Skocz do zawartości

Figueroa's Fishtruck


prmdk

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=nso6Vhg0p9k


o5N7fWt.png


 


 


QHRz7Bu.png


 


 


 


HISTORIA


 


Rodzina Figueroa na zawsze zapisała się w przemyśle rybnym, jako wyznacznik jakości i wspaniałego smaku. Historia rodziny rozpoczyna się w miasteczku Bayside, gdzie głowa rodziny - Salomon Figueroa, żył z połowów w okolicznych wodach. Sekretem Salomona było wykonywanie rybołówstwa na północnych wodach, przy użyciu trójściennych, wolframowych, wzmacnianych sieci rybackich. Dzięki tym niesamowitym sieciom sprowadzanym z zakątków świata, połów potrafił być nawet dwu lub trzykrotnie większy od konkurencji. Chromy, koryfeny i sardyny wyławiane przez Salomona były świetniej jakości, potężne i niesamowicie tłuste zaskakiwały każdego. W późniejszych latach jego stan zdrowia zdecydowanie pogorszył. Utracił możliwość kontynuowania i rozwijania swojego biznesu, co zasmuciło okolicznych kupców. Na szczęście zdążył wychować dwójkę swoich synów, którzy zdecydowali się kontynuować dzieło swojego ojca.


 


WSPÓŁCZESNE DZIEJE


 


Połączenie tradycji i nowoczesnych rozwiązań, pozwoliło rodzinie Figueroa stworzyć biznes na miarę dzisiejszych czasów. Obecny styl życia jest często szybki i nie pozwala na ucztowanie w smażalniach, które przechodzą powoli do historii. W związku z tym powstał obwoźny, nowoczesny pojazd, w stylu popularnych foodtrucków, który poruszając się po Los Santos, sprzedaje świeżo usmażone ryby - oczywiście przeróżne gatunki, wszystkie, które są dostępne w lokalnych wodach. Ceny posiłków są bardzo atrakcyjne i przystępne dla każdego.


 


W ofercie firmy jest również dostawa gorących posiłków do dowolnych miejsc na terenie Los Santos z użyciem specjalnie wyposażonych skuterów Faggio, z termicznymi pojemnikami. Czas dostawy będzie skrócony do niezbędnego minimum.


 


PLAN GRY


 


Planujemy przede wszystkim wykorzystać skrypt dostępny na serwerze. Gra w założeniu ma opierać się na codziennych połowach, transporcie ryb do magazynu z chłodnią i składowanie ich oraz finalnie przenoszenie pakietu rybnego do pojazdu i sprzedawanie w różnych częściach miasta w ramach food-trucka. Wykorzystujemy tutaj przede wszystkim skrypt łowienia i zarazem smażenia ryb. Jak powszechnie wiadomo, każda ryba odnawia określony poziom zdrowia. 


Główną zaletą tego projektu jest to, że sami sobie organizujemy grę wykorzystując możliwości serwerowe.


Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje zaczynając od obszernych imprez masowych kończąc na codziennym sprzedawaniu smażonych rybek w popularnych miejscach. Oczywiście przewidujemy wynajęcie nas na zasadzie “cateringu”.


Jest to w pełni wystarczalny projekt dwuosobowy, sami pozyskujemy materiał, przetwarzamy go i rozprowadzamy po mieście. Oczywiście istnieje wiele możliwości rozwoju firmy - zatrudnianie graczy do łowienia ryb, praca kucharza czy też współpraca z firmą logistyczną w celu zapewnienia świeżych dostaw. 


 


 


25.04.2020


CIĄGŁOŚĆ PROJEKTU, BUDYNEK 3D


 


W ramach możliwości serwera ls-stories i talentowi BLACKFOX'a, otrzymaliśmy własny budynek 3D. Prezentujemy Wam stacjonarną restaurację Figueroa's Fishtruck w formie interioru 3D! Zastąpiliśmy nieużywanego Cluckin' Bella na dzielnicy East Los Santos. Możecie wejść do środka, rozgościć się, spożyć Waszego ulubionego fishburgerka w rytmach szant i posłuchać morskich opowieści! Nie macie czasu i chcecie szybki posiłek? Nic straconego! Zapraszamy do okienka typu drive-thru! Obiekt wygląda przepięknie, posiada dynamiczne oświetlenie i podświetlone plakaty. Zapraszamy już teraz do odwiedzin! Oczywiście fishtruck nadal wyrusza w trasę. :)


 


1.jpg


 


3.jpg


 


2.jpg


 


Oferujemy również dowóz jedzenia - numer kontaktowy niezmienny:


 


154-51-02


 


116-28-91


Edytowane przez Paramedyk
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • Marta odblokował(a) ten temat
  • Broom zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...