Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Wcześniejsza
 2. Dawis

  Pogadanka

  lol to działa jeszcze
 3. goldus

  Pogadanka

  siema powstaje serwer na podobizne ls-stories, nie tylko mrucznik jest https://discord.gg/kxfrvvZmcd
 4. Xavato

  Pogadanka

  Mrucznik sie obudził pare dni temu z tego co mi wiadomo 😛 chyba tylko to póki co, słabiutko
 5. miko231996

  Pogadanka

  Siema, odnośnie serwerów RP. Czy jeszcze na polskiej scenie istnieje serwer, gdzie można by było pograć? Na reaktywację LS raczej póki co nie ma co liczyć 😕
 6. cole

  Pogadanka

  elo benc ktos dalej tu aktywny jest ? XD
 7. @blr wez wstan serwer co
 8. smuteczek

  Pogadanka

  Piękne czasy, ale to już niestety przeszłość.
 9. BLACKFOX

  Pogadanka

  zapomnijcie, było miło, było - minęło
 10. Castle

  Pogadanka

  Szczerze, to nie jestem, aż tak w temacie odnośnie /zabezpieczeń/ takiego serwera, dlatego ciężko cokolwiek powiedzieć z mojej strony. Gdzieś tam słyszałem, że MTA ma lepsze zabezpieczenia w podstawie, jak i można nakładać blokady serialowe - co na pewno jest dużo precyzyjniejsze od SA:MP i nie ukrywam, że sam pograłbym nawet na uboższym skrypcie, ale oferującym stabilna, klimatyczną rozgrywkę.
 11. Xavato

  Pogadanka

  Problem był tego typu, że trzeba było dopłacać do serwera bo szkodnicy cały czas atakowali serwer i bez różnorakich tarcz i tak byś nie pograł w spokoju
 12. Castle

  Pogadanka

  W sumie to ciekawe, że codziennie na forum przewija się tak sporo osób, gdzie minął ponad rok od zamknięcia projektu. No było, jak było - raz lepiej, a raz dużo gorzej, ale jednak fajnie byłoby zobaczyć ponownie ls-stories na scenie sa;mp/mta, nawet niekoniecznie z tak wielkimi aktualizacjami, jak wcześnie, a jako zwykłe miejsce rozgrywki, bo mimo grania na piątce, to zapewne nie jedna osoba weszłaby również tutaj, żeby poczuć ten starszy klimat.
 13. MILXRD

  Pogadanka

  najlepsze jest to, że tamtego dnia przypadkiem tu zajrzałem xD
 14. Jakby ktos szukal mnie na DC, nastapila zmiana: lifeguard_tea
 15. Xavato

  Pogadanka

  Fajnie jak by kiedyś eksperymentalnie wróciło, ludzie po czasie tęsknią i sentyment jest
 16. MrLucas112

  Pogadanka

  RiP (*) Ktoś tu zagląda aktywnie, czy nie? Widzę, że 62 ludzi w ciągu 24 godzin, to chyba niezły wynik jak na rok po zamknięciu projektu. Bluur, może jakieś statystyki co się zadziało w rok od końca?
 17. to tego, uguem szczęśliwego nowego roku 😄

 18. bluur oczywiście miał całkowitą rację, straszna posucha w świecie polskiego rp oczywiście całkowicie rozumiem powód zakończenia działalności serwisu, ale już teraz go brakuje. nawet mimo tego, że poziom nie zawsze był wygórowany to fajnie się grało.
 19. Ja tego nie widze, choć miło byłoby się pomylić bo jednak to altv to średniak, nie ma klimatu totalnie. A wy gdzie wybyliście? mta?
 20. No, no pomysł dobry. Chociaż na okres zimowy to odpalić jak pogoda nie zachęca nie przesiadywanie poza domem. Tym bardziej, że zamiast śniegu i mrozu jest deszcz i błoto :P
 21. To jest śmiech, żeby nie było żadnego serwera RP w Polsce na dzień dzisiejszy, gdzie ruskie się bawią po 1000 osób na serwerze. @blr Postawić serwer od początku, każdy zaczyna od zera. Mamy pogodę jaką mamy, a myślę, że będzie to zachęcać ludzi do postawienia nogi.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...