w celu rozmowy o prace, jeden z naszych kierowników na pewno znajdzie dla was chwilkę!

 

bt67NU7.png

 

kv3GCsC.png

 

Edytowane przez ziomeczek
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniuZaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...